Lampa antydepresyjna samemu zrobić czy trzeba kupić za kroci

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez Kalebx3 Gorliwy 05 paź 2017, 15:14
Nie dajcie sobie wciskać magicznych lamp i tego typu bzdur.

C&S, próbowałeś ,że wiesz ?
Ja sporo swego czasu na ten temat czytałem. Nie szarżowałbym takimi pewniakami ,że to nic nie daje, jak Ty .
>>> Nie ma sąsiada co sadził to drzewo
I nie ma sąsiadki co plotła makatki
Zniknął ten stary co chował dolary
W oczach niknie ten świat !!!
>>>

przez C&S 05 paź 2017, 15:31
Kalebx3, dla mnie to zwykłe niuejdżowskie badziewie jakich wiele. Nic Ci to nie da, no ale sobie próbuj.
C&S

przez Kalebx3 Gorliwy 05 paź 2017, 15:45
niuejdżowskie badziewie jakich wiele

--- to właśnie to niuejdzowskie badziewie , które obecnie posiadam , ale musze Cię zmartwić , bo już wyprzedane ;) :

https://www.ceneo.pl/16677932#tab=click_scroll

U mnie Jamajka będzie na okrągło ,,,pełno sztucznego Słońca ,,, i jeszcze Jointy by sie jakie przydały . Pełen antydepresyjny Tropic .
>>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez C&S 05 paź 2017, 15:59
Kalebx3, zatem prowadź dziennik obserwacyjny i zdaj relacje po roku czy dwóch latach. Ewentualnie napisz po jakim czasie cisnąłeś w kąt. Przeczytam.
C&S

przez Mbleble1990 05 paź 2017, 16:04
Ponoć pomaga w depresji sezonowej ,, Przyjmuje się, że w wyniku zastosowania fototerapii poprawę uzyskuje 60–75% pacjentów, u których rozpoznano depresję sezonową ''
Olanzapina 15 mg
Sertralina 50 mg
- Schizofrenia prosta
- Starsze - Schizofrenia katatoniczna, depresja zahamowana, depresja urojeniowa, nerwica depresyjna
Ja tylko obserwuje co się dzieje, mam wrażenie, że istnieje i tylko tyle. Obserwuje swoje istnienie ale sam nie istnieje

przez C&S 05 paź 2017, 16:08
Mbleble1990, oczywiście, bo jakżeby inaczej! Tylko szkoda, że jeszcze nie procent 100 :D
C&S

przez niecały 05 paź 2017, 22:55
C&S ma rację - o wiele lepiej suplementować się witaminą D, której Polacy faktycznie mają wielkie niedobory, niż kupować takie wynalazki.
Pamiętam kiedyś jak w psychiatryku, a dokładnie to w takiej wczasowej jego wersji, postawili to to na środku świetlicy, a połowa pacjentów, zgromadziła się wokół tego jak wokół ołtarza i siedzieli godzinami, była nawet walka o miejsca... przynajmniej miałem mniej tłoku w swoich kątach.
niecały

przez Kalebx3 Gorliwy 06 paź 2017, 14:27
C&S ma rację - o wiele lepiej suplementować się witaminą D, której Polacy faktycznie mają wielkie niedobory, niż kupować takie wynalazki.

Nie wiem Panowie co lepsze witamina D ,czy sztuczne słońce . Witaminę D brałem w megadawkach / codziennie przez ponad pól roku w okresie jesienno -zimowym i ,,, w kwestii antydepresyjnym- antylękowym gówno dała . Lampa to światło , którego działanie ma polegac na tym ,że wpada ono przez żrenicę do oka i w ten sposób pobudza antydepresyjnie mózg człowieka . Temat zapewne jest bardziej złożony niż można by sądzić , czy streścić w paru słowach . Z tego co czytałem to u ludzi cierpiących na depresje sezonowe dosyć dobrze sie sprawdza .
Moja siostra stosowała ta lampę regularnie zima i zredukowała sertaline w tym czasie do 1/4 tabletki . Chwaliła sobie ten sposób leczenia ( + plus leki ) w okresie zimowym .
Ja jeszcze nie stosowałem osobiście lampy , ale skoro jest okazja za free , to czemu nie spróbować , szczególnie ,że ranki są w mojej nerwicy masakryczne .A zamiarem moim jest stosowanie ów lampy z rana przez około ponad pół godziny jesienia i zimą ( witaminę D tez będę brał ) .
Osobiście nie dał bym 400zł za lampę , ale gdybym bym w megadepresyjnej dupie i miał kasę to wtedy może może .
A teraz słucham Was mądrale :
Wasze riposty sa dla mnie bezcenne :papa:
>>>

przez niecały 06 paź 2017, 15:23
Kalebx3,

Sam się wymądrzasz :evil:
To dlaczego nas nie poinformowaleś, że jest taka promocja, skoro to takie dobre?
niecały

przez Kalebx3 Gorliwy 06 paź 2017, 15:36
To dlaczego nas nie poinformowaleś, że jest taka promocja, skoro to takie dobre?

--- przecież ja o żadnej promocji nie mówiłem . Chodzi Ci o cenę lampy ? Bo te bywaja bardzo rozbieżne w zależności od producenta , jakości i bodajże mocy samych lamp . Nie wiem czy to " takie dobre " jak mówisz , może gówna warte , nie wiem . Czytałem o terapii lampami pierwszy raz w roku 1997 ksiązkę "Zimowe smutki " jednego psychiatry , który się tym zajmował . Pewnie zależy dla kogo one sa skuteczne , kto ma jaki rodzaj depresji itd . Bardziej by mi zależało na antylękowym działaniu owych lamp , ale nie sądzę by były one nawet troche skuteczne jako "antylękowce ".
Wymądrzam się ? :bezradny:
--- to tak książka :
https://staradobraksiazka.pl/p/198/6430 ... ukowe.html
>>>

przez niecały 06 paź 2017, 15:41
Kalebx3,

Po ponownym przeczytaniu muszę stwierdzić, że się jednak nie wymądrzasz. Tak to tylko odebrałem ze względu na ostry ton, jednak był on tylko końcowym akcentem wypowiedzi. Nie umiem nic odpisać, może masz rację, skoro tak się wgłębiłeś w temat.
niecały

Sortuj wg