Książki (szukam,sprzedam,kupię,wymienię...)

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: Mam prośbę...

przez anwet 13 wrz 2010, 16:42
ba, klikam codziennie :)
anwet
Offline

Re: Mam prośbę...

przez Misiek_NL 13 wrz 2010, 18:19
Super !!! Jeszcze tylko 8199 wejść i będzie przecudownie !!! Bardzo mi pomagacie ;)
Misiek_NL
Offline

Re: Mam prośbę...

przez Misiek_NL 20 wrz 2010, 14:41
Jeszcze tylko 8169 wejść i będzie 1 miejsce !!! Idzie nam całkiem nieźle ;)
Misiek_NL
Offline

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Świeże informacje !!!

przez Misiek_NL 10 lis 2010, 19:18
Zapisz się a poinformujemy Cię o promocjach, nowościach i wszystkim co jest godne uwagi !!!

Jeśli zapiszesz się dostaniesz ZA DARMO kod rabatowy !!!

Nie czekaj zapisz się już teraz !!!

http://audiobooki-ebooki-lista-mailingowa.cba.pl
Misiek_NL
Offline

Re: Książki (szukam,sprzedam,kupię,wymienię...)

Avatar użytkownika
przez juliag 13 sty 2011, 20:30
Szukam książki "Przyjacielowi, który nie uratował mi życia" Herve Guibert'a. Najlepiej w Krakowie. :)
"Lubię siedzieć nisko (...) upadek nie jest wówczas tak niebezpieczny."
Avatar użytkownika
Offline
Posty
10
Dołączył(a)
12 sty 2011, 00:24
Lokalizacja
Kraków

O psychologii i przez psychologów - polecamy nowy blog

przez akai18 29 sty 2011, 20:10
Polecamy...
Blog stworzony przez psychologów, dla psychologów i nie tylko...
O tematach psychologii oraz pokrewnych opowiedzą studentki o różnych celach i doświadczeniach...
Przeczytaj o nas: http://opsychologii.wordpress.com/about/
Dołącz do nas:
http://opsychologii.wordpress.com/
http://www.facebook.com/#!/pages/O-psyc ... 773?v=wall
Podziel się twoją opinią na fb!
Offline
Posty
2
Dołączył(a)
30 sie 2010, 20:29

Internetowy Magazyn Psychologiczny "Tu i Teraz"

przez Tuiteraz 28 lut 2011, 22:24
Zapraszamy na strony Internetowego Magazynu Psychologicznego "Tu i Teraz". Piszemy o psychologii, zaburzeniach, rozwoju osobistym. Właśnie ukazał się nowy numer! BEZPŁATNY DOSTĘP DO ARTYKUŁÓW!
Zapraszamy!

www.magazyntuiteraz.pl
Offline
Posty
1
Dołączył(a)
28 lut 2011, 22:21

NLP

przez Jerzy.jan80 30 kwi 2011, 08:03
Witaj!


Przygotowałem dla Ciebie ofertę materiałów szkoleniowych, które do tej pory ciężko było zdobyć po atrakcyjnej cenie a niektóre z nich w ogóle są nie do zdobycia na polskim rynku i możesz to łatwo sprawdzić!


Ta oferta to starannie skonstruowany zestaw najefektywniejszych polskojęzycznych materiałów szkoleniowych pochodzących z różnych nurtów psychologii perswazji, z których nauczysz się skutecznego komunikowania z ludźmi oraz wywierania wpływu na ich decyzje i zachowania. Dowiesz się również jak skutecznie komunikować się ze swoim własnym umysłem i dokonywać w nim tylko takich zmian, jakie są dla Ciebie najbardziej pożądane w danej chwili. Do każdego z tych pakietów dostaniesz również sporo atrakcyjnych i bardzo cennych dodatków, zarówno w języku polskim jak i angielskim. Są ta materiały audio, wideo oraz materiały tekstowe w formie skryptów i e-booków.

• Szkolenie zgodnie z wymogami Society of NLP


• Szkolenie w formacie filmu DVD


• Szkolenie w formacie nagrań mp3


• Zapis szkolenia w postaci audio


- Od Praktyka Do Trenera -• „Podstawy NLP”

Oto siedem filmów DVD przedstawiających program szkoleniowy z zakresu Practitioner In The Art Of NLP.

Dowiedz się, jakie są założenia NLP, na czym NLP bazuje, co możesz dzięki niemu zyskać. Naucz się tego, że za pomocą filtrów zawsze widzisz, słyszysz i czujesz to, w co wierzysz. Dowiedz się czym jest raport i zacznij budować doskonałą relację z każdą napotkaną osobą, tak by z łatwością porozumiewać się i komunikować z wszystkimi. Dowiedz się jak działa Twój mózg i czym są słynne submodalności - parametry Twoich uczuć, obrazów i dźwięków. Zmień niepotrzebne przekonania na lepsze i zyskaj możliwość lepszych standardów w swoim życiu, pozbądź się wewnętrznych krytyków i zmotywuj jak nigdy dotąd. Poznaj metamodel i naucz się magii języka. Zacznij rozmawiać i zadawać takie pytania, które naprowadzą procesy myślowe Twoje i Twego rozmówcy na właściwy dla Was tor. Dowiedz się, że Twój mózg ma określone reakcje na zewnętrzne bodźce; dlatego też świetnie się bawimy przy ulubionej muzyce czy stresujemy przy egzaminie. Dzięki zmianie kotwic jesteś w stanie zainstalować sobie dowolną reakcję emocjonalną na wybrane przez siebie okoliczności. Dowiedz się, jak organizujesz czas w swojej głowie i zyskaj nad nim kontrolę. Zacznij pracować ze swoją linią czasu i zerwij raz na zawsze z przeszłością budując wymarzoną dla siebie przyszłość.

• „Nested Loops”

Poznaj najskuteczniejsze narzędzie NLP do instalowania nowych przekonań oraz umiejętności i naucz się, w jaki sposób wywoływać stany, które są zamknięte w kilkunastu wielopoziomowych metaforach. Dowiedz się jak instalować łańcuchy kotwic na poziomie nieświadomym, by odpalały się w najważniejszych sytuacjach w życiu.

• „From Coach To Awakener”

Sześć płyt filmu o jakości DVD z zapisem szkolenia przeprowadzonego w Polsce przez Roberta Diltsa, jednego z światowych trenerów NLP, twórcy modelu poziomów logicznych oraz wielu innych rzeczy, które stanowią nierozłączną część Programowania Neuro-Lingwistycznego. Na tym szkoleniu poznasz szereg bardzo zaawansowanych technik z zakresu Praktyk, Mistrz Praktyk, oraz Trener NLP, dzięki którym poznasz nie tylko nowego siebie, ale dowiesz się również, jak możesz zrobić to samo z innymi ludźmi.

• „Wyjątkowy nauczyciel”

Podczas jedenastu godzin tego nagrania poznasz i nauczysz się jakie są mechanizmy działające w grupach - czyli podstawy Behavioriks; jak kreować interakcje z uczestnikami szkoleń; jak skutecznie korzystać ze swojego głosu i gestów; jak wywoływać emocje i kotwiczyć je na wszystkich modalnościach; dowiesz się jak możesz przerastać siebie i swoje słabości. Dostaniesz piękne przekonania potrzebne w pracy z ludźmi, podejścia opartego o sukces i rezultat, umiejętności wyznaczania innym kierunku, w jakim mają iść, a nie jedynie osiągania celów. Dowiesz się co to znaczy być Liderem. Prawdziwym przewodnikiem, przywódcą, coachem, trenerem, cudownym rodzicem, wzorcem do naśladowania. Doświadczysz cudownych wartości i uczynisz je swoimi na własność. Staniesz się w wyjątkowy sposób, dla siebie i innych, odpowiedzialny, godny zaufania, lojalny, spójny, nieustępliwy, przewidujący, uparty, pewny, silny, profesjonalny, absolutnie zabawny i wyluzowany, charyzmatyczny. Dowiesz się jak zdobyć autorytet i czym na niego zasłużyć, jak stać się mentorem i magnesem na wyjątkowych ludzi. Nauczysz się ogromnej odpowiedzialności jako fantastycznego daru, że umiesz więcej i od tej pory Twoim zadaniem stanie się polepszanie jakości życia na tej planecie.

• „Kontroluj czasssss”

Chcesz wiedzieć jak kontrolować czas? Chcesz go zwalniać na życzenie, by cudowne momenty trwały wieczność i przyspieszać, by szybko minęło? Odpręż się, spróbuj zachować przytomność, zobacz ten film i pozwól instalacjom stać się częścią Ciebie, by zyskać więcej czasu na to, co chcesz. Czas się robi - naucz się jak.

• „Amnezja”

Płyta z godzinnym nagraniem jednej techniki z modelu Miltona - amnezji. Zobacz, jak występujący klient jest przez bardzo długie chwile trzymany w nieustającej konfuzji, nie jest w stanie wydobyć z siebie większej reakcji, jak fizycznie nie pamięta, co miał w głowie, gdy siadał.


Dodatkowo dostaniesz jeszcze sporo bonusów takich jak:
- skrypt szkoleniowy z kursu Praktyk NLP (wkrótce również z Mastera)
- „Dynamika grup” Adam Dębowski
- z serii warsztaty mistrzów:
„Nested Loops” Richarda Bandlera
„State of the Art” Richarda Bandlera
„NLP Practitioner” Johna La Valley
- nagranie mp3 „MBA Praktyk NLP” Andrzeja Batko
- i wiele innych różności…

- Psychoterapia i NLP -• „Podróż bohatera i… ”

„Podróż bohatera i generatywne ja” to 11 płyt DVD z filmem przedstawiającym warsztat przeprowadzony w Polsce przez Stephena Gilligana, wyśmienitego psychoterapeutę, oraz trenera NLP. Giligan prowadzi swoją praktykę terapeutyczną w podejściu krótkoterminowym, gdzie w mistrzowski sposób wykorzystuje hipnozę ericksonowską.
Z tego szkolenia dowiesz się - jak być bohaterem i wziąć życie w swoje ręce; jak być w kontakcie z samym sobą oraz z drugą osobą na głębszym poziomie; i jak rozwiązywać problemy na poziomie ducha i energii. Poznaj i przetestuj fenomenalną technikę uwagi trójpunktowej; zacznij z łatwością wykorzystywać funkcje przepływu pomiędzy twoim umysłem a ciałem oraz sprawdź jak potężne efekty przynosi metoda łączenia różnych części Twojej tożsamości w polu „generatywnego ja”

• „Zaufać duszy”

Pierwszy warsztat Berta Hellingera w Polsce, przeprowadzony w roku 2003, wyszedł daleko poza obszar klasycznych ustawień konstelacji rodzinnych, wkraczając głęboko w wymiar duszy. W czasie 3-dniowego spotkania zarejestrowanego na pięciu płytach DVD. Hellinger zaprezentował na nim nowe odkrycia swojej pracy, z której wyłaniają się niespodziewane drogi służące pojednaniu z tym, czemu w przeszłości stawialiśmy opór, czy przeciwstawialiśmy się. Dowiedz się jakie są funkcje sumienia; czym są uwikłania i poruszenia duszy; kto przynależy do systemu rodzinnego; co oznacza podwójne przesunięcie; poznaj warunki udanego związku.


• „Jak żyć i wzrastać w miłości”

Zestaw trzech płyt DVD z nagraniem warsztatu Ustawień konstelacji rodzinnych prowadzonych przez Berta Hellingera w Polsce w listopadzie 2004 roku. Zobacz jak pracuje Bert Hellinger ze swoimi pacjentami i dowiedz się czym są uwikłani rodzinne, miłość od trzeciego wejrzenia, toksyczny trójkąt w związku, twórcza miłość, jakie są konsekwencje aborcji w rodzinie, czym jest podwójne przesunięcie, złość systemowa oraz jak Bert postępuje z wieloma nietypowymi problemami zgłaszanymi przez uczestników warsztatu.


• „Terapia Prowokatywna”

10 płyt DVD z nagraniem sesji terapeutycznych przeprowadzonych w Warszawie przez Fraka Farrellyego, obecnie jednego z największych psychologów klinicznych i najskuteczniejszych terapeutów na świecie. Na płytach znajdziesz zarówno nagrania z sesji terapeutycznych jak i trening terapeutyczny z zestawem ćwiczeń opracowanych przez F. Farellyego. Zobacz jak za pomocą ironii i absurdu Frank prowokuje swoich klientów do zmian. Zobacz to i zacznij przejawiać samouznanie - werbalnie i niewerbalnie; zachowywać się adekwatnie zarówno w działaniach, jak i w związkach; angażować się w realistyczne testowanie rzeczywistości psychospołecznej i uczyć się rozróżnień niezbędnych do reagowania w elastyczny sposób. Zauważ jak Twoja percepcja ogólna prowadzi Cię do zgeneralizowanych, stereotypowych reakcji a rozróżnienia percepcyjne prowadzą do reakcji elastycznych, dostosowanych. Zacznij angażować się w wiążące się z ryzykiem zachowania w relacjach osobistych, a szczególnie spontanicznie i bezpośrednio okazywać ważnym dla siebie osobom swoje rzeczywiście przez siebie doświadczane uczucia i czułość.

• „Jak pozbyć się stresu”

Interwencja Mateusza Grzesiaka nagrana na żywo z ludźmi z zewnątrz na szkoleniu NLP Master Practitioner. Dwóch klientów pozbywa się problemu ze stresem i ma instalowaną szczepionkę antystresową, poprzez prowokację jak u Farrelly`ego, niezwykle subtelne kotwiczenie, ciągłe przeramowania, mistrzowską lingwistykę i wiele innych.

• „Dysleksja to mit”

Dysleksja to nic innego, jak brak posiadania strategii pisania w sposób prawidłowy. W ciągu niecałej godziny nauczysz się i zrozumiesz, w jaki sposób na zawsze pozbyć się dysleksji i pisać prawidłowo bez błędów ortograficznych.A w bonusach znajdziesz:
- „Sztuka relaksu” Zielińskiego
- „Zmiana przekonań” Adam Dębowski
- z serii warsztaty mistrzów:
„Forgiving Parents” Virgini Satir
„Nick And Mondy” Miltona Ericksona
„The Bandler Effect” Richarda Bandlera
- całe mnóstwo nagrań motywacyjnych Ewy Foley i Louise L.Hay
- i wiele innych różności…

- Inteligencja zdrowia -• „Przekonania Zdrowia”

Kategoria: film / DVD, Czas: 3h Zawartość: 1 DVD
Absolutna nowość na Polskim rynku! Pierwszy film z serii Inteligencja Zdrowia
Poznaj, odkryj i zdobądź przekonania, które pozwolą Ci żyć zdrowo!• „Lingwistyka Zdrowia”

Kategoria: film / DVD, Czas: 1:50h Zawartość: 1 DVD
Absolutna nowość na Polskim rynku! Drugi film z serii Inteligencja Zdrowia
Aby wpływać na swoje zdrowie skutecznie musisz umieć się komunikować i korzystać ze swoich słów, które mają ogromny wpływ na to jak myślisz i żyjesz. Poznaj jedyny w Polsce Model Lingwistyki Zdrowia!


• „Metafory Zdrowia”

Kategoria: film / DVD, Czas: 1:40h Zawartość: 1 DVD
Absolutna nowość na Polskim rynku! Trzeci film z serii Inteligencja Zdrowia
Naucz się jak wpływać na swoją podświadomość, aby eliminować choroby, bóle, alergie, fobie i lęki!


• „Kontrola Emocji”

Kategoria: film / DVD, Czas: 1:50h Zawartość: 1 DVD
Absolutna nowość na Polskim rynku! Czwarty film z serii Inteligencja Zdrowia.
Pozbądź się stresu, napięć i kontroluj swoje emocji w pracy, w domu i całym swoim życiu. Precyzyjny film szkoleniowy o tym jak być Panem swoich emocji

• „New Code NLP”

3 DVD
Co poznasz, oglądając ten film?
Słynne gry opracowane przez Johna Grindera, które wprowadzą Cię w niezwykle kreatywne stany umysłu i ułatwią procesy zmiany.
Nauka będzie łatwiejsza, koncentracja pełniejsza a prowadzenie grup stanie się prostsze; nauczysz się pracować jeszcze bardziej na procesie, tak by komunikacja stała się czystsza, bardziej etyczna i o wiele skuteczniejsza.
Zero świadomej zawartości, tylko podświadoma zmiana.
Wykorzystasz nowe sposoby leczenia fobii, zdobywania zasobów i dokonywania zmian; sanktuarium, stalking i wiele innych niezwykle wzbogacą Twój repertuar narzędzi do polepszania życia swego i innych.


• „Zgub tłuszcz”

4 DVD
Odchudzisz cię i zmienisz swoje nawyki żywieniowe na zawsze, bez cierpiętniczej diety i trujących proszków; bezpiecznie, z przyjemnością i zdrowiem, na resztę Twojego życia. Zgubisz na zawsze tłuszcz i zachowasz sylwetkę przez resztę życia. Poznasz swoje ciało, jego funkcjonowanie, to jak działa i czego potrzebuje w zakresie żywienia. Dowiesz się które nawyki żywieniowe masz zmienić i jak to zrobić. Przestaniesz raz na zawsze tracić wagę, bo to możemy zrobić diuretykami i w ciągu dwóch dni pozbędziesz się 20 kg wody, ale przejdziesz na spalanie tłuszczu. Uodpornisz się na kłamstwa reklam i frustrującą wiarę w diety-cud, magiczne tabletki, odchudzające proszki i pasy odtłuszczające na tyłek. Po prostu nauczysz się jeść zdrowo i w zgodzie z sobą. Znienawidzisz w ciągu pół godziny to, co jest śmieciowym jedzeniem - cukier, tłuste słoniny, smażone rakotwórcze świństwa. Nauczysz się najważniejszej rzeczy w kontroli wagi - przyspieszania i zwalniania metabolizmu. Dowiesz się jak, kiedy i po co go regulować i tym samym ułatwiać sobie utrzymanie dowolnej wagi. Nauczysz się odżywiać i dbać o siebie tak, by zachować na spokojnie na resztę życia tyle kilogramów, ile chcesz. Żadnych efektów jojo, żadnych wtórnych zysków, bez miernych obietnic. Sama konkretna wiedza, dzięki której zdobędziesz upragniony wygląd. Wybudujesz w sobie nawyki utrzymania balansu kalorycznego i wypełniania swoich indywidualnych potrzeb jedzeniowych. Zaczniesz ruszać swoim ciałem, wejdziesz w sport i polubisz to.

- Hipnoza i Szamany -• „Hipnotiks”

Nowość na polskim rynku! Aż pięć płyt z przepełnionym sugestiami transem hipnotycznym, który zabierze Cię do świata zmian, stworzy silne postawy, zadba o twoje umysłowe ciało, wzmocni systemy ochronne twojego organizmu, sprawi że twoje emocje dojrzeją do przebaczenia tego, co było kiedyś i bolało dzięki czemu zaczniesz żyć nowym życiem.

• „BŁYSKAWICZNE IINDUKCJE HIPNOTYCZNE"

Film nagrany na szkoleniu hipnozy, prezentujący kilkanaście nowych w Polsce indukcji hipnotycznych - jeśli chcesz dowiedzieć się jak wprowadzić kogoś szybko i skutecznie w trans, to jest to film właśnie dla Ciebie, pierwszy pełnometrażowy film NLP nagrany w Polsce.

• „BŁYSKAWICZNE IINDUKCJE HIPNOTYCZNE 2"

Te dwie płyty DVD to genialna kontynuacja doskonałego filmu treningowego, w którym zostaniesz zabrany w podróż niezwykle skutecznej, ulicznej hipnozy. Jak zmieniać błyskawicznie stan, jak wprowadzić kogoś w trans bez jego świadomej wiedzy w kontekście nawet biznesowym.Oprócz tego dostaniesz jeszcze sporo dodatków a między innymi:
- „Hipnoza w ujęciu NLP 1 i 2” Andrzej Batko
- z serii warsztaty mistrzów:
„Neuro Hypnotic Repatterning” Richarda Bandlera
„Ericksonian Hypnosis an NLP perspective” Richarda Bandlera
„Reverse Set in Hypnotic Induction” Miltona Ericksona
- „Hipnoza – odmienne stany świadomości” Andrzeja Kaczorowskiego
- zestaw skryptów zawierających aż 31 gotowych indukcji hipnotycznych
- i wiele innych różności…

- Biznes z NLP -


• „Biznes wg Grzesiaka”

To 3 płyty DVD nagrane na biznesowym szkoleniu na którym dostaniesz ramy, przekonania i postawę prawdziwego biznesmena, który wie jak budować relacje z klientami w taki sposób, by stawali się lojalni i polecali Cię znajomym. Będziesz umiał odpowiedzieć skutecznie na maila, dopasowując się do potrzeb klienta, które schowane są między wierszami. Dowiesz się jak rozmawiać przez telefon, jak jednym zdaniem nadać ramę całej konwersacji, po co i jak dokładnie prowadzić klienta, jak pomóc mu w dokonaniu najlepszej decyzji dla Ciebie i dla niego.

• „Master sales”

Przed Tobą 18 godzin filmu na 7 płytach DVD z 3 dniowego szkolenia prezentującego fundamenty i postawy skutecznego biznesu. Dowiedz się czym jest „tożsamość sprzedawcy”, kogoś kto żyje pasją i energią, traktując swoją pracę jako powołanie, spełnienie i wyjątkowo pasjonujące wyzwanie. Naucz się jak myśleć, by móc sprzedawać efektywnie. Poznaj możliwości NLP na najwyższym światowym poziomie i zacznij je wykorzystywać do wpływania na emocje klienta. Naucz się jak budować bezbłędny kontakt od pierwszego wrażenia, oraz jak zapanować nad emocjami klienta, by wyprostować od razu wszelkie wątpliwości i zachęcić do kupienia produktu lub usługi, żaden klient nie mógł oprzeć się temu, co oferujesz. Dowiedz się w jaki sposób chodzić, siadać, siedzieć i mówić w taki sposób, by klient chciał z Tobą współpracować.
Twoje podejście do sprzedaży już nigdy nie będzie takie same...

• „MODELOWANIE CZYNNIKÓW SUKCESU…”

6 płyt filmu jakości DVD prezentującego najnowszy warsztat Roberta Diltsa,
w którym poznasz od podszewki proces modelowania czynników sukcesu w biznesie. Jest to metoda służąca do identyfikacji i transferu kluczowych czynników sukcesu – w formie zarówno praktyk biznesowych, jak i umiejętności behawioralnych – niezbędnych do promowania wzrostu i rozwoju nowych przedsięwzięć, firm tradycyjnych i przedsiębiorców. Jeśli do tej pory uczyłeś się przeróżnych metod i technik, które pomagają osiągnąć sukces, to tym razem dowiesz się od jednego z największych autorytetów w tej dziedzinie - czym naprawdę jest sukces i w jaki konkretnie sposób możesz go osiągnąć.


• „Metaprzywództwo”

Zestaw 4 DVD z pełnym zapisem video szkolenia Roberta Diltsa w języku polskim, które odbyło się w lutym 2007 w Lublinie. W jakimś momencie naszego życia zaczynamy odczuwać potrzebę, by zmienić świat na lepsze. Wyobrażenia przyszłości prowadzą nas i nadają kierunek naszemu życiu prywatnemu i zawodowemu, zachęcając i motywując do zmiany na wielu poziomach. Szkolenie to przedstawia fundamentalne umiejętności i narzędzia konieczne do tego, by urzeczywistnić tę zmianę i stworzyć świat, do którego ludzie chcą przynależeć. Poznaj inspiracje i wzory, jakich używali efektywni liderzy i menedżerowie z całego świata
i naucz się formułować i ujawniać swoje marzenia i pomysły. Zacznij dzielić się nimi z innymi ludźmi by wreszcie przekształcić swoje wizje w rzeczywistość.


• „Perswazja i NLP”

Na 4 płytach DVD tego warsztatu odnajdziesz wszystko to, czego nie jest w stanie przekazać żadna książka na temat NLP. Naucz się jak zaprogramować własny umysł i kontrolować umysł drugiego człowieka; w jaki sposób możesz uzyskać wpływ na swoją przyszłość i zmieniać własne reakcje emocjonalne; dowiesz się dlaczego tylko niektórzy ludzie z łatwością odnoszą sukcesy i prawie zawsze osiągają dokładnie to, czego pragną.

• „Ukryta perswazja”

6 płytowy zapis szkolenia na DVD światowego eksperta perswazji i wywierania wpływu Kevina Hogana, dowiedz się jak w sposób świadomy zapanować nad przestrzenią, jak witać się z ludźmi, by od razu instalować genialnie dobre wrażenie. Naucz się opowiadać odpowiednie hipnotyczne historie by skłonić twoich rozmówców do podjęcia działania. Dowiesz się jak je rozpoczynać, by od razu przykuwać uwagę słuchaczy, oraz w jaki sposób niezauważalnie dla słuchacza przekazywać w historii poglądy, wartości i rozwiązania, które uważasz za słuszne.Oprócz tego dostaniesz jeszcze sporo dodatków a między innymi:
- „Ekspert perswazji” Instytut perswazji
- „Magnes finansowy” Paweł Sowa
- „Uwolnić potencjał” Nikodem Marszałek
- „Strategie najlepszych” Adam Dębowski
- z serii warsztaty mistrzów:
„Skill of Conversation” Richarda Bandlera
- i wiele innych atrakcyjnych różności…
- Mistrz mediacji –


• „Transforming communication”

Warsztat "Transforming Communication" opracował dr Richard Bolstad,
dyrektor Transformations International Consulting & Training Ltd.
Tworząc ten warsztat Richard przeprowadził setki warsztatów dla zespołów z firm, wydziałów nauczycielskich, grup rodziców, doradców, profesjonalistów zajmujących się zdrowiem i dla innych uczestników. Warsztat jest oparty na książce Transforming Communication, która jest wykorzystywana podczas treningów certyfikacyjnych oraz w rozmaitych szkołach do uczenia efektywnych, nowoczesnych umiejętności wspierających relacje oparte na współpracy.
Naucz się wybierać, który styl komunikacji w której sytuacji działa najlepiej;
wchodzić z ludźmi szybko w dobry kontakt i uzyskiwać współpracę i zaufanie;
zwiększać w ludziach zdolność radzenia sobie z własnymi trudnościami i osiągania swoich celów; sprawiać, by inni szanowali twoje potrzeby i współdziałali z tobą; skutecznie wpływać na innych zachowując dobry kontakt;
unikać 12 najczęstszych pułapek komunikacyjnych.
Na dziesięciu DVD, w 26 godziny uczysz się i ćwiczysz precyzyjne umiejętności tworzenia efektywnych relacji i rozwiązywania konfliktów tak, że wszyscy są wygrani - umiejętności z najwyższej półki. "Transforming Communication" to nowa synteza najlepszych umiejętności, od modeli
rozwiązywania problemów poprzez NeuroLingwistyczne Programowanie do komunikacji zorientowanej na rozwiązanie.


• „Sleight of mouth”

Co robią najlepsi adwokaci, którzy są w stanie przekonać ławników, że ich klient jest niewinny, choć na początku procesu wszystko wskazywało na to, że nie uniknie surowego wyroku? Używają Sleight of mouth!
To narzędzie do destabilizowania zastrzeżeń a nawet najgłębszych przekonań innych ludzi.
Dowiedz się jak przekonywać do swoich pomysłów ludzi, którzy są doskonałymi i wymagającymi negocjatorami? Jak skutecznie sprzedawać w warunkach silnej konkurencji? Jak pomóc ludziom w wyjściu z autodestrukcyjnych przekonań? Jak umawiać się łatwo z nowopoznanymi osobami płci przeciwnej? Jak nabyć przekonania do wprowadzenia zmian w życiu, takich jak: rzucenie palenia albo rozpoczęcie diety? Jak poradzić sobie
z złośliwymi uwagami innych osób?
Poznaj Sleigth of mouth i rozwal każde przekonanie w drobny mak!


• „Wystąpienia publiczne”

Na tych dwóch płytach DVD znajdziesz sekrety wzbogacania prezentacji, seminariów i innych mniej lub bardziej oficjalnych spotkań biznesowych. Zacznij w mgnieniu oka stawać się dowcipny, śmiertelnie poważny, niekwestionowanie kompetentny albo nieodparcie przekonujący. Na zawołanie włączaj elementy ruchu scenicznego, wzmacniaj przekaz kierowany do słuchaczy, dawaj niezapomniane show i kończ wystąpienie w burzy oklasków. Poznaj doświadczenia menedżerów, aktorów, trenerów, kaznodziejów, polityków, przywódców i mówców biznesowych, z którymi pracowali Agata i Jerzy Rzędowscy. W całej tej wiedzy wyłoniło się pięć umiejętności dobrego mówcy, których poznanie umożliwi Ci osiągnięcie sukcesu podczas wystąpień publicznych. Oto one: profesjonalne przygotowanie, co warto wiedzieć przed wystąpieniem; przyciągające rozpoczęcie, sprawdzone sposoby na to, jak zacząć;
przejrzysty przekaz, jak ułożyć konspekt wystąpienia; perswazyjny język, w jaki sposób mówić, żeby inni słuchali; porywające zakończenie, co zrobić, aby pozostawić niezapomniane wrażenie.
Naucz się jak zmieniać nudne prezentacje w perły retoryki (z elementami dialogu), nawiązywać bliską więź z audytorium (i zbierać liczne komplementy), odpowiadać na trudne pytania uczestników (i nie dać się ukłuć ostrzem krytyki).
Każdy mówca może stać się mistrzem słowa. To kwestia narzędzi, jakimi się posługujesz oraz dobrego treningu.Oprócz tego dostaniesz jeszcze sporo dodatków a między innymi:
- „Jak to się robi” Piotra Tymochowicza
- „Psychomanipulacja umysłem klienta” CTM
- Pakiet książek o tematyce negocjacji i wystąpień publicznych:
„Mowa ciała a sukces”
„Podstawowe rodzaje aktów niewerbalnych”
„Jak sprawić by ludzie Cię słuchali!”
„Psychologia tłumu”
- z serii warsztaty mistrzów:
„Charisma Enahancement” Richarda Bandlera
„Adventures of Anybody” Richarda Bandlera
- i wiele innych atrakcyjnych różności…

- PUA uwodzenie z pasją -


• „Alpha female”

Zapis warsztatu Alpha Female na 4 DVD, przeprowadzonego w Warszawie
Poznaj myśli facetów – jak myślą, mówią, co sądzą naprawdę, czego chcą i potrzebują. Wprowadź w swoim życiu teorię orbit - zamiast tego, że społeczeństwo dąży do zrobienia z Ciebie uzależnionej od zakupów i wiecznie sfrustrowanej matki i żony - stań się w pełni prawdziwą kobietą, która wie, że zasługuje i chce się realizować w życiu na swój sposób. Zabezpiecz się na całe życie, by go zatrzymać przy sobie – i posłuchaj tego od faceta, który nie wierzy w monogamię i jest z jedną kobietą od wielu lat. Teoria Kryteriów – czego tak naprawdę szukają w tobie faceci i czego ty szukasz w nich, zarówno na weekendową znajomość, jak i na całe życie. Dowiedz się, jaka jest dynamika związku – od zakochania, poprzez dzieci, progi tolerancji i koniec albo wyjątkowe relacje każdego kolejnego dnia. Dlaczego facetów uwodzi się poprzez oczy, a Ciebie poprzez uszy i jak to skutecznie robić. Niezależnie od płci. Niezależnie od wieku. Skorzystaj z tego, co jest prawdziwym przebojem na całym świecie i stań się Alpha.

• „BadBoy Lifestyle”

Legendarne już nagranie Bad Boya, wydane wiernie po polsku. Zawiera filozofię podejścia direct, postawę jednego z najlepszych uwodzicieli na świecie i absolutnie rewelacyjne narzędzia do samodzielnego uwodzenia na ulicach. Ten warsztat to dużo więcej niż techniki pua - dzięki nim zmienisz swój światopogląd i z ogromną dawką inteligencji emocjonalnej inaczej spojrzysz na świat związków międzyludzkich.Oprócz tego dostaniesz jeszcze sporo dodatków a między innymi:
- „NLS” Andrzeja Batko
- „NLS 2” Andrzeja Batko
- „NLS” zapis video 3 dniowego warsztatu
- „Szkoła seksapilu” Edyta Grabowska
- z serii warsztaty mistrzów:
„On Being A Man” David DeAngelo
- pełna treść ukrytego forum NLS dla zaawansowanych
- skrypty oraz materiały szkoleniowe: BadBoy, Shark, Gunwitch, NLS 2
- kilka bardzo cennych e-booków po polsku („Gra” Neil Strauss)
- i wiele innych różności…

Poniżej przedstawiam Ci ceny za poszczególne pakiety szkoleń:
1. Od praktyka do trenera - 457 zł


2. Psychoterapia i NLP - 457 zł


3. Inteligencja zdrowia - 257 zł


4. Hipnoza i Szamany - 137 zł


5. Biznes z NLP - 457 zł


6. Mistrz mediacji - 137 zł


7. PUA uwodzenie z pasją - 107zł


Razem: 1902 zł

Oczywiście nie musisz zamawiać wszystkiego naraz,
ale jeśli to zrobisz to za wszystkie 7 pakietów zapłacisz tylko 1777 zł, A oprócz tego dostaniesz w prezencie 4 płyty DVD
ze szkoleniem „Sensory Acuity 1 i 2” Mateusza Grzesiaka


Chcesz sprawdzić jakość poszczególnych materiałów zanim zamówisz dla siebie pełny pakiet szkoleniowy?
Przejrzyj poniższą listę i sprawdź, co interesuje Cię najbardziej i od czego chcesz zacząć.

1. „Błyskawiczne indukcje hipnotyczne” - 70 zł

Film nagrany na szkoleniu hipnozy, prezentujący kilkanaście nowych w Polsce indukcji hipnotycznych - scenicznych, werbalnych, niewerbalnych, wszystkie charakteryzujące się szybkością i skutecznością.
Oprócz tego zobaczysz ogromną ilość zjawisk hipnotycznych, takich jak katalepsję, lewitację, halucynacje pozytywne i negatywne, stany narkotykowe, hipersensytywność i wiele innych. Naucz się usuwać fobie w hipnozie i zdejmować kompulsję.

2. „Błyskawiczne indukcje hipnotyczne 2” – 80 zł

Genialna kontynuacja doskonałego filmu treningowego, w którym przeżyjesz podróż niezwykle skutecznej, ulicznej hipnozy. Jak wprowadzić kogoś w trans bez jego świadomej wiedzy w kontekście nawet biznesowym, jak zmieniać błyskawicznie stany.
Ta płyta to absolutny mus dla wszystkich miłośników najskuteczniejszej hipnozy!

2. „Nested Loops” – 50 zł

Nested to sposób komunikowania się - naucz się odpowiedniej intonacji, kotwiczenia na wszystkich możliwych poziomach. Dowiedz się jak budować te wielopoziomowe metafory, by cały czas pasjonować rozmówcę swymi opowieściami i podświadomie instalować mądre sugestie. Absolutny mus dla coachów, trenerów i nauczycieli.

3. „Kontroluj czasssss” – 50 zł

Chcesz wiedzieć jak kontrolować czas? Chcesz go zwalniać na życzenie, by cudowne momenty trwały wieczność i przyspieszać, by szybko minęło? Odpręż się, spróbuj zachować przytomność, zobacz ten film i pozwól instalacjom stać się częścią Ciebie, by zyskać więcej czasu na to, co chcesz. Czas się robi - naucz się jak.

4. „Amnezja” – 57 zł

Płyta z godzinnym nagraniem jednej techniki z modelu Miltona - amnezji. Zobacz, jak występujący klient jest przez bardzo długie chwile trzymany w nieustającej konfuzji, nie jest w stanie wydobyć z siebie większej reakcji, jak fizycznie nie pamięta, co miał w głowie, gdy siadał.


5. „Jak pozbyć się stresu?” – 57 zł

Interwencja nagrana na żywo na szkoleniu NLP Master Practitioner. Zobacz jak wygląda terapia - poprzez prowokację jak u Farrelly`ego, niezwykle subtelne kotwiczenie, ciągłe przeramowania, mistrzowską lingwistykę i wiele innych.

6. „Sensory Acuity cz. I” – 87 zł

Film nagrany na szkoleniu z wrażliwości sensorycznej, będący pierwszą częścią 2-stopniowego wprowadzenia do czytania w myślach. Chcesz umieć rozpoznawać kto jak do siebie mówi głosem wewnętrznym, zauważać zmiany kolorów na twarzy i wiedzieć co to oznacza, rozpoznawać kiedy ktoś mówi prawdę? Naucz się zwalniać czas i zobacz, jak na pokazie dwóch gości w ciągu chwili staje się o wiele szybszymi dla innych, doświadcz pełnego up-time, stanu takiej asocjacji z tu i teraz, że czas przestaje istnieć.

7. „Sensory Acuity cz. II” –87zł

Kolejna edycja wrażliwości sensorycznej, w prawie 4-godzinnym zapisie warsztatu poznasz nowe i potężne narzędzia "czytania ludzi" i ich zachowania, gesty, spojrzenia staną się wiele znaczącymi gestami.
Poznaj 7 poziomów dialogu wewnętrznego i naucz się budować najgłębszy kontakt z rozmówcą. Zacznij zauważać submodalności wzrokowe bez zadawania pytań i zmieniaj je niewerbalnie, by komunikować się o niebo lepiej. Naucz się wiedzieć więcej o drugiej osobie izolując bardziej i efektywniej swój wzrok, słuch i kinestetykę.
Dowiedz się jakie poza 5 zmysłami są jeszcze inne kanały informacyjne i jak je możesz wykorzystać.

8. „Biznes wg Grzesiaka” – 87 zł

Warsztat jest zmodelowaniem tego, w jaki sposób - kierując się najskuteczniejszymi ramami i podstawami - możesz zbudować biznes na miarę światowej klasy.
Dowiesz się jak konstruować strony internetowe pod kątem graficznym, tekstowym,
lay-outowym, jakie zdjęcia tam umieszczać i co pisać.
Nauczysz się odpowiedzieć skutecznie na maila, dopasowując się do potrzeb klienta, które schowane są między wierszami. Doświadczysz jak działają metaprogramy w komunikacji pisemnej i nauczysz się z nich korzystać. Dowiesz się jak rozmawiać przez telefon, jak jednym zdaniem nadać ramę całej konwersacji, po co i jak dokładnie prowadzić klienta, jak pomóc mu w dokonaniu najlepszej decyzji dla Ciebie i dla niego.

9. „Dysleksja to mit” – 50 zł

Dysleksja to nic innego, jak brak posiadania strategii pisania w sposób prawidłowy.
W ciągu niecałej godziny nauczysz się i zrozumiesz, w jaki sposób na zawsze pozbyć się dysleksji i pisać prawidłowo bez błędów ortograficznych.


Łączna kwota to: 675 zł

Ale jeśli zamówisz je wszystkie naraz to dostajesz upust 100 zł czyli płacisz tylko 575 zł i wszystkie te DVD wędrują do Ciebie

Zapraszam Cię również do zapoznania się z poszczególnymi elementami pakietu:

„Podstawy NLP”1. „Założenia NLP” - 50 zł

Czy już wiesz że: Mapa nie jest terenem; Doświadczenie ma swoją strukturę; Co jeden człowiek potrafi tego inny może się nauczyć; Umysł i ciało są elementami tego samego systemu; Ludzie posiadają wszystkie zasoby, jakich potrzebują do zmiany; Nie można się nie komunikować; Znaczenie Twojego komunikatu to odpowiedź, jaką otrzymujesz; W każdym zachowaniu tkwią dobre intencje; Ludzie zawsze dokonują najlepszych z dostępnych im wyborów; Jeżeli to co robisz nie działa, oznacza to, że powinieneś zrobić coś innego ?
Dowiedz się z najlepszego źródła, jakie są założenia NLP, na czym NLP bazuje, co możesz dzięki niemu zyskać.

2. „Filtry” - 50 zł

Naucz się filtrować i obsługiwać swój mózg tak, by Ci służył. Zyskaj wolność emocjonalną i naucz się fundamentów percepcji i tego, że zawsze widzisz, słyszysz i czujesz to, w co wierzysz. Zyskaj kontrolę nad swoim umysłem.

3. „Raport” - 50 zł

Naucz się budować doskonałą relację z każdą napotkaną osobą, tak by porozumiewać się i komunikować z wszystkimi. Umiejętność budowania raportu jest podstawą udanych interakcji międzyludzkich w biznesie, rodzinie i w innych kontekstach.

4. „Submodalności” - 50 zł

Dowiedz się jak działa Twój mózg i czym są słynne submodalności - parametry Twoich uczuć, obrazów i dźwięków. Zmień niepotrzebne przekonania na lepsze i zyskaj możliwość lepszych standardów w swoim życiu, pozbądź się wewnętrznych krytyków i zmotywuj jak nigdy dotąd.

5. „Metamodel” - 50 zł

Magia języka i lingwistyki. Naucz się rozmawiać i zadawać takie pytania, które naprowadzą procesy myślowe Twoje i Twego rozmówcy na właściwy dla Was tor. Tego powinni uczyć w szkołach. Jakiekolwiek masz jeszcze niepotrzebne myśli - po Meta Modelu staną się historią.

6. „Kotwice” - 50 zł

Ta płyta daje Ci możliwość nauczenia się, że Twój mózg ma określone, zawsze nabyte, reakcje na zewnętrzne bodźce; dlatego też świetnie się bawimy przy ulubionej muzyce czy stresujemy przy egzaminie. Dzięki zmianie kotwic jesteś w stanie zainstalować sobie DOWOLNĄ reakcję emocjonalną na wybrane przez siebie okoliczności. To jest łatwe, szybkie i przyjemne. Naucz się tego, a jakość Twego życia nabierze kontroli i świadomych wyborów.

7. „Linia czasu” - 50 zł

Dowiedz się, jak organizujesz czas w swojej głowie. Zyskaj nad nim kontrolę, zerwij raz na zawsze z przeszłością i zbuduj taką przyszłość, która przyciągnie Cię i da Ci to, o czym od dawna marzysz. Stań się Panem swego życia.Już teraz zamów dla siebie cały pakiet „Podstawy NLP” a za całość zapłacisz jedynie 300 zł


Skorzystaj również z okazji i zamów dla siebie po promocyjnej cenie najbardziej polecane szkolenia:

• Robert Dilts „Metaprzywództwo” - 100zł

• Richard Bolstad „Transforming Communication” - 100 zł

• Mateusz Grzesiak „Wyjątkowy nauczyciel” - 100 zł

• Mateusz Grzesiak „New Code NLP” - 70 zł

• Mateusz Grzesiak „Zgub tłuszcz” - 70 zł

• Robert Dilts „Zręczność językowa” - 70 zł

• Mateusz Grzesiak „Hipnotiks” - 70 zł


Po prostu wyobraź sobie w jaki sposób możesz…
Offline
Posty
2
Dołączył(a)
30 kwi 2011, 08:00

NLP

Avatar użytkownika
przez linka 30 kwi 2011, 08:25
Jeszcze jeden identyczny post a będzie ban za spamowanie!!
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Avatar użytkownika
Offline
Przyjaciel forum
Posty
11444
Dołączył(a)
10 gru 2007, 14:11
Lokalizacja
Rivia

NLP

przez Ridllic 30 kwi 2011, 10:45
ja tez przygotowalem pewna oferte dla pana , Panie Jerzy.jan80, prosze o zapoznanie sie z oferta i natychmiastowy zakup :mrgreen:

•Moja autorska technika " jak wyłudzić tysiąc złotych" -1000 zl
Ridllic
Offline

NLP

przez NoOneLivesForever 30 kwi 2011, 13:33
@Ridllic
Jestem zainteresowany, można płacić w ratach? :mrgreen:
NoOneLivesForever
Offline

Poradnik - Pokonaj depresję, stres i lęk

przez Madzia147 08 cze 2011, 16:58
Witajcie! Chciałabym polecić z całej siły poradnik "Pokonaj depresję, stres i lęk" - książka opisuje, jak prostymi sposobami poradzić sobie z problemami i lękami dnia codziennego, niską samooceną, stresem. Porady są naprawdę proste, a co najważniejsze - działają! Polecam!
Offline
Posty
1
Dołączył(a)
08 cze 2011, 16:51

Poradnik - Pokonaj depresję, stres i lęk

przez Anetka123 08 cze 2011, 17:30
super ksiazka duzo mi pomogla
Offline
Posty
2
Dołączył(a)
08 cze 2011, 15:49

szukam książek

przez zmisia 17 lip 2011, 18:54
poszukuje tytułów książek które pomoga mi się emocjonalnie rozwinąć, zapanować nad moimi wybuchami emocji, agresji.

prosze o pomoc
Offline
Posty
1
Dołączył(a)
17 lip 2011, 18:48

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Przeskocz do