Skocz do zawartości
Nerwica.com

Koszmary nocne :/


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Czy taka ilość leku na kaszel może tak zareagować? Wcześniej przecież kupowałem teraflu lub inne rzeczy na grypę / kaszel i nic podobnego się nie działo.

W odróżnieniu od Teraflu, Thiocodin zawieda kodeinę, 6 tabletek x 15 mg = 90 mg. Nie jest to ilość "powalająca" aczkolwiek dla kogoś kto nie ćpa tego regularnie i ma podatny organizm - wydaje mi się że może być dawką o potencjale na "kopa" ("standardowo" początkujący kodeinisci łykają 150 mg). Nie wiem jak to się ma do paraliżu przysennego, ale jak chcesz zminimalizować ryzyko podobnych "przygód" w przyszłości, to szukaj leków bez kodeiny - było nie było jest to opiat więc "odloty" po nim są "normalne".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Miałem to kilka razy, ale ogólnie mam tak rozbudowane doświadczenia senne, że się nie bałem. Myślę, że to może być jednak od leków. U mnie podobne sensacje wystepowały jak wziąłem kilka razy melatoninę na sen i podczas snu w pierwszą noc w hotelu jak byłem sam.

 

pozdrawiam SadKing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest zapewne to co wkleił tu Dark Passenger.

Nic szczególnego, dziwnego czy niezwykłego. Czasami się zdarza... Ja tak miałam kilka razy. Budziłam się, ale nie miałam kontroli nad ciałem i próbowałam krzyczeć, ale nie mogłam (w efekcie brzmiało to wg. innych jak jakiś jęk) z tym, że nie miałam żadnego uczucia, że ktoś mnie dotyka ani niczego dziwnego nie widziałam. Po prostu obudziłam się a ciało jakby dalej było w śnie.

Dodam, że nie brałam wtedy żadnych leków, więc nie było to żadnym skutkiem ubocznym itp. Zwykły paraliż senny. Większość ludzi doświadcza tego w ciągu życia i nie ma co dorabiać do tego zbędnej ideologi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×