KLONAZEPAM (Clonazepamum TZF, Rivotril)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klonazepam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
56
75%

Nie
6
8%

Zaszkodził
13
17%

Liczba głosów : 75

przez wieloraki 26 gru 2016, 02:57
po jakim czasie od przyjęcia 0,5mg benzo czy nawet 1mg/2mg można prowadzić samochód.
tzn. nie chodzi mi o to po jakim czasie się bede czuł na siłach bo to wiem, że już po kilku godzinach, ale po jakim czasie bedzie to legalne mniej więcej?
wieloraki

przez benzowiec84 26 gru 2016, 12:58
wieloraki napisał(a):po jakim czasie od przyjęcia 0,5mg benzo czy nawet 1mg/2mg można prowadzić samochód.
tzn. nie chodzi mi o to po jakim czasie się bede czuł na siłach bo to wiem, że już po kilku godzinach, ale po jakim czasie bedzie to legalne mniej więcej?

jak jeździsz prosto , to dlaczego mają cię zatrzymać , a jak jeździsz krzywo zrobią ci test na alkohol a nie na benzodiazepiny. nie rozumiem pytania . a jeśli pytasz o okres półtrwania to 18-50h.

-- 26 gru 2016, 12:11 --

benzowiec84 napisał(a):
wieloraki napisał(a):po jakim czasie od przyjęcia 0,5mg benzo czy nawet 1mg/2mg można prowadzić samochód.

jak jeździsz prosto , to dlaczego mają cię zatrzymać , a jak jeździsz krzywo zrobią ci test na alkohol a nie na benzodiazepiny. nie rozumiem pytania . a jeśli pytasz o okres półtrwania to 18-50h.

to by ponad 50% amerykanów , nie jeździła wcale samochodami , bo oni tam na potęge jedzą psychotropy :) .
Tylko w tak chorym i zniewolonym kraju Jak Polska , można zadać takie pytanie .

przez wieloraki 26 gru 2016, 15:40
benzowiec84, chec zorientowania sie odnosnie legalnosci okreslonych dzialan nie musi sprowadzac sie do przeswiadczenia o uniknieciu odpowiedzialnosci. nie tylko w tym kraju.
wieloraki

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kofel 27 gru 2016, 15:32
ja się nie dziwię pytania, jesteśmy jak osrane ptaszki w klatce. Niemniej po benzo/alko/gbl. Święta trójca po których nie wolno pod żadnym pozorem jeździć autem. Po alkoholu wie każdy. GBL dodam tyle, że bardzo podobnie co alkohol. Po benzo zanika uczucie lęku i kończy sie na drzewie, bo chcesz pokazać sebie że Twoje BMW pojadzie 200.
Lakozamid - 2x200mg
Lamotrygina - 2x50mg
Topiramat - 2x150mg
Klonazepam 2mg - doraźnie

'Know your body, know your mind, know your substance.'

przez sulpiryd34 29 gru 2016, 23:41
Właśnie rozpuściłem sobie pod językiem 4 mg clona. Fajna pizd... :mrgreen:
Escitalopram 10 mg
Baclofen 100 mg
Olanzapina 5 mg

przez Vengence 30 gru 2016, 00:22
sulpiryd34 napisał(a):Właśnie rozpuściłem sobie pod językiem 4 mg clona. Fajna pizd... :mrgreen:
Świetnie :mrgreen: :twisted:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez kofel 31 gru 2016, 18:32
Konkretne określenie. ;) Też czasami klona używam rekreacyjnie jednak tak rzadko, że moja tolerancja jest na poziomie 1mg. Przed stresującymi wydarzeniami, jakiś występ publiczny czy coś takiego to substancja cudowna.
Lakozamid - 2x200mg
Lamotrygina - 2x50mg
Topiramat - 2x150mg

przez Kalebx3 Gorliwy 31 gru 2016, 21:28
to substancja cudowna.

cudowna :shock: ,,, ???
cudowne to są medaliki Matki Boskiej ;)
a tak na serio ,żadne benzo nie jest dla mnie cudowne , biore kiedy musze , wtedy kiedy mnie lęk przydupi .
Cudownie to się czułem kilka razy po MXE i LSD , zobaczyłem więcej niż normalnie sie widzi( kurtyna odsłoniła się szerzej i zobaczyłem co sie dzieje w garderobie i opodal w tym moim Teatrzyku) i trochę mnie te doświadczenia zmieniły , kiedy juz wytrzeżwiałem i przyszło na trzeżwo zmagać się z życiem .
A clony i ich "cudowność " to se w brudną dupę można wsadzić , ewentualnie sobie ją tym cudownym czopkiem zakleić :lol:
Fakt,że kilka razy mnie uratowały , ale najczęściej wtedy kiedy cierpiałem potężne kace alkoholowe , uchroniły przed padaczką i tyle w nich dobrego .
Ale każdy ma swoje zdanie , ja mam takie .
Fajnie ,że są , ale w sylwestra to bym się na nich nie bawił . ;)
>>> Nie ma sąsiada co sadził to drzewo
I nie ma sąsiadki co plotła makatki
Zniknął ten stary co chował dolary
W oczach niknie ten świat !!!
>>>

przez kofel 31 gru 2016, 21:44
Cudownie to się czułem kilka razy po MXE

łojojoj tylko nie dysocjanty :(
LSD rozumiem, ale skąd u Ciebie 'odsłonięcie kurtyny' po metoksetaminie to ja nie wiem. Kojarzy mi się z działem DXM z hajpa gdzie co drugi jest oświecony. :mrgreen:
Dobra, nie offtopujmy, jak coś to priv.
Lakozamid - 2x200mg
Lamotrygina - 2x50mg
Topiramat - 2x150mg

przez wieloraki 01 sty 2017, 14:15
a jak birzecie klonazepam doraznie to nie usypia was wtedy?
wieloraki

przez Ashton 01 sty 2017, 18:22
Lepszy Clonazepam czy Afobam?

przez achino2017 01 sty 2017, 18:26
sulpiryd34 napisał(a):W ciągu to raczej nie jestem, ale klon fajnie tłumi lęki. Można na niego wypić. Z odstawieniem nie mam żadnych problemów. Same plusy. A co do Awataru to taki mały tatuażyk sobie na karku zrobiłem :D

Wyglądasz super z tym tatuażem, niesamowicie seksownie. Gdybym spotkał takiego faceta, i byłby gejem, tobym chciał całować go w tym miejscu i się nim zachwycać.

-- 01 sty 2017, 18:32 --

Kalebx3 napisał(a):
to substancja cudowna.

cudowna :shock: ,,, ???
cudowne to są medaliki Matki Boskiej ;)
a tak na serio ,żadne benzo nie jest dla mnie cudowne , biore kiedy musze , wtedy kiedy mnie lęk przydupi .
Cudownie to się czułem kilka razy po MXE i LSD , zobaczyłem więcej niż normalnie sie widzi( kurtyna odsłoniła się szerzej i zobaczyłem co sie dzieje w garderobie i opodal w tym moim Teatrzyku) i trochę mnie te doświadczenia zmieniły , kiedy juz wytrzeżwiałem i przyszło na trzeżwo zmagać się z życiem .
A clony i ich "cudowność " to se w brudną dupę można wsadzić , ewentualnie sobie ją tym cudownym czopkiem zakleić :lol:

Ja już dobrnąłem do tego miejsca, że benzo, za wyjątkiem dawek granicznych (przez co rozumiem np 5 mg alprazolamu na raz) nie hamują lęku napadowego, chyba że zmiksuję je z kodeiną. Za to dziwną rzeczą jest, że w lęku napadowym pomaga mi zolpidem, ktory dziala jakos tak na mnie podobnie do dysocjantów - odrywa uwagę od objawów fizycznych lęku, a także od myśli natrętnych - i przenosi w jakąś dziwną, oniryczną scenerię, gdzie patrzę na siebie jakby z góry, z oddali. Wielką zaletą tego leku jest bardzo krótki czas działania, bo jaki sens brać np. 6 mg alpry przed pójsciem do dentysty, gdzie wizyta trwa pol godziny, a potem trzeba znosić to benzowe ujebanie przez resztę dnia!

przez sulpiryd34 01 sty 2017, 22:14
achino2017 jak tak Cię kręci to możemy się ustawić. Dam Ci go do wylizania. Proponowałbym najlepiej z samego rana , bo wtedy sram, przy okazji też wylizałbyś mi dupę po sraniu. PZDR

-- 01 sty 2017, 21:15 --

Ashton napisał(a):Lepszy Clonazepam czy Afobam?

Bezapelacyjnie klon

przez Kalebx3 Gorliwy 01 sty 2017, 22:33
achino2017 jak tak Cię kręci to możemy się ustawić. Dam Ci go do wylizania. Proponowałbym najlepiej z samego rana , bo wtedy sram, przy okazji też wylizałbyś mi dupę po sraniu. PZDR

sulpiryd34, ależ żeś mnie rozbawił , mało co z fotela nie spadłem . To Forum dzieki takim tekstom potrafi w mig wyciągnąć z doła . :lol:
>>> Nie ma sąsiada co sadził to drzewo
I nie ma sąsiadki co plotła makatki
Zniknął ten stary co chował dolary
W oczach niknie ten świat !!!
>>>

Sortuj wg