KLOMIPRAMINA (Anafranil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
63
61%

Nie
20
19%

Zaszkodziła
21
20%

Liczba głosów : 104

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Natrętnik 07 mar 2018, 09:32
Dopiero po poltora tygodnia pojawily sie typowe uboki klomi, pewnie jeszcze fevarin je maskowal. Sucho w mordzie, trzesace sie lapy i ogolne lekkie roztrzesienie, lekki chaos w glowie, natrectwa znosne.. Na szczescie zero lęku. Rano tylko jak wstaje to czuje rozdraznienie i gonitwe mysli, ale lepsze to jak fevarinowa zamula.
Klomipramina - 225 mg (1-0-2)
Trazodon - 200 mg (0-0-1,1/3)
Pirybedyl - 50 mg (1-0-0)
Baclofen - 100 mg (4-0-0)
Piracetam - 4,8 g (4-0-0)
Zaburzenia obsesyjno - kompulsywne.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez picziklaki 07 mar 2018, 11:02
zwiększam ją do 250 ,a potem 275 mg :D

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Natrętnik 07 mar 2018, 12:43
A to bierzesz wersje o szybkim dzialaniu ? Bo nie da sie na takie dawki SR podzielic. A ja twardo 150. Chociaz raz pozwole sie lekowi rozkrecic bez skakania z dawkami.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez picziklaki 07 mar 2018, 12:57
biorę i SR i o natychmiastowym uwalnianiu

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez SebaNN 07 mar 2018, 19:24
a ja mam juz wenle, ale jeszcze czeka.. pierdziele wskakuje na 300mg klomi najpierw,
dziś pierwszy dzień mało z kapci nie wyskoczyłem :D tak dowaliło po nordrealinie, pobudzenie duże ale niestety takie jakby nabuzowanie, nerwowosc,
jestem wkurzony na wszystko i wszystkich , dam szanse max dawce tydzień/ dwa, chce wykorzystac max potencjał leku zanim go zmienie.
To samo robiłem z paroksetyną 60mg dopiero zaczęło na mnie działać.

O dziwo netręctwa i lęki osłabły a przeciez 3 razy schodziłem z 225 na 150 z powrotem własnie przez nasilone leki i natręctwa, może dopiero max dawka to maskuje..pozyjemy zobaczymy
Od 2002r. Paroksetyna ( Seroxat , Parogen , Paroxinor ) 60mg
Od października 2017 Klomipranina ( Anafranil ) 150mg

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Natrętnik 07 mar 2018, 21:25
Seba 300 mg to juz powyzej max, max to 250 mg. Nie jest to dawka do stosowania dlugoterminowego. Bo takie 150 mg to i 10 lat mozna brac, az sie klomi "wypali".

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez dr. Psycho Trepens 08 mar 2018, 15:22
Klomipramina zaczęła mnie zamulać, lepiej brać ją na noc czy zmniejszyć dawkę i za dnia ?

Klomipramina - 150mg
Pregabalina - 600mg
Chloroprotiksen - 50mg
--------------------
design.jacek.online

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Natrętnik 08 mar 2018, 20:55
Jak pierwszy taz bralem klomi, to wrzucalem 2 tabsy rano i mialem lekkie stany euforii, jak sie to skonczylo i zaczela dzialac bardziej sedatywnie, to zaczalem brac przed snem i pomoglo dosc wyraznie, bylo w miare ok, ale ciezko powiedziec bo wtedy wypijalem codziennie pare browarow i dlatego mysle zaczela mulic.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez SebaNN 09 mar 2018, 18:52
u mnie działa tak samo obojetnie czy biore na noc czy rano, lekarz mówił, że chodzi o stałe stężenie we krwi a kiedy biore to nie ma znaczenia .. :mhm:

a co do tego ile biorę 150mg nie redukuje mi natręctw niestety, są tez stany lekowe, 225 mg napedza wręcz leki i natręctwa.. 300mg mocno redukuje już natręctwa i leki..
i mocno działa na nordrenaline.
Natretnik a dlaczego nie mozna brac 300mg? lekarz mi powiedział, żebym wykorzystał dawke max zanim zdecyduje się znów robić burdel w mózgu innymi lekami:)

Przypisał mi wenle, ale twierdzi, że działanie pobudzające obie maja podobne, ale to lek znacznie słabszy na natręctwa i moge potem żałowac //
Sam nie wiem co mam robić :(

-- 09 mar 2018, 18:53 --

dr. Psycho Trepens napisał(a):Klomipramina zaczęła mnie zamulać, lepiej brać ją na noc czy zmniejszyć dawkę i za dnia ?

a jestes pewny że to nie prega? ja tez miałem mix z prega i mnie muliło, a po odstawieniu pregi znów mnie klomi solo pobudza..

-- 09 mar 2018, 18:54 --

Natrętnik napisał(a):Seba 300 mg to juz powyzej max, max to 250 mg. Nie jest to dawka do stosowania dlugoterminowego. Bo takie 150 mg to i 10 lat mozna brac, az sie klomi "wypali".

60mg paroksetyny też nie jest do brania długoterminowego a u mnie to trwało 15 lat:P
ja niestety tak mam, że dopiero nq max dawkach na mnie zaczyna działać :(

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Natrętnik 10 mar 2018, 14:39
Na mnie tez i to w ponad maksymalnych, ale akurat klomi na 150 juz czuje wyraznie, dawka na ktorej czuje sie lekko, energicznie, a co najwazniejsze coraz lepiej z dnia na dzien, na natrectwa tez. Bez porownania z poprzednim tygodniem. Zdaje sie ze juz zaczyna dzialac, dawno tak dobrze sie nie czulem. Ale pewnie jakbym bral sama klomi to juz by tak fajnie nie bylo.

-- 10 mar 2018, 14:45 --

I chyba juz wchodze w ten stan, ktory lubie na klomi+trazodon, a mianowicie chodzi o "tarcze" przeciw naglym, stresujacym sytuacjom. Dzis rano samolot przekroczyl bariere dzwieku i bylo wielkie BUM. Ona malo co z krzesla nie spadla, a ja niczym nie wzruszony :D

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez picziklaki 10 mar 2018, 20:41
ja biorę 250 mg klomipraminy + 150 mg trazodonu i inne tam leki wspomagające ale 17 dzień na czysto bez alkoholu i dalej nie działają leki , bez benzodiazepin nie wyjdę do ludzi, już dwa tygodnie regularnie codziennie jem benzo alpre i klorazepan czasami oksazepam

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Natrętnik 11 mar 2018, 11:40
Ja od listopada zero benzo, fevarin mi wykasowal lęki, a teraz ten efekt wrecz sie wzmocnil, nie czuje leku nawet w sytuacjach, gdzie zdrowy czlowiek go odczuwa. No ale w koncu wszystkie 4 leki ktore biore dzialaja przeciwlekowo. Mi taki stan pasuje, mimo ze czesc pozytywnych emocji tez sie zmniejszyla.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez SebaNN 11 mar 2018, 15:35
Natrętnik napisał(a):Ja od listopada zero benzo, fevarin mi wykasowal lęki, a teraz ten efekt wrecz sie wzmocnil, nie czuje leku nawet w sytuacjach, gdzie zdrowy czlowiek go odczuwa. No ale w koncu wszystkie 4 leki ktore biore dzialaja przeciwlekowo. Mi taki stan pasuje, mimo ze czesc pozytywnych emocji tez sie zmniejszyla.

Natrętnik miałeś racje.. te 300mg klomi tylko troche bardziej tłumi leki i natręctwa, ale problem jest z nordrenalina
TEGO solo nie mozna brac!! pobudza ..ale w taki sposób że chodzi człowiek wk...wionyna wszystko i wszystkich.
Nie pamietam kiedy tak ostatnio bluzgałem wszystko i i wszystkich. Wszystko mnie denerwowało !
dodałem 150mg trazodonu i dziś jak aniołek, szczesliwy bez agresji.
Jednak klomi samo to negatywna nordrenalina :-/

Natretnik rozpisz tu prosze jeszcze raz jaki leki masz i w jakich dawkach.
a wenla u mnie lezy awaryjnie i sam teraz nie wiem co robic?? nie che od początku wszystko zaczynac a jak mi wróca natręctwa??
Jak długo brałes wenle i po jakim czasie dostałeś natręctw? było one lekkie stłumione a może silne nie do wytrzymania?

-- 11 mar 2018, 15:52 --

SebaNN napisał(a):
Natrętnik napisał(a):Ja od listopada zero benzo, fevarin mi wykasowal lęki, a teraz ten efekt wrecz sie wzmocnil, nie czuje leku nawet w sytuacjach, gdzie zdrowy czlowiek go odczuwa. No ale w koncu wszystkie 4 leki ktore biore dzialaja przeciwlekowo. Mi taki stan pasuje, mimo ze czesc pozytywnych emocji tez sie zmniejszyla.

Natrętnik miałeś racje.. te 300mg klomi tylko troche bardziej tłumi leki i natręctwa, ale problem jest z nordrenalina
TEGO solo nie mozna brac!! pobudza ..ale w taki sposób że chodzi człowiek wk...wionyna wszystko i wszystkich.
Nie pamietam kiedy tak ostatnio bluzgałem wszystko i i wszystkich. Wszystko mnie denerwowało !

a wenla u mnie lezy awaryjnie i sam teraz nie wiem co robic?? nie che od początku wszystko zaczynac a jak mi wróca natręctwa??
Jak długo brałes wenle i po jakim czasie dostałeś natręctw? było one lekkie stłumione a może silne nie do wytrzymania?

jak bierzecie klomi ? rano i wieczorem czy wszystko wieczorem? ja i tak i tak ale roznicy nie widze. lekarz mowi ze to bez znaczenia wazne by utrzymac ciagle stężenie leku we krwi

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Natrętnik 11 mar 2018, 19:31
SebaNN napisał(a):

-- 11 mar 2018, 15:52 --

SebaNN napisał(a):

jak bierzecie klomi ? rano i wieczorem czy wszystko wieczorem? ja i tak i tak ale roznicy nie widze. lekarz mowi ze to bez znaczenia wazne by utrzymac ciagle stężenie leku we krwi

Seba, wenla nasilila mi natrectwa tak, ze byly ciezkie do wytrzymania, meczace i odbierajace nastroj. Zaczelo sie jakies 2 tyg. po odstawieniu klomi. W moim podpisie masz jakie leki biore, jakie dawki. Anafranil narazie biore tabletke rano i przed snem.

-- 11 mar 2018, 19:35 --

Tylko nie zawsze sie ten podpis wkleja, nie wiem czemu.

Sortuj wg