Kawiarenka singli i singielek

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez niecały 26 paź 2017, 21:40
Może tu jest mało singielek na forum :)
niecały

przez niecały 26 paź 2017, 21:50
Dobranoc 22.00 juz
niecały

przez kotek em 27 paź 2017, 13:33
Lunaa napisał(a):kotek em miałaś na myśli klub swingersów :P

Lunaa, ja wiem, co miałam na myśli ;). Btw, sądzisz, że na takich imprezach single nie bywają?
Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lunaa 27 paź 2017, 16:46
kotek em no coz nie siedzę w Twojej glowie ;)
Szczerze powiedziawszy, wiem tylko jedno. Rynek odpowiada na zapotrzebowanie, skoro jest popyt to powstaja rozne miejsca i to wszystko co sadze na ten temat :bezradny:

Drodzy single i singielki milych rozmow zycze 8)

przez Liber8 28 paź 2017, 16:21
Temat ma potencjał, cztery strony w krótkim czasie :great:

przez niecały 28 paź 2017, 22:34
To zależy od Was, ja to miejsce utworzyłem byście mogli tutaj porozmawiać, ja raczej w innych miejscach pisuje :mrgreen:
niecały

przez Lilith 01 lis 2017, 10:33
Motocyklista, wszystko ok, też coś takiego przeżyłam i nie mam zamiaru negować pozytywnych doznań w trakcie dobrych czasów. Z rozmysłem napisałam "dobre czasy", bo w przypadku osób z zaburzeniami szybko potrafią się one zamienić w czarną d*pę. W ciągu jednego dnia. Jeśli jest to jedna czarna d*upa, to jeszcze ujdzie. Często jest jednak tak, że jedna d*pa pociąga za sobą drugą i cały związek leży i kwiczy i nijak nie można się z tego podnieść. Niby jedno rozumie drugie bez słów, ale nie potrafią sobie wzajemnie pomóc. Jedno i drugie leży i warzywnieje. Czy warzywnienie w towarzystwie jest lepsze? Ni ch*ja :bezradny: Jest tak samo do bani.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.
Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez niecały 02 lis 2017, 19:30
Lilith,

Dlatego ja się trzymam z daleka od związków, skrzywdziłem kogoś swoimi zaburzeniami, bardzo mnie to boli do dziś :x
niecały

przez niecały 02 lis 2017, 19:49
kotek em,
Lunaa, ja wiem, co miałam na myśli ;). Btw, sądzisz, że na takich imprezach single nie bywają?

Kotek em, pewno, że bywają choć wchodzą na innych zasadach niż pary, to jeszcze zależy też od płci. Widzę, że jesteś w temacie więc chciałem zapytać czy ludzie mają tam specjalne opaski na nadgarstkach informujące np. o chęci uprawiania seksu bądź tylko popatrzenia, czy to prawda?
niecały

przez kotek em 02 lis 2017, 23:03
niecały, ja jestem w temacie tylko teoretycznie, więc niestety nie pomogę Ci ;)
Obrazek

przez C&S 02 lis 2017, 23:08
kotek em, asekurujesz się :P
C&S

przez kotek em 02 lis 2017, 23:23
C&S napisał(a):kotek em, asekurujesz się :P

Taa, Lunaa wie, co miałam na myśli, Ty znasz moje zamiary...zbędna jestem :105:
Obrazek

przez niecały 03 lis 2017, 07:13
kotek em,

Myślałem, że chodzisz, rzecz jasna z opaską obserwatora na nadgarstku, w ramach zwiedzania wystroju wnętrz i posłuchania muzyki 8)

Kalebx
Szefie , ale coś tu mało kobiet . Może jakieś zdjęcie samotnego pleyboya byś tu wsadził na przynętę >>> noi i darmowe drinki dla Pań po 20.

Ja udostępniam klub, więc kobiety niech postawią flaszeczke, piwo, nie jestem wybredny, byle tylko nie likier :)

To nie jest kawiarenka jedynie dla singli. Tak jak pub dla homoseksualistów nie jest jedynie dla homoseksualistów, wiele kobiet tam się bawi, bo np. wiedzą, że mogą w spokoju potańczyć i nie będzie co chwile ktoś ich zaczepiał. Tak mi mówiły koleżanki :)
niecały

przez anemon 03 lis 2017, 09:12
niecały napisał(a):To nie jest kawiarenka jedynie dla singli. Tak jak pub dla homoseksualistów nie jest jedynie dla homoseksualistów, wiele kobiet tam się bawi, bo np. wiedzą, że mogą w spokoju potańczyć i nie będzie co chwile ktoś ich zaczepiał. Tak mi mówiły koleżanki :)
Jeśli w takim klubie bawią się również lesbijki, koleżanki mogą mieć wiele adoratorek ;)

Sortuj wg