Jesteście zadowoleni z tego forum..?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jestem...

...zadowolony/a z forum
590
80%

...niezadowolony/a z forum
151
20%

 
Liczba głosów : 741

Jesteście zadowoleni z tego forum..?

przez Psychotropka`89 10 lut 2015, 22:50
mark123, masz całkowitą rację. Do tego właśnie zmierzam, że jedyną "karą" od jakiegoś czasu jest wywalenie paru postów do kosza. I się robi, jak się robi. Każdy widzi. Może innym użytkownikom to pasuje mnie <i jak widać nie tylko mnie> nie.

detektywmonk, oczywiście, że nie. Wielu nie mam w realu <w sieci zresztą też>, bo stawiam na jakość, nie ilość ale mam bogate życie zawodowo-rodzinne i na nadmiar czasu nie narzekam. Do tego forum mam sentyment, chcę tu pisać ale coraz bardziej wnerwia mnie ten galimatias. Chciałabym, żeby było choć w części jak dawniej. Bo gdzie nie wejdę, żeby dokopać się do "właściwych" postów, muszę wertować kilka stron off topów i odchodzi mi chęć na czytanie i napisanie czegoś sensownego. Razi mnie chamstwo, ciągłe odbieganie od tematu głównego, prywatne wymiany jakiś "ukrytych przekazów, które znam tylko ja i Ty, a reszta forum niech zachodzi w głowę o co nam chodzi" :roll: . Są do takich pogaduszek miejsca! Po co zaśmiecać inne wątki? Już wiadomo kto jest popularny, fajny, cool, itd. Wystarczy... :uklon:
Psychotropka`89
Offline

Jesteście zadowoleni z tego forum..?

Avatar użytkownika
przez Arasha 10 lut 2015, 22:55
Psychotropka`89, wrzucanie filmików z wiadomymi scenami do tematu emetofobii również nie wydaje mi się w porządku :pirate: Ciebie nie zgorszyło, ja tego nawet nie odpaliłam, ale ktoś zwł. nowy może włączyć i pomyśli sobie, jak to ładnie się nawzajem wspieramy. Bez jaj :nono:

Domyślam się, że sporo osób może mieć zastrzeżenia do mojego wtrącania się w niektóre tematy, ale po pierwsze robię to zawsze taktownie, a po drugie staram się właśnie domagać szacunku dla innych forumowiczów, zwł. autora tematu. Przykre jest, że inni robią z tego potem gównoburzę. A w tematach lekowych wypowiadam się wyłącznie takich, w których mam doświadczenie i mogę służyć radą.

A to, że przy okazji żyję sobie życiem towarzyskim na forum to już moja sprawa ( piszę tu ogólnie, jakby ktoś miał jakieś zastrzeżenia, tak na przyszłość ! )
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
Avatar użytkownika
Offline
zbanowany
Posty
5761
Dołączył(a)
24 lut 2014, 18:41
Lokalizacja
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Jesteście zadowoleni z tego forum..?

przez Psychotropka`89 10 lut 2015, 23:37
Arasha, po pierwsze, było na filmiku ostrzeżenie "filmik wymiotny", jak ktoś ciekawy, to włączył i ma to na własne żądanie. Jeśli taka ta scena dla Ciebie straszna, nie odpalaj. Każdy ma wolną wolę. A filmik widać, że jest tak sztuczny jak młodość Ibisza <z całym szacunkiem dla Pana Ibisza, żeby nie było>. Skoro aż tak razi Cię po oczach filmik, zgłoś moderacji, sądzę, że z usunięciem problemu nie będzie.

Ok, wypowiadasz się w tematach gdzie masz o nich pojęcie, pochwalam, jestem za. Nie jestem tu od tego, żeby kogokolwiek ustawiać gdzie ma pisać. Po prostu nie leży mi ten nieporządek, forumowe "flirty" na każdym kroku, no i wybacz ale wg mnie jeśli czegoś nie doświadczyłaś i dość mocno obnosisz się z tym na forum, to jesteś dość słabym doradcą w tej kwestii <tak samo jak ja nie wypowiadam się w wątku o np. bulimii, czy schizofrenii, mimo, że w gazetach czytałam, w tv coś o tym obejrzałam>.

A żyj sobie! Nic mi do tego, tylko tak jak wspomniałam, są wątki do tego przeznaczone. Nie musisz z większości wątków wyskakiwać jak Filip z konopii "Halo, Arashka też tu jest i dorzuci swoje 3 grosze!" <metafora taka>, mimo, że za dużego pojęcia w danej kwestii nie posiadasz i zaczynasz rozkręcać off topa.
Moje posty na tym wątku nie są skierowane personalnie do Twojej osoby, pisałyśmy ze sobą, kwasów żadnych nie było między nami, po prostu przedstawiam swój punkt widzenia na akurat Twoim przykładzie <jest masa ludzi, których mam na myśli, ludzi chamskich, których posty są po prostu nie smaczne, a co jak co ale braku kultury w postach nie można Ci zarzucić>.

Twoja sprawa, jak najbardziej. Nic mi do tego tylko czemu, często gęsto, czytając wątek CZYJŚ, o zupełnie innej tematyce niż znajomości forumowe, trafiam na x ilość postów Twoich i Twoich forumowych znajomych i urządza się pogadanka o niczym? Po co? Są inne wątki do tego przeznaczone i są pw :bezradny: Twoja sprawa, Twoje znajomości, ale nie ma potrzeby na każdym kroku podkreślać tego grubą krechą. :time:
Psychotropka`89
Offline

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Jesteście zadowoleni z tego forum..?

Avatar użytkownika
przez Arasha 11 lut 2015, 00:17
Wypowiem się jeszcze raz, bo nie lubię zostawiać niezamkniętych spraw !

Psychotropka`89 napisał(a):wybacz ale wg mnie jeśli czegoś nie doświadczyłaś i dość mocno obnosisz się z tym na forum, to jesteś dość słabym doradcą w tej kwestii <tak samo jak ja nie wypowiadam się w wątku o np. bulimii, czy schizofrenii, mimo, że w gazetach czytałam, w tv coś o tym obejrzałam>.

Tu się z Tobą nie zgodzę ... nawet osoby aseksualne mają prawo wypowiadać się w sprawach seksu, tak samo jak nikt nie zabroni ateistom mówić o wierze.

Psychotropka`89 napisał(a):A żyj sobie! Nic mi do tego, tylko tak jak wspomniałam, są wątki do tego przeznaczone. Nie musisz z większości wątków wyskakiwać jak Filip z konopii "Halo, Arashka też tu jest i dorzuci swoje 3 grosze!" <metafora taka>, mimo, że za dużego pojęcia w danej kwestii nie posiadasz i zaczynasz rozkręcać off topa.

Akurat ja off-topów nie rozkręcam. Może czasami się w nich znajdę, ale na pewno nie na kilka stron ! Poza tym moje wtrącanie się do dyskusji jest zazwyczaj w tematach społecznych i tu każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Nie piszę o CHAD, borderline czy alkoholizmie, więc bez przesady.

Psychotropka`89 napisał(a):Moje posty na tym wątku nie są skierowane personalnie do Twojej osoby, pisałyśmy ze sobą, kwasów żadnych nie było między nami, po prostu przedstawiam swój punkt widzenia na akurat Twoim przykładzie <jest masa ludzi, których mam na myśli, ludzi chamskich, których posty są po prostu nie smaczne, a co jak co ale braku kultury w postach nie można Ci zarzucić>.

Dobrze, że to dostrzegasz :!: I liczę, że tak pozostanie ;)

Psychotropka`89 napisał(a):Twoja sprawa, jak najbardziej. Nic mi do tego tylko czemu, często gęsto, czytając wątek CZYJŚ, o zupełnie innej tematyce niż znajomości forumowe, trafiam na x ilość postów Twoich i Twoich forumowych znajomych i urządza się pogadanka o niczym? Po co? Są inne wątki do tego przeznaczone i są pw :bezradny: Twoja sprawa, Twoje znajomości, ale nie ma potrzeby na każdym kroku podkreślać tego grubą krechą. :time:

To źle trafiasz ... moje personalne sprawy były może ze 4 razy poruszone, zazwyczaj przy okazji luźnych tematów lub zabaw. Nigdy nie uprawiam prywaty w tematach lekowych. Ale też nie będę biła po łapach kogoś, kto się do mnie zwróci poza pw. Poza tym zawsze podkreślam szacunek, szacunek i jeszcze raz szacunek dla innych osób i odmiennego zdania. Sama parę razy domagałam się umieszczenia czyichś postów w koszu. I jeszcze taka kwestia ... nie robię burzy, jak ktoś robi sobie off-topa z mojego wątku. Na początku mnie to wkurzało, ale przekonałam się, że na tym forum to pewien standard i teraz mi to zwisa i powiewa. Niech se piszą, co chcą, o ile treści nie są wulgarne czy personalnie obraźliwe ( bo na to nie pozwolę ! )

Szkoda, że nie zauważasz, że znajomości na tym forum były już na długo przed moim zarejestrowaniem się. Najlepszym dowodem są organizowane zloty, spotkania i to, że wiele ludzi zwraca się do siebie po imieniu.

Ja też absolutnie nic do Ciebie nie mam, ale też nie pozwolę by moja osoba służyła jako przykład do pokazywania jakichś niewłaściwych zachowań ( piszę to ogólnie, nie do Ciebie ) :pirate:

Życzę wszystkim satysfakcjonującego korzystania z forum, znajdowania dla siebie tego, czego szukają i przyjaznych stosunków z innymi forumowiczami
/ piszę to szczerze i bez żadnej ironii ! / ;)
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
Avatar użytkownika
Offline
zbanowany
Posty
5761
Dołączył(a)
24 lut 2014, 18:41
Lokalizacja
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Jesteście zadowoleni z tego forum..?

Avatar użytkownika
przez wiejskifilozof 11 lut 2015, 10:09
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź :mrgreen:
Avatar użytkownika
Offline
Posty
18907
Dołączył(a)
15 sie 2009, 16:08

Jesteście zadowoleni z tego forum..?

przez Psychotropka`89 11 lut 2015, 10:13
Szkoda, że nie potrafisz przyjąć na klatę paru słów krytyki. Zarówno Tobie jak i innym mocno by się to przydało.

Wszystko negujesz, a moje spostrzeżenia nie są odosobnione. Może po prostu sobie to i owo przemyśl. Pisz jak to nie mam racji, za to Ty masz, skoro tak Ci lepiej ale gdzieś niech moje słowa zostaną, przemyśl je...

Mnie też kilkukrotnie zrypano na forum, najczęściej nie odpisywałam od razu <w emocjach mogło się to banem skończyć :lol: >, ale czytałam, zastanawiałam się i wyciągałam wnioski.
Krytyka miła nie jest, owszem ale przyznanie się do błędu jest dla mnie bardzo dobrą cechą.

Nie mam zamiaru się tutaj z Tobą przepychać, bo ja swoje, Ty swoje. Poza tym, jak już wspomniałam, moje ostatnie wpisy tutaj nie są skierowane personalnie do Ciebie, a do ogółu.
Psychotropka`89
Offline

Jesteście zadowoleni z tego forum..?

Avatar użytkownika
przez adel 11 lut 2015, 11:21
Psychotropka`89, bardzo trafna uwaga/gi...czasem mam wrażenie tworzenia sie na forum jakiś takich grup elitarnych czy czegoś podobnego...a to chyba nie o to w tym wszystkim chodzi..... :twisted:
I'm toxic...
Avatar użytkownika
Offline
Posty
2410
Dołączył(a)
01 lip 2014, 10:54

Jesteście zadowoleni z tego forum..?

przez Psychotropka`89 11 lut 2015, 11:25
adel, dzięki za odzew. Utwierdza mnie to tylko w przekonaniu,że na forum robi się faktycznie nie za fajnie. :?
Psychotropka`89
Offline

Jesteście zadowoleni z tego forum..?

Avatar użytkownika
przez adel 11 lut 2015, 11:28
Psychotropka`89, na pewno nie jesteś odosobniona w tym przekonaniu.
I'm toxic...
Avatar użytkownika
Offline
Posty
2410
Dołączył(a)
01 lip 2014, 10:54

Jesteście zadowoleni z tego forum..?

Avatar użytkownika
przez zmęczona_wszystkim 11 lut 2015, 11:49
Tylko że ta elitarność niektórych grup wynika po prostu z tego, ze mieszkają blisko i spotykają się w realu, co pozwala się lepiej poznać i polubić. I potem już trochę inaczej traktuje się osobę, którą poznało się osobiście - chyba w większości na plus. Osoby nieznane nam w realu to jednak anonimowe jednostki. Chyba że chodzi o inne grupy, ale ja nie przesiaduję tutaj zbyt długo, tylko wpadam na moment, więc nie orientuję się w tych powiązaniach i raczej nie podobają mi się inne rzeczy.
Posty
1210
Dołączył(a)
01 sie 2013, 16:53

Jesteście zadowoleni z tego forum..?

Avatar użytkownika
przez adel 11 lut 2015, 11:56
zmęczona_wszystkim, nie wiem czy te osoby znają się w realu czy nie...wiem tylko tyle, ze czasem jest to po prostu trochę jak dla mnie przytłaczające...nie jestem specjalnie związana z forum, ale po tym co czytam takie odnoszę wrażenie.
I'm toxic...
Avatar użytkownika
Offline
Posty
2410
Dołączył(a)
01 lip 2014, 10:54

Jesteście zadowoleni z tego forum..?

Avatar użytkownika
przez Arhol 11 lut 2015, 12:52
W skrócie chcą państwo zamordyzmu.

Co do kółek adoracji,to niestety jest to na każdym forum,nie da się tego uniknąć,ani też sprzedać banhammera na gębę,jak długo kogoś dana grupa nie obraża czy nie łamie regulaminu .
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Avatar użytkownika
Offline
Moderator
Posty
32852
Dołączył(a)
16 lis 2012, 22:09

Jesteście zadowoleni z tego forum..?

Avatar użytkownika
przez adel 11 lut 2015, 12:56
Arhol, nie ma w tym żadnej pretensji, czy prośby o cokolwiek do moderatorów...ot życie ;)
I'm toxic...
Avatar użytkownika
Offline
Posty
2410
Dołączył(a)
01 lip 2014, 10:54

Jesteście zadowoleni z tego forum..?

Avatar użytkownika
przez Argish 11 lut 2015, 12:59
W ankiecie brakuje opcji "średnio zadowolony z forum" :P
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie
Avatar użytkownika
Offline
Posty
3062
Dołączył(a)
30 lis 2014, 19:16

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Przeskocz do