Drodzy Użytkownicy,

Zmieniamy się dla Was!

W związku z tym informujemy, że ze względu na prace techniczne forum będzie dostępne wyłącznie w trybie tylko do odczytu w dniach 21-28 maja.
Serdecznie zapraszamy Was do korzystania z nowej wersji forum.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Jednocześnie informujemy, że jakiekolwiek treści i zdjęcia dodane i edytowane w dniach 21-28 maja nie będą dostępne po starcie nowej wersji forum.

Pozdrawiamy ciepło,
Zespół abcZdrowie

Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Smutny_clown 20 kwi 2018, 20:34
Jestem zmęczony, tak bardzo zmęczony tym wszystkim, a najbardziej mnie wkurza, gdy dzisiaj wszyscy cieszyli się, że to już piątek i weekend, a ja niestety cały weekend będę w pracy...
My mind is a prison
I cannot break free
http://www.youtube.com/watch?v=OqVPiEiaviI
And I don’t want the world to see me
’cause I don’t think that they’d understand

http://www.youtube.com/watch?v=CS_FCbQ-okM

przez Kat- 20 kwi 2018, 20:42
Nie czuję się źle i..tutaj leży problem. Leki chyba zaczęły działać, myśli samobójcze zniknęły, a ja zastanawiam się, czy nie zakończyć leczenia. Mam wrażenie, że tracę siebie i swoją osobowość. To bez sensu.

przez Zmierzchun 20 kwi 2018, 20:54
Niepokój dziś dokuczał. Zmniejszyłem Trittico na sen, bo trochę ciężko mi się wstawało ale nie wiem czy to była dobra decyzja bo poskutkowało to nasileniem lęku
Chętnie poznam osoby z woj. lubelskiego w celu wspólnego spędzania czasu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez stworzonabyzyx 21 kwi 2018, 01:02
Kat- napisał(a):Nie czuję się źle i..tutaj leży problem. Leki chyba zaczęły działać, myśli samobójcze zniknęły, a ja zastanawiam się, czy nie zakończyć leczenia. Mam wrażenie, że tracę siebie i swoją osobowość. To bez sensu.

Mam podobnie, chociaż mimo wszystko czuję się źle.
Nie widzę sensu w lekach.
Bez leków nawet nie umiem określić, co to było.
Dziś wypiłam kawę i red bulla i trzyma mnie do teraz. Nigdy nie działała na mnie kofeina, a teraz odkrywam nowe rewiry... po energetyku normalnie czułam się jak w innej świadomości :shock:
Nie mogę spać.

przez stworzonabyzyx 21 kwi 2018, 03:22
Podjęłam spontanicznie decyzję, że jadę sobie nad morze, pociągiem za pół godziny. Gdynia, bo dalej za dużo czasu zjadlaby podróży.
Chciałabym przestać się wszystkim martwić chociaż na kilka godzin, taki mam plan.

przez dr. Psycho Trepens 21 kwi 2018, 08:17
wyszedłem z psychiatryka
nic mnie nie tyka
fabryka pracuje
wokół same chuje

Klomipramina - 225mg
Pregabalina - 600mg
Chloroprotiksen - 100mg
--------------------
design.jacek.online

przez wkuuporr 21 kwi 2018, 08:29
Czuję się dobrze. Jestem rozluźniony. Jeszcze leżę w legowisku. Wczoraj ścięło mnie jeszcze przed północą, nawet nie wiem kiedy odleciałem, bo zarzuciłem wcześniej Xanax (łącznie 3 tab w ciągu dnia), obudził mnie dopiero budzik o 8. Razem spałem lekko ponad 8h. Połknąłem poranną kapsułkę i uciąłem sobie 40-minutową drzemkę przed laptopem z otwartą stroną nerwica. Pogoda wydaje się przyjemna, zza okna dobiegają do mnie promienie słoneczne, jest też ciepło. Zaraz trzeba pójść zapalić, posłać łóżko, umyć się. Następnie może jakiś spacerniak, jeszcze się zobaczy.

stworzonabyzyx napisał(a):Podjęłam spontanicznie decyzję, że jadę sobie nad morze, pociągiem za pół godziny. Gdynia, bo dalej za dużo czasu zjadlaby podróży.
Chciałabym przestać się wszystkim martwić chociaż na kilka godzin, taki mam plan.

Zabierz mnie ze sobą. Też spontanicznie. Chciałbym poczuć bryzę. Poza tym morski klimat podobno jest leczniczy, na pewno, by mi służył. Odwdzięczę się jako wspaniały kompan podróży.

przez Aurora88 21 kwi 2018, 11:02
Silny nawrót nerwicy. Lęki, lęki, lęki, aż nie pamiętam co się z nimi robi.
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

przez hmmm... 21 kwi 2018, 11:48
Mam dosyć tego życia, mam już dosyć życia w tym domu.

przez wkuuporr 21 kwi 2018, 13:27
Czuję się dobrze. Jestem rozluźniony. Oczka przymrużone. Gdzieś około 10 poszedłem na spacer. Zaszedłem do ulubionej apteki, kupiłem Thiocodin 16 tab za lekko poniżej 11 zł, do tego energy drink Black Xtreme w promocji za bodajże 1,60 zł. Spożyłem to wszystko nawet nie wiem, o której godzinie dokładnie, chyba między 10-11. Przechodziłem przez centrum i były pewne targi. Dodatkowo był koncert i masa ludzi. Usiadłem na ławeczce, paliłem papierosa i słuchałem. Był to polski zespół rockowy, podobno dość popularny, ale nazwy nie pamiętam. Za to grali na prawdę bardzo dobrze, podobał mi się wokal i teksty. Poza tym na Kodzie muzyka zawsze lepiej brzmi. Ściągnąłem do centrum na chwilę brata, pochodziliśmy po tych targach, posłuchaliśmy trochę tego wokalisty. Następnie brat poszedł do domu, a ja udałem się do wielkiego parku ze stawami, bo pogoda dzisiaj dopisuje - słoneczko. Usiadłem na ławce, włączyłem relaksującą muzykę na słuchawkach, odpaliłem papierosa, zamknąłem oczy i było cudownie. Po jakimś czasie znowu udałem się do centrum, pochodziłem chwilkę i udałem się do domu. Gdzieś chyba o godzinie 13 zarzuciłem 2 tabsy Xanaxu. Uznałem, że mamy sobotę, weekend, w taki sposób jeszcze bardziej się wyluzuję i zniweluje ostatnio coraz bardziej dokuczliwy 'zjazd' kodeinowy. Już więcej nie biorę na pewno Kodeiny, bo ona zaburza biochemię mojego mózgu i wtedy życie na trzeźwo wydaje się bezwartościowe, a aby znowu zaczęło sprawiać dawną sprawiać przyjemność, to przeważnie musi minąć kilka dni, a nawet tygodni. Poza tym nie mogę jej dalej brać, bo nie mam pieniędzy, tylko coraz większe długi, no i nie chcę rozsadzić sobie wątroby, i tak już biorę sporo leków, a wszystkie przechodzą właśnie przez wątrobę. A co do Xanaxu, to raz na jakiś czas wezmę sobie tabsa czy 2 dla chillu, bo w sumie ja nie jestem robotem, odstawiam całkowicie Kodeinę i zostanę bez żadnych używek oprócz papierosów, które notabene też chcę odstawić, bo już od dość dawna nawet nie piję alkoholu. Powiem szczerze, że nawet mnie w ogóle nie ciągnie do alko, po alko to zawsze zachowywałem się jak idiota. Myślę, że raz na jakiś czas (np. raz na tydzień) lepiej zarzucić sobie tabsa Xanaxu, niż zapalić trawkę, która może wywołać derealizacje i nigdy nie wiadomo czy nie została czymś 'doprawiona'. Zjadłem też niedawno śniadanie, 2 kawałki pizzy, które zostawił mi brat. Idę zapalić teraz papierosa na balkon. :smile:

przez Kalebx3 Gorliwy 21 kwi 2018, 17:34
Idę zapalić teraz papierosa na balkon.

idż ,idz ,
jesteś jednak ewenementem jak dla mnie ;) ,,, mija już pewnie grubo ponad 2 tygodnie ,jak odpalasz prawie dzień w dzień kode i święcie wierzysz w to ,że od jutra KONIEC z tym . Ja myślę ,że jeszcze sie ostro nie wy---pierdoliłeś na tej kodzie ,że walisz takimi fajnymi tekstami . Jak Cię będzie rozsadzać po tej kodzie , a dawki będą musiały być " smiertelnie " końskie to może wtedy sie obudzisz .
Sam jestem nałogowcem i wiem jak te mechanizmy działają w człowieku ,żeby mu zapewnić komforcik odurzenia ,,, zresztą sam codziennie mam głody na DXM , apteka pod nosem ,za grosze można kupic scierwo , kużwa ,,, ale powiem tak PIERDOLĘĘĘ sztuczne fazy po których sie cierpi . Jeden dzionek i noc na przyjemnej fazie , a potem co najmniej tydzień zdychania i parcie na powtórkę ( też nie fajne ) .
Młody jeszcze jesteś , rozumien dobrze ,że w tym wieku ciężko zrezygnować z taaakich przyjemności .
Sam rzuciłem alkohol w wieku 27 lat po pierwszy i ostatnim delirium tremens , padaczce alkoholowej ,,, wystarczyło sie mocno przestraaszyć o swoje Życie . Nie wiem czy w wieku 25 lat mozna się mocno przestraszyc o zycie , ale sądze ,że tak .
Jedna pobożna myśl o Bogu w Jezusie Chrystusie jest więcej warta niż skończone rosnące Kosmiczne Wielowszechświaty

Św. Kalebx3
https://www.youtube.com/watch?v=0BtZJ7LxaTE

przez julusia 21 kwi 2018, 18:53
Teraz czuję się w miarę dobrze. Dzień mija przyjemnie , byłam nad morzem.
Wenlafaksyna 150 mg
Olanzapina 10 mg
Risperidon 2mg
doraźnie: Chlorprothixen/Hydroxyzyna

przez Heledore 21 kwi 2018, 19:00
Nareszcie upragniona zwyżka po całym tygodniu :D Jaka ulga!
na chęć escitalopram 15mg
na akceptację kwetiapina SR 200mg
na sen kwetiapina 25mg
zopiklon 7,5mg (doraźnie)

F 41.2 | F 60.3

https://takkaja.blogspot.com/
Moderator
-(ħ2/2m)(∂2Ψ/∂x2 + ∂2Ψ/∂y2 + ∂2Ψ/∂z2) + VΨ = iħ ∂Ψ/∂t

przez wkuuporr 21 kwi 2018, 19:47
Czuję się dobrze. Jestem rozluźniony. Zjadłem przed chwilą kolację. Rozmawiałem z bratem. Paliłem papierosy. Jakoś w międzyczasie chyba jeszcze 2 Xanaxy wleciały. Ogólnie wszystko spoko. Idę mecz oglądać.

Kalebx3 Gorliwy napisał(a):jesteś jednak ewenementem jak dla mnie ;) ,,, mija już pewnie grubo ponad 2 tygodnie ,jak odpalasz prawie dzień w dzień kode i święcie wierzysz w to ,że od jutra KONIEC z tym . Ja myślę ,że jeszcze sie ostro nie wy---pierdoliłeś na tej kodzie ,że walisz takimi fajnymi tekstami . Jak Cię będzie rozsadzać po tej kodzie , a dawki będą musiały być " smiertelnie " końskie to może wtedy sie obudzisz .

Jakim tam ewenementem... Jestem zwyczajnym chłopakiem z miasta jakich wielu. Z Kodeiną faktycznie ostatnio romansowałem zbyt często i zdaję sobie sprawę, że cokolwiek bym teraz napisał to nikt mi nie uwierzy lub wyśmieje. Więc po co mam pisać, że od jutra rzucam czy coś w tym stylu. Ja znam siebie, czas wszystko zweryfikuje już niedługo. A z tym 'ostrym wypier*oleniem' to masz całkowitą rację. Nigdy nie osiągnąłem kompletnego dna, zawsze ktoś mnie ratował, spadałem na 4 łapy. Bóg nade mną czuwa, ma chyba w związku ze mną jakieś plany. Do końskich dawek nigdy nie doprowadziłem, bo się kontrolowałem, nie jestem idiotą i wiem jak zbijać tolerancję.

Sam jestem nałogowcem i wiem jak te mechanizmy działają w człowieku ,żeby mu zapewnić komforcik odurzenia ,,, zresztą sam codziennie mam głody na DXM , apteka pod nosem ,za grosze można kupic scierwo , kużwa ,,, ale powiem tak PIERDOLĘĘĘ sztuczne fazy po których sie cierpi . Jeden dzionek i noc na przyjemnej fazie , a potem co najmniej tydzień zdychania i parcie na powtórkę ( też nie fajne ) .

Ty to jesteś nieporównywalnie bardziej doświadczony w tych kwestiach ode mnie i to nie ulega wątpliwości. Zresztą nie tylko w tych, ale ogólnie w życiowych. Ja to przy Tobie gówniarz, smarkacz. Cenię sobie Twoje rady, podziwiam Twoją silną wolę i życzę Ci dalszej abstynencji od tego g*wna. DXM to najbardziej mroczna substancja jaką brałem w życiu. A w ogóle to sprawdź PW, bo zaraz wleci tam do Ciebie wiadomość.

Sortuj wg