"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez nvm 11 gru 2017, 22:25
sailorka napisał(a):czyli po prostu nie chce Ci się szukać przychodni. znalazłeś pierwszą z brzegu i teraz żalisz się nie wiadomo na co
Znalazłem najlepszą publiczną placówkę...
nvm

przez shira123 13 gru 2017, 11:04
wk........................ na autobusy z mojej miejscowosci do miasta. jest jeden jedyny i on wczoraj nie przyjechal :evil:

postanowione juz-w przyszlym roku robie prawo jazdy

przez maszynistazgnatem 15 gru 2017, 10:12
Wkurwia mnie moje życie .Dla wielu ludzi moze być normalne ale dla mnie nie jest mam 25 lat nie mam dziewczyny bo zwyczajnie nie mam znajomych a nie mam znajomych bo mam trudności w zawieraniu znajomości.Kiedy rozmawiam z kobietą to jestem konwersacyjnym inwalidą nie potrafie nawet do dziewczyn zagadywać bo sie potwornie wstydze. Mój ojciec mówi że kiedyś znajde dziewczyne ale nie wie o tym że potrzebuje jakiegoś psychiatry bo czuje sie jak jakis debil. Zeby nie potrafić sobie kogoś w tym wieku znalezc to trzeba mieć coś z głową sorry...... ale to prawda ,tacy ludzie mają coś z głową.jka nawet na randki sie nie umawiam. Moge też na szybkie randki iść , i może mi sie poszczęści bo na portalach randkowych nie miałem szczęścia . Najbardziej ciekawe jest to że ojciec podchodzi do tego tak spokojnie ...co ma być to będzie , na pewno kogos znajde tak mnie zapewnia jakby miał na to dowody ...a ja popadam ze skrajnosci w skrajność i depresja mnie załatwia na całego

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dobras4 17 gru 2017, 11:44
Ja mam problem ze swoimi własnymi myślami. Wokół mnie wszystko się układa, mam 21 lat , pracę, mieszkam sam i potrafię się utrzymać, wspaniałą kobietę, która jest wsparciem i ja również mogę nim dla niej być. Problem w tym, że zatruwam to życie od środka swoimi myślami, sa natrętne. Każde z nas pracuje i się uczy, z czasem teraz jest ciężko, ale rozsądnie myśląc wiem że będzie tylko lepiej, bo każde z nas skończy szkole i będziemy mieli czas dla siebie. Jednak jak tylko zostaje sam, to pojawia się problem . Atakują myśli, że coś się nie uda, stracę coś na czym mi cholernie zależy, ten związek. Ja chcę z nią budować przyszłość, ona ze mną również, jednak mój mózg tego czasem nie rozumie. Myślicie, że to przez moje podswiadome niskie poczucie wartości?
Życie nie jest łatwe, ale trzeba iść do przodu pomimo wszystko, nie zawsze jest kolorowo, a te myśli przebijają i odbierają wiarę. Jak tylko się z nią widzę to wszystko wraca do normy i ogarnia mnie spokój, kiedy jestem sam to mam w sobie chaos myślowy i napięcie. Co robić? To męczące

przez Merene 18 gru 2017, 19:32
Po pierwsze nie róbcie żadnych głupot, mowa o samobjstwie itp. Spróbujcie z wizyta u psychologa, da Wam rady itp. poszukajcie m.in. u niego pomocy. Trzymajcie się pozdrawiam ;)

przez monachopsis 20 gru 2017, 00:50
Nienawidzę mojej głowy, która mówi mi, że chcę czegoś czego naprawdę nie chcę i każe mi się upewniać jak naprawdę jest :cry:

przez ( Dean )^2 22 gru 2017, 19:12
Dostałem cios od życia i wciąż krwawię psychologicznie.
Najgorszy jest wiatr.

przez Gerg7 22 gru 2017, 19:29
wstań i walcz .... " jakie to proste pier..len.e"
najgorzsze jest posiadanie ( i analizowanie ) pełnej świadomości o swojej psychicznej ułomności !

przez BrakPomysluNaNick01 22 gru 2017, 19:33
monachopsis napisał(a):Nienawidzę mojej głowy, która mówi mi, że chcę czegoś czego naprawdę nie chcę i każe mi się upewniać jak naprawdę jest :cry:

Ja mam odwrotnie. Moja głowa mówi mi, że nie chcę czegoś czego naprawdę chcę.

przez ( Dean )^2 23 gru 2017, 21:14
Wracają myśli o śmierci.
Najgorszy jest wiatr.

przez monachopsis 26 gru 2017, 13:38
Życie jest do dupy.

przez ( Dean )^2 27 gru 2017, 00:19
Wydarzyła się rzecz która nigdy nie powinna się wydarzyć i nie mogę się z tym pogodzić.Czuję że ta sytuacja mogła się rozwiązać na 100 różnych sposobów a rozwiązała się w najgorszy możliwy.
Najgorszy jest wiatr.

przez depresyjny86 28 gru 2017, 12:48
Nienawidze siebie,nienawidze nienawidzę!Mam siebie dość! Niech mnie ktoś zabije :( Nie powinienem żyć,nie jestem godny.Inni lepsi ludzie mają prawo żyć,ich życie przyniesie jakieś owoce,moje nie.
:)

przez Lilith 28 gru 2017, 14:02
depresyjny86, co się stało?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.
Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg