"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Teksas 20 wrz 2017, 17:13
( Dean )^2 napisał(a):
alone05 napisał(a):
( Dean )^2 napisał(a):Jestem przerażony zbliżającą się terapią grupową i już dziś żałuje że się na nią zapisałem

a ja już zakończyłam swoją terapię grupową i jestem z tego dumna, że aż tak długo wytrzymałam, 3-miesięczna terapia.

Uszanowanko,ja zrezygnowałem po tygodniu :-| :-|

Dlaczego?

przez Trupia Główka 20 wrz 2017, 17:34
Jestem przygnębiona pogodą i jest mi ciągle zimno. Poza tym muszę znaleźć nową pracę, a nie mam na nic ochoty ... :cry:

przez ( Dean )^2 20 wrz 2017, 23:01
Teksas napisał(a):Dlaczego?

A bo jestem mięczak :roll:
Najgorszy jest wiatr.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ja12 21 wrz 2017, 16:44
Boje sie śmierci, tego, ze przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie, ze do tej pory nic nie osiągnąłem. Stracę kiedyś bliskich, tych na których mi najbardziej zależy i sobie nie poradzę.

przez Not_found 21 wrz 2017, 18:00
Ludzie sa tacy nudni.

przez Teksas 24 wrz 2017, 17:21
( Dean )^2 napisał(a):
Teksas napisał(a):Dlaczego?

A bo jestem mięczak :roll:

Nie wydaje mi się, że jesteś mięczakiem. Po prostu Cię to przerosło. Poza tym codzienna walka z nerwicą, to spory wysiłek i trzeba być twardym, żeby jednak jakoś funkcjonować w normalnym życiu. Przeczytałem tez w innym wątku, że udało Ci się oddac jakiś projekt. Brawo Ty. Nie poddajemy się.

przez HoyaBella 29 wrz 2017, 20:21
przygnębiła mnie jedna sytuacja, a w zasadzie dwie podczas której wypłynęły mi na wierzch schowane pod rajstopami kompleksy związane z nogami (nie blizny, nie. trzęsące się jak idę zwały tłuszczu i rozstępy)
no i tak zawsze jest, kiedy już godzę się ze sobą, bla bla bla "lubię swoje nogi", "służą mi do chodzenia, lubię was nogi, posmaruję was maścią na żylaki bo dzięki wam chodzę po schodach góra i dół, góra i dół!" " no w rajstopach nie wygląda to tak źle, kupmy sobie może.. szare i grafitowe! tak!"

przez daros 29 wrz 2017, 21:52
ja12 napisał(a):Boje sie śmierci, tego, ze przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie, ze do tej pory nic nie osiągnąłem. Stracę kiedyś bliskich, tych na których mi najbardziej zależy i sobie nie poradzę.

poza rodziną nie mam nikogo i dzieki temu taki mysli mnie nie nachodzą, że kogoś stracę..... m.in. dlatego też nie chce sie wiązać z nikim bo cieżej by było zyc ze moge ich stracić

przez Decevante 29 wrz 2017, 22:36
Mam dosyć. tego piekła które jest moim życiem. To jakiś zasrany labirynt bez wyjścia, pełen problemów, porażek i upokorzeń. Od ludzi nie czeka mnie nigdy nic dobrego. Oni są tacy zawzięci i pełni nienawiści do innych. Wkurza mnie to codziennie, chociaż nie mam setki znajomych, wszyscy są zawistni i egoistyczni. Życie od razu traci sens. Nie wiem jak można być takim snobem i egoistą. Mieć taką rodzinę to lepiej się pochlastać. ciężko trafić gorzej. urodziłam się w piekle i żyję w nim do dzisiaj, i za co to wszystko, dlaczego nie ktoś inny. Nikt nie dostał tyle upokorzenia co ja. Nikogo nie prześladowało tyle ludzi...... Co ja takiego zrobiłam.... Oni doprowadzają mnie do szału. Czuję, że nie powinnam się urodzić. Jak zawsze zero pomocy. Nigdyy jej nie dostaje od nikogo

przez alone05 30 wrz 2017, 11:41
nie lubię swojej płci, nie lubię być kobietą, dlatego, że faceci zwracają uwagę na cycki a to jest dla mnie upokarzające i poniżające.

przez arahja7 01 paź 2017, 15:17
Nie umiem w relacje z ludźmi, nie umiem w związki, nie umiem w pracę bo ataki paniki, nie umiem w życie. Tyle pracy, terapii, rozwiązanych problemów, rozwiniętych umiejętności, tyle pasji aż doszłam do momentu, że im więcej wiem tym mniej wiem. Serio nie wiem jak żyć, tyle się o życiu nauczyłam, sama a ciągle nie wiem jak żyć.

przez maga♥ 01 paź 2017, 19:24
wygląda na to, że popełniłam błąd poznawczy, projektując na kogoś swoją własną "pluszowość"
Jesteśmy tym, kogo udajemy, i dlatego musimy bardzo uważać, kogo udajemy.
Kurt Vonnegut

przez zagubiony31 01 paź 2017, 21:29
Wiem, że wrzucanie "ludzi" do jednego worka jest niesprawiedliwe, ale po przeczytaniu opinii jednych ludzi na temat drugich na dany temat zwątpiłem w innych już całkowicie. Sam też przechodząc obok kogoś na ulicy się zastanawiam czy może ta osoba też tak myśli... i czy nie widzi, że sama też nie jest idealna. Jednak pomimo tego chce przebywać z innymi, mieć z nimi głębszy kontakt. Jednak chyba potrzebuje jakiegoś zaproszenia, którego nikt mi nie ofiarowuje, a ja nie wiem czy próbować czy nie. Nie chcę się narzucać, a jeden przypadek już chyba pod to podchodzi. Jeśli ktoś chce pogadać to zapraszam na PW. Chętnie popiszę, pogadam.

przez Alex Supertramp 01 paź 2017, 21:36
Dziś samopoczucie takie, że lepiej nie pisać. Cóż, zmiana leków :cry:
Pewnego wieczoru wziąłem na kolana Piękno. - I przekonałem się, że jest gorzkie

Sortuj wg