Drodzy Użytkownicy,

Zmieniamy się dla Was!

W związku z tym informujemy, że ze względu na prace techniczne forum będzie dostępne wyłącznie w trybie tylko do odczytu w dniach 21-24 maja.
Serdecznie zapraszamy Was do korzystania z nowej wersji forum.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Jednocześnie informujemy, że jakiekolwiek treści i zdjęcia dodane i edytowane w dniach 21-24 maja nie będą dostępne po starcie nowej wersji forum.

Pozdrawiamy ciepło,
Zespół abcZdrowie

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Abbey 17 cze 2014, 20:53
sprawdziła testy całoroczne, no to jestem w czarnej dupie :?
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez amelia83 17 cze 2014, 20:59
rozpadam się na drobne kawałki
nie jestem sobą nic a nic
wogóle jaka jestem kiedy jestem sobą
mam jakąś osobowość...?
ja sama nie wiem jaka jestem naprawde
jest mi okrutnie zle ze sobą
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez bedzielepiej 18 cze 2014, 19:26
wróciły.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ladywind 18 cze 2014, 19:30
bedzielepiej, co ?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez bedzielepiej 18 cze 2014, 20:48
myśli rezygnacyjne. /cenzura/ czy to się kiedyś skończy? 10 lat z depresją, izolacja społeczna, brak perspektyw na to że coś się odmieni. Rok wytrzymywałam już bez leków, a teraz codziennie ryczę z bezsilności.

przez ladywind 18 cze 2014, 20:51
bedzielepiej, a obecnie bierzesz jakieś leki? jesli nie to warto byłoby sie udac do lekarza, bo tak samo z siebie to Ci moze i trwac kolejny rok :(
U mnie tez podobnie, mam nawrót nerwicy depresji i cholera wie czego jeszcze...ciezko z tym ale co zrobic:/
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez bedzielepiej 18 cze 2014, 20:56
leki mi nie pomogą. to co by mi pomogło nie jest dostępne.

przez ladywind 18 cze 2014, 21:40
bedzielepiej, napewno trafisz na taki, który pomoze. Z tym nie jest tak łatwo, ale jest nadzieja ze znajdziesz ten który cie wyciagnie z choroby

przez bedzielepiej 18 cze 2014, 21:51
Nie, miałam na myśli że potrzebuję ludzi i pieprzonej miłości, a nie leków. ale dla takich jak ja chyba faktycznie zostają tylko tabletki.

przez SmutnaTęcza 18 cze 2014, 22:01
Cóż za złośliwość losu – nie zdać ostatniego egzaminu na ostatnim roku licencjatu. A jeszcze nigdy przez te 3 lata studiów nie miałam żadnej poprawki! Dodam, że do innego, równie trudnego, uczyłam się dużo mniej, a… zdałam. „Olałam”, ale zaliczyłam, jak na ironię. A było tak blisko...
Zepsuł mi się przez to cały dzień, jest mi bardzo przykro, bo przez to nie mogę złożyć indeksu ani pracy w dziekanacie (jeszcze jej nie ukończyłam, ale miałam taki zamiar – teraz mi wszystko jedno). Nie mogę, bo indeksy ze wszystkimi wpisami trzeba złożyć do końca miesiąca, a poprawka na początku lipca… Muszę się teraz bawić w jakieś podania o przedłużenie terminu złożenia indeksu i pracy, latać po dziekanach itd. Czyli obrona najprędzej we wrześniu. Nic tylko się wściec, rozpaczać i walić głową w ścianę. Obrazek

:why:

przez carlosbueno 18 cze 2014, 22:12
Student bez poprawki to nie student. :mrgreen: Choć na moich żenujących studiach większość poprawek nie miała ale ja pare miałem w tym jedną jako jedyny z roku to dopiero porażka.
Największy Forumowy Maruda

przez Jam Van Dahl 18 cze 2014, 23:16
carlosbueno, jak nie masz poprawek to znaczy że od Ciebie nic nie wymagają albo masz sporego fuksa (lub ściągasz tam gdzie sie da)
Jam Van Dahl

przez mark123 19 cze 2014, 02:37
Ja w ciągu studiów miałem co semestr kilka poprawek (zdarzało się, że jako jedyny z grupy miałem z przedmiotu poprawkę) i kilka razy warunek z jednego przedmiotu; mimo, że była to uczelnia o dość niskich wymogach zaliczania przedmiotów.
Patologiczna forma lenistwa do zwykłej ma się mniej więcej tak jak depresja do chandry

DDUR

przez Carlsberg 19 cze 2014, 02:40
Aurora92 napisał(a):Cóż za złośliwość losu – nie zdać ostatniego egzaminu na ostatnim roku licencjatu. A jeszcze nigdy przez te 3 lata studiów nie miałam żadnej poprawki! Dodam, że do innego, równie trudnego, uczyłam się dużo mniej, a… zdałam. „Olałam”, ale zaliczyłam, jak na ironię. A było tak blisko...
Zepsuł mi się przez to cały dzień, jest mi bardzo przykro, bo przez to nie mogę złożyć indeksu ani pracy w dziekanacie (jeszcze jej nie ukończyłam, ale miałam taki zamiar – teraz mi wszystko jedno). Nie mogę, bo indeksy ze wszystkimi wpisami trzeba złożyć do końca miesiąca, a poprawka na początku lipca… Muszę się teraz bawić w jakieś podania o przedłużenie terminu złożenia indeksu i pracy, latać po dziekanach itd. Czyli obrona najprędzej we wrześniu. Nic tylko się wściec, rozpaczać i walić głową w ścianę. Obrazek

:why:

spoko, nic strasznego... sam miałem warunek a potem powtarzanie roku z jednego przedmiotu więc nic Ci nie będzie. To nie podstawówka.

Sortuj wg