Hej i cześć

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Hej i cześć

przez rysia 16 sty 2018, 10:08
Czołem wszystkim!
Cieszę się, że w końcu znalazłam to forum. Czuję, że jestem na skraju depresji. Nie mam zbyt wielu problemów, mówiąc szczerze mam bardzo dobre życie. Jednak moje samopoczucie od trzech miesięcy jest na włosku. Boję się, że zaraz wyrzucą mnie z pracy - non stop chodzę na chorobowe (mam znajomego lekarza), z mężem już prawie nie rozmawiam, na nic nie mam ochoty .. Bez wdawania się w szczegóły - jest kiepsko. Chcę sobie z tym poradzić. Najchętniej bez chemii, tabletek - naturalne sposoby, siła, wiara, psychologiczne ćwiczenia. Mam już nadzieję i wiarę, że się uda. Jesteście w stanie mi coś doradzić?

Hej i cześć

przez Merene 18 sty 2018, 11:37
Najlepiej odwiedź psychologa/psychoterapeutę, powiedz ze chciałabyś poczuć się lepiej bez leków, No chyba ze będzie to konieczne.
Trzymaj się i pozdrawiam ;)

Hej i cześć

przez ekspert_abcZdrowie 24 sty 2018, 19:50
rysia, by skutecznie sobie pomóc, najpierw potrzeba postawić rzetelną diagnozę. W tej sprawie konieczna jest wizyta u lekarza psychiatry, który stwierdzi, czy Twoje objawy rzeczywiście wskazują na kliniczną postać depresji. Nawet jeśli zasugeruje antydepresanty, możesz podpytać o psychoterapię. Pozdrawiam i życzę powodzenia!
Psycholog

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg