FORUMOWICZ ROKU 2017 - nabór

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

przez INTEL 1 01 sty 2018, 18:40
sailorka napisał(a):ja bym chciała wiedzieć, za co nieboszczyk dostaje tyle nominacji. poproszę o jedno uzasadnienie. bo "ma fajne teksty" nic nie znaczy. nie ma fajnych tekstów. albo niech mi ktoś je przetłumaczy na polski, to może zrozumiem, że są fajne

Poniewaz jest PRAWDZIWY w szwych wypowiedziach.
Jakby nie patrzeć, jest to forum dla wariatów, a jemu udaje sie bez zatajania czy innego koloryzowania swoje wariactwo mimo wszystko przedstawić. I nie zniechęca się, kiedy ludziska nie odpisują, nie podejmują pałeczki z prostego powodu - nie sa w stanie do końca zrozumieć czy tez poczuć szaleństwa , które w Nim siedzi.
Tego , o czym on pisze nie da sie w żaden sposób udawać, czy redagowac. Jest jak juz pisalem PRAWDZIWY w swym szaleństwie, dlatego jest mi bliski i z niecierpliwością czekam na każdy jego post.
Nie ukrywam, że pomimo specyfiki forum, ogromu ludzkiego cierpienia na nim uzewnętrznianym i opisywanym, posty Nieboszczyka, mimo, że często przerażające. to potrafią mnie rozbawić do łez, co niestety rzadko mi zdarza. I nie chodzi o to, że się z niego śmieje. To śmiech przez łzy, ale pomimo wszystko śmiech. Bez niego byłoby nudno i zbyt uporząkowanie. Często forum zastyga, niedomaga, nic się nie dzieje i dopiero jego posty powoduja ożywienie.
Ja natomiast często z premedytacja wkladam kij w mrowisko poprzez uzewnętrznianie moich skrajnych poglądów ( na różne tematy ). I nagle jakis drętwy temat przestaje być drętwy, a posty sypią sie dziesiątkami w ciągu dnia....
Tylko muszę niestety uważać - mam ostrzeżenie, i nie chce bana, co wiąze się ze żmudnym włamywaniem się na forum "tylnymi drzwiami" tylko po to, aby za chwile znów wylecieć i wrócić z kolejnym nickiem....
Myślę, że po takim uzasadnieniu Imć Nieboszczyk ma gwarantowane pierwsze miejsce w swojej kategorii :D :D :D
"Nie można człowiekowi odebrać wszystkiego, ponieważ nie będzie miał już niczego do stracenia i będzie gotowy na wszystko"
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

przez sailorka 01 sty 2018, 18:48
INTEL 1, czyli, mówiąc wprost, nominujesz nieboszczyka za jego chorobę... tylko że takiej kategorii nie ma...
sailorka

przez agusiaww 01 sty 2018, 19:00
Ja nikogo nie nominuje ,poniewaz uwazam ze jest masa takich osob a i tak nie uzyskaja wygranej bo:
a) nie sa adminami a wiadomo ze dla adminow/modow trzeba byc "miłym"
b) mocno chorzy/zaburzeni bedą glosowac na "swoich"
c) towarzystwo wzajemnej adoracji na "swoich"
d) itd, itp.
a dodatkowo nie lubie wyrozniac nikogo, gdyz kazdy na swoj sposob ma swoje "udziały" w kazdej kategorii.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Bo kobieta zmienna jest... :p

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Holik 01 sty 2018, 19:01
sailorka,

Intel napisał nie tylko o chorobie ale też o szczerości.
Uzasadnienia padły też inne. Spójrz choćby na wypowiedź @one man show.

Jak nie podobają Ci się wypowiedzi nieboszczyka to go nie nominuj ale pozwól innym na ich własne głosy. Ty też dostałaś nominację. Ja jeszcze się zastanawiam kogo nominować ale Ty i nieboszczyk macie już u mnie miejsca zaklepane.
Holik

przez sailorka 01 sty 2018, 19:04
Holik, ja dostałam nominację? od kogo niby, od Ciebie? i w jakiej kategorii? dziwadła roku?
sailorka

przez distorted_level68 01 sty 2018, 19:07
sailorka napisał(a):dziwadła roku?
A CIEBIE TO /cenzura/ JUŻ DO RESZTY! :evil: BYŁBYM WDZIĘCZNY, ABYŚ NIE PISAŁA O SOBIE W TAKIM KONTEKŚCIE, BO TO MNIE ZWYCZAJNIE /cenzura/! :evil: PROSTE?
światów jest tyle ilu jest ludzi, każdy ma swój!
F60.3(2)

przez sailorka 01 sty 2018, 19:10
distorted_level68, po co te krzyki? pożartować nie można?
sailorka

przez Holik 01 sty 2018, 19:11
sailorka,

Pardon pomylilo mi sie. To chyba bylo w srebrnoustych.
Ode mnie dostaniesz za szczerosc, prostolinijnosc w pozytywnym sensie tego slowa i wklad w forum :great:
Holik

przez Holik 01 sty 2018, 19:18
One man show tez w srebrnoustych nieboszczyka nominowal, wszystko mi sie dzisiaj miesza :hide:
Holik

przez sailorka 01 sty 2018, 19:38
distorted_level68, jestem inna, i tego nie da się ukryć. ale inna nie znaczy gorsza
sailorka

przez distorted_level68 01 sty 2018, 19:38
sailorka napisał(a):ale inna nie znaczy gorsza
dokładnie TAK! :uklon:
światów jest tyle ilu jest ludzi, każdy ma swój!
F60.3(2)

przez sailorka 01 sty 2018, 19:39
Holik, to miłe, dzięki :)
sailorka

przez Holik 01 sty 2018, 20:22
Pisze z fona i nicki z pamieci wiec moga byc literowki.

Nominuje:

- Misty-eyed.

Kiedys miala range ''Dobra dusz forum" nie bez powodu, zawsze zyczliw i jak sie czyta to az serce sie raduje

- Zupka za to ze mnie lubi dodatkowo pomimo ze ma duze problemy potrafi dostrzec problemy innych i ich wspierac ponadto niebywale poczucie humoru, dystans do siebie.

- Mirunia za poczucie humoru, pozytywna energie i elokwencje w swoich wypowiedziach

- Sailorka powod juz napisalem

- Kosmostrada za to samo co Mirunia i za podpis Samuela Becketta

- nieboszczyk za to ze jest najbardziej z wszystkich forumowiczow podobny do Samuela Becketta

- Distorted_level za wklad w forum - wypowiedzi rzeczowe wrecz skrotowe ale tresciwe i oryginalne. Dodatkowo jest agresywnym predatorem a jednak nie daje tego odczuc slabszym lagodnym i strachliwym forumowiczom/forumowiczkom, ktorych jest tu pelno a nawet umie wesprzec cos doradzic itp.

- Mbleble 1990 ma problemy a umie tez dostrzec innych problemy dodatkowo jest wesoly lubie jego humor

- Malarz Cieni wydaje sie ze nie wychodzi z lekooprnej depresji a jednak zainteresowany samopoczuciem innych chetny wesprzec dobrym slowem zawsze przy tym kulturalny.

- one man show bardzo oryginalny i bardzo mnie ucieszyl jego powrot w 2017 roku

Na forum jest tez wieeeele innych osob zaslugujacych na nominacje ale padnie mi zaraz bateria w telefonie wiec nominuje tylko tyle :/
Holik

przez Reghum 01 sty 2018, 23:26
A) Ok, niech będzie - sailorka. Nie udało mi się ciebie bliżej poznać, ale wydajesz się być ogarnięta w rozmowie. Życzę ci też, żeby remisja (jeżeli chcesz :P) trzymała się ciebie jak najdłużej.
B) Nasz czadowy Monster6 ;) Akurat to, co on pisał zainteresowało mnie bardziej, niż innych użytkowników.
C) Lord Kapucyn, zdecydowanie. Mimo iż jest nieaktywny, wiele informacji wziąłem od niego, pomimo iż nie wczytałem się zbytnio w jego poradniki, a bardziej wyszukiwałem to co potrzebuję od niego via google. Miał wiele racji w mojej chorobie.
D) Paradoksalnie tutaj nie wiem kogo wybrać, więc łan man szoł ma mój głos. W końcu się wyleczysz (yy chyba). Do ciebie: Ja mam od pewnego czasu tak, że zaczynam się bardzo nudzić. Objawy chorobowe jednak zabijały mi znacząco czas, więc w tym był plus. Więc to też od ciebie zależy, czy się ogarniesz. I czy chcesz.

Inni - nie czujcie się urażeni, to tylko zabawa, a ja nie zdążyłem poznać ludzi, żeby głosować na innych. Myślę, że w tym roku to nadrobimy :P (Zależnie od tego, co będzie się ze mnie działo).

Trochę też mi szkoda użytkownika zzyxx, wiem że jesteś trochę poza tematem, ale mam nadzieję (jeżeli to czytasz) że w końcu się wyleczysz, na cokolwiek "obaj" chorujemy.
Goodbye schizophrenia. At least for now.

Dev(): [GitHub | Twitter]
Diagnoza: [(F20.6) | Solian 400mg 1-1-0]

Sortuj wg