FENIBUT (Phenibut)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy phenibut pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
11
73%

Nie
3
20%

Zaszkodził
1
7%

Liczba głosów : 15

FENIBUT (Phenibut)

przez deoodeoo 11 lip 2017, 22:13
No byłem ale nie dała nic bo ja przez to też ładowałem w psychiatrku i wogole jeść nie mogę szybko chudnę co teraz Robić mam anafranil paro kwetiapine i wenle co z tym apetytem no od revange ten hujny własnie 200g i prima fotce 100 i dużo eti i jak tera sobie pomóc?

FENIBUT (Phenibut)

przez Hooded Spirit 19 lip 2017, 15:01
No to zależy co jest większym niebezpieczeństwem dla Twojego organizmu. Chudłeś od neuroleptyków? Dziwne. Jak nie możesz wytrzymać od efektów ubocznych po benzo to zapindalaj do innego dobrego lekarza lub na oddział zamknięty, i bierz kwetiapinę w międzyczasie zanim to zrobisz.

FENIBUT (Phenibut)

przez benzowiec84 19 lip 2017, 18:15
Zibstar napisał(a):Czy fenibut ma jakieś działanie przeciwdrgawkowe?

Wudezet napisał(a):Tak, oddziałowywuje na receptory Gaba-b

nie wiem czy fenibut ma działanie przeciwdrgawkowe, ale baclofen to prawie to samo i sam może wywoływać drgawki w dawkach rekreacyjnych ;) jak by oddziaływał na gaba A to z pewnością ma działanie przeciwdrgawkowe ,ale daje po B

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

FENIBUT (Phenibut)

przez Hooded Spirit 20 lip 2017, 13:17
Dzięki za informację. Ja zrezygnowałem od brania fenibutu od już dłuższego czasu, i przerzuciłem się na baklofen do brania doraźnego. Mam silna nerwice, poza tym lubie czuć "doraźny relaks, przyjemność" Właśnie co wróciłem z apteki z baklofenem. Orientujesz się jakich dawek nie należy przekraczać z baklofenem, żeby nie było szans na drgawki? Właśnie co wrzuciłem 20mg, rozkręca się 2,5h - także o 15stej zobaczymy jak z tą doraźną przyjemnością :P

FENIBUT (Phenibut)

przez benzowiec84 20 lip 2017, 20:56
Wudezet napisał(a):Dzięki za informację. Ja zrezygnowałem od brania fenibutu od już dłuższego czasu, i przerzuciłem się na baklofen do brania doraźnego. Mam silna nerwice, poza tym lubie czuć "doraźny relaks, przyjemność" Właśnie co wróciłem z apteki z baklofenem. Orientujesz się jakich dawek nie należy przekraczać z baklofenem, żeby nie było szans na drgawki? Właśnie co wrzuciłem 20mg, rozkręca się 2,5h - także o 15stej zobaczymy jak z tą doraźną przyjemnością :P

dla testow 50 mg , zarzuć sobię i zobaczysz , baclo u mnie rozkręca się w 1,5h , po tym czasie działa , jak odczujesz działanie ale za słabe to weźmiesz dalej . 2 tabletki baclo 25mg , możesz na 1 raz wziąść śmiało , tymbardziej że już receptory te same przyzwyczajone od feni . ja czuję dopiero się fajnie 75mg -100 . tznczy kiedys bo iu mnie juz nie dziala wcale , calkowicie . a obecnie jestem po MJ i polecam

ps: TYLKO KORWIN KRÓL :)))))))))

FENIBUT (Phenibut)

przez Hooded Spirit 21 lip 2017, 14:04
Idę na na sunrise festiwal dzisiaj prawdopodobnie. Wczoraj test 20mg poszedł - wszystko spoko, lekko wyczuwalne. Biorę na festiwal 80mg baklo, i 200mg amisulprydu, do tego pewnie się dopali coś trawką. Zobaczymy jak się będę gibać :yeah:

-- 21 lip 2017, 14:16 --

100, albo 200 mg amisulprydu. Mniejsze dawki bardziej stymulują(ciekawe jak to w mixie z 80mg baklo będzie), a większe rozluźniają. Wrzucę chyba 100, i potem ew znów 100 - zobaczymy.
ClassicalDanceDosing

FENIBUT (Phenibut)

przez benzowiec84 22 lip 2017, 15:19
Wudezet napisał(a):Idę na na sunrise festiwal dzisiaj prawdopodobnie. Wczoraj test 20mg poszedł - wszystko spoko, lekko wyczuwalne. Biorę na festiwal 80mg baklo, i 200mg amisulprydu, do tego pewnie się dopali coś trawką. Zobaczymy jak się będę gibać :yeah:

-- 21 lip 2017, 14:16 --

100, albo 200 mg amisulprydu. Mniejsze dawki bardziej stymulują(ciekawe jak to w mixie z 80mg baklo będzie), a większe rozluźniają. Wrzucę chyba 100, i potem ew znów 100 - zobaczymy.

na mnie amisulpiryd nei dzialal dziwne a bralem 25mg i 100 ;(

FENIBUT (Phenibut)

przez Lord Cappuccino 11 paź 2017, 17:25
Pragnę zdementować spekulacje jakoby fenibut spowodował u mnie jakiś trwały uszczerbek na zdrowiu. Sort z USA był legitny. Najważniejszy jest umiar, wszystko jest dla ludzi w odpowiednich ilościach. Ta substancja potrafi być dla niektórych zbawienna (GAD, SAD) i jej działanie terapeutyczne jest niepodważalne (jeżeli ma się szczęścia bycia respondersem). Jednakowoż w przypadku tego środka bardzo łatwo stracić kontrolę, przesadzić, zwiększać dawkę, brać to w ciągach. Osoby ze słabą wolą, chcące spróbować tego z pobudek czysto hedonistycznych czy mające wcześniej problem z nadużywaniem alkoholu, benzodiazepin, z-leków itp., kategorycznie powinny się wystrzegać! tego środka. Nie żartuję. Gra jest nie warta świeczki, a konsekwencje w sferze psychospołecznej mogą być dotkliwe. Rzekł trzeźwy neofita.
There is no wonder drug, there are only lies...
Nie udzielam porad na pw. Wszelkie inne sprawy mile widziane.
Moderator/ R2 - D2

FENIBUT (Phenibut)

przez Hooded Spirit 11 paź 2017, 17:40
Dark, a jakbyś mógł porównać bezpieczeństwo doraźnego rekreacyjnego stosowania baklofenu vs fenibutu? Nie chcę wyskakiwać tutaj z przykładowymi dawkami tego i tego, myślę że lepiej to zaprezentujesz.
ClassicalDanceDosing

FENIBUT (Phenibut)

przez Lord Cappuccino 11 paź 2017, 17:44
Myślę, że baklofen może być i jest niebezpieczniejszy niż fenibut w tym względzie. Chodzi głównie o wąskie okienko terapeutyczne, mała jest różnica pomiędzy skuteczną dawką codzienną/rekreacyjną, a dawką już potencjalne toksyczną mogącą wywołać epizod z drgawkami, u predysponowanych zwłaszcza.
Moderator/ R2 - D2

FENIBUT (Phenibut)

przez Hooded Spirit 11 paź 2017, 17:50
Głównie, czyli sam w sobie baklofen w najmniejszych dawkach terapeutycznych także jest bardziej szkodliwy od fenibutu, tak? Porównując to do powiedzmy dawki ekwiwalentnej fenibutu.
ClassicalDanceDosing

FENIBUT (Phenibut)

przez Lord Cappuccino 11 paź 2017, 18:00
Nie chodzi tu nawet o toksyczność sensu stricto. Popatrz na zakres dawek obu tych substancji. Fenibut od 0-3500mg+, baklofen 10-100mg. Jak bierzesz fenibut to jak spożyjesz o 500mg więcej, dajmy na to 3500mg zamiast 3000mg to raczej nie zrobi to większej różnicy. Owszem, potem już na wyższych pułapach jest większe 'upojenie' i może wystąpić szerszy wachlarz działań niepożądanych. A baklofen? Przesadzisz o kilkanaście/kilkadziesiąt mg jak nie masz wyczucia albo tolerancji i możesz skończyć na sorze.
Moderator/ R2 - D2

Sortuj wg