Dlaczego zdradzacie?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Dlaczego zdradzacie?

przez Powietrzny Kowal 29 gru 2016, 02:20
iiwaa napisał(a):A Ciebie to tak boli, że ludzie się kochają i sypiają ze sobą?

A Ciebie nie????!!!... Chamko bez serca?!.... Obrazek
(zauważ, że wsio pisałę z dużych liter!... Obrazek)
Po zalogowaniu się na forum polecam wejść na SZUKAJ oraz w polu AUTOR wpisać własny nick zawsze... ułatwia wszystko od A do Z :D

Dlaczego zdradzacie?

przez NN4V 29 gru 2016, 10:01
autodestrukcja2 napisał(a):uff... nie udało mi się przeczytać 80 stron.;p przeczytalam prawie połowę. ;p
nie zdradziłam i jak sądzę nie byłam zdradzona. LECZ
mam takie poczucie, że ludzie zwykle w jakimś sensie w drugiej osobie mają takie lustro. jak odbicie im się przestaje podobać, z nową osobą mają szansę znów poczuć się ,,świezo". nie każdemu jest fajnie i przyjemnie z osobą z którą zna się jak łyse konie. a trudno chyba budować związek i latami nie odkrywać się żeby utrzymać poziom ekscytacji równy wzajemnego docierania , poznawania. ...

Jeśli ktoś oczekuje nieustannej ekscytacji, to niech sobie skacze na banjo z mostu co weekend.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags Obrazek

Dlaczego zdradzacie?

przez BratKat 29 gru 2016, 12:40
W szkole ? Bez przesady :P Nawet wódki w szkole ponadpodstawowej nie wypiłem... No ok raz się zdarzyło w kiblu z gwinta gorzałkę pociągnąć :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dlaczego zdradzacie?

przez autodestrukcja2 02 sty 2017, 15:44
NN4V napisał(a):Jeśli ktoś oczekuje nieustannej ekscytacji, to niech sobie skacze na banjo z mostu co weekend.

no i niektorzy pewnie tak so bie załatwiaja skoczki hormonów, ale ci co tego nie robią raczej sie frustrują przez to że obecność żony czy męża ich stopuje w życiu ;P
chociaż ludzie som różni i niektorym pewnie te skoczki nie są wcale tak bardzo poczebne ;)

Dlaczego zdradzacie?

przez salirka 02 sty 2017, 16:04
W ramach ekscytacji mozna skakac jak najbardziej razem na banjo..jedno nie wyklucza drugiego :lol:
salirka

Dlaczego zdradzacie?

przez Kalebx3 02 sty 2017, 17:27
Te myśli były dziś ze mną cały czas...
widzę dokładnie ten pokój ,jeszcze chwila ,nawet nie musisz gasić światła...
spotykamy się wzrokiem,mogę przedłużać tak jeszcze chwil parę,,,unosi i popycha następna sekunda czekania na Ciebie właśnie tutaj ,właśnie za chwilę
Jak dobrze ,że mogę Ci to teraz napisać ...Ty jedna to zrozumiesz ,bo czujesz tak samo ,gorąco i całym ciałem ...
Ta cała sceneria ,jak w jakimś starym amerykańskim filmie ,trochę poważnie i podniośle ,ale zawsze na serio ,nieudawanie i w całkowitym milczeniu.Nie lubię wtedy słów,,,bo teraz jest czas na słowa.
Pierwszy dotyk ,płoniesz i płonę.
Całuję Cię w szyję ,i schodzę coraz niżej .
Wciąż patrzę w Twe oczy ,głęboko i szczerze ,dogłębnie ,najgłębiej ...nic nie mów
Rozbieram Cię ,na myśl ,że dzisiaj będę w Tobie ...bądż posłuszna mym dłoniom ,
zapełnię tej nocy pustkę Twoją Anno, i samotność Twoja odpędzę daleko...
Będę całował Cie nagą po brzuchu i piersiach i niżej i coraz niżej,czule ,najczulej ,wolno ,niespiesznie ,wyrażnie i gwałtownie i wolno,na nowo ,na nowo ,mocniej i silniej ,,,poczujesz
od nowa i mocniej ,mocniej ,
dobiorę się do Twojej słodkiej pupy ,aż zawyjesz w skurczach rozkoszy ,rozchylę Twe nogi...
będę Cię lizał ,lizał i lizał ,wilgotną całą dotykiem poruszać będę,aż spłonę w gorączce pożądań Ciebie od Ciebie...rozchylę Twe nogi ,a Ty mnie nimi obejmiesz
Dam Ci najszybszy seks i najwolniejszy potem .Będę wchodził w Ciebie od tylu i z przodu ,na odwrót z dołu i z góry wymyślnie... jak zechcę i jak zechcesz.
Takie myśli Anno były dziś ze mną cały czas ...
Naprawdę gorąco ...nie mogę wręcz doczekać się TEJ chwili, Anno.
Tak bardzo Cie pragnę Anno ,nagą ,bezwolną ,posłuszną i delikatnie kobiecą.
Teraz już wiesz . Myśl co chcesz,ale mnie nie oceniaj .Musiałem Ci o tym napisać.
Czekaj spełnienia...
Wiesz ,czasami mam wrażenie ,że już TO zrobiliśmy ,,,,,,,,ach i ech
Całuję .
-całuję złamane przykazanie boże" nie cudzołóż" , a za to idzie się do piekła , a w piekłe diabły dręczą potwornym wpadającym w obłęd niedosytem , pamiętaj o tym Anno , jak będziesz chciała dac kiedyś dupy , a nie będzie to Twój mąż , haha ( ale śmiesznie tragiczne )(
>>> Nie ma sąsiada co sadził to drzewo
I nie ma sąsiadki co plotła makatki
Zniknął ten stary co chował dolary
W oczach niknie ten świat !!!
>>>

Dlaczego zdradzacie?

przez Siergiej Arbuzow 02 sty 2017, 17:36
Kalebx3 napisał(a):od tylu i z przodu ,na odwrót z dołu i z góry wymyślnie...

żeby Anna na wypadkowej nie wylądowała
taking pills
drinking tea in the morning

Dlaczego zdradzacie?

przez Kalebx3 02 sty 2017, 17:37
za dużo testosteronu i szajby pożądania co z tego wynika , cieekawości diabelsko cielesnej , pożadań ,,,, bo nie samym makaronem człowiek, człowiek żyje , i żeby co dzień wpierdalać ten sam powszedni ten sam makaron z tym samym sosem ,,, dlatego dzdradza go ze schabowym , który i też po czasem sie znudzi ,,, jebie mnie dzis potwornie
>>>

Dlaczego zdradzacie?

przez Kalebx3 02 sty 2017, 17:38
żeby Anna na wypadkowej nie wylądowała

:lol: :lol: :lol:
>>>

Dlaczego zdradzacie?

przez mhrps 02 sty 2017, 21:34
Jeden partner na całe życie? To nienaturalne. Fascynacja kończy się po 2-3 latach. Pewnie że można pajacować z zabawkami i gadżetami, tylko po co jak jest koleżanka z pracy?

Dlaczego zdradzacie?

przez iiwaa 03 sty 2017, 02:01
mhrps napisał(a):Jeden partner na całe życie? To nienaturalne. Fascynacja kończy się po 2-3 latach. Pewnie że można pajacować z zabawkami i gadżetami, tylko po co jak jest koleżanka z pracy?

Strasznie mi Ciebie szkoda.
iiwaa

Dlaczego zdradzacie?

przez wiejskifilozof 03 sty 2017, 20:57
Ja znam wiele małżeństw,które się rozpadły.Co ciekawe,nie zawsze zdrady były powodem.

Sortuj wg