Dlaczego niektórzy ludzie nie chcą siadać?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez diatas 24 lis 2012, 23:58
mark123 A nie jesteś ciekawy co oni tam niby spiskują przeciwko Tobie? Ja lubię słuchać o czym to ludzie tam gadają albo co robią. Ale najbardziej ciekawskie i tak są kobiety. Niektóre to nawet nie zachowują pozorów i patrzą się jawnie w czyjąś komórkę co tam się w niej dzieje :D
Jest tylko jedna rzecz której chcę - dobrze się czuć.

przez mark123 25 lis 2012, 00:30
diatas napisał(a):mark123 A nie jesteś ciekawy co oni tam niby spiskują przeciwko Tobie? Ja lubię słuchać o czym to ludzie tam gadają albo co robią. Ale najbardziej ciekawskie i tak są kobiety. Niektóre to nawet nie zachowują pozorów i patrzą się jawnie w czyjąś komórkę co tam się w niej dzieje :D

Ja czasem się zasłucham, o czy mówią starsi ode mnie. Staram się unikać stania koło tych osób potencjalnie spiskujących, bo takim często chodzi o to, żeby dokuczyć, upokorzyć. Nie jestem ciekaw, o czym mówią. Wolę się zasłuchać, o czym rozmawiają starsi.
Patologiczna forma lenistwa do zwykłej ma się mniej więcej tak jak depresja do chandry

DDUR

przez diatas 25 lis 2012, 00:39
Ja potpatruję co oni tam robią, jak są ubrani i takie tam. I w sumie lubię siedzieć koło takich co coś robią(niekoniecznie mówią) i mogą być też starsi. No akurat ostanio w pociągu podsłuchałem :D jak dziewczyna pantofluje swojego chłopaka przez telefon o to, że kurzy nie wyciera w swoim pokoju. :D
Jest tylko jedna rzecz której chcę - dobrze się czuć.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez monk.2000 01 gru 2012, 14:07
Ciekawy temat. Taki z psychologicznym podejściem. Ja przeważnie wolę siedzieć niż stać. Nie siadam tylko wtedy kiedy widzę, że miejsce może zająć ktoś starszy. Większy problem mam z tzw. ustępowaniem miejsca, bo wtedy się pojawiają ceregiele. A dana osoba może nie być tym zainteresowana. Poza tym trudno określić, kto kwalifikuje się na osobę której trzeba ustąpić.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez mark123 01 gru 2012, 14:28
Ja dzięki temu, że stoję, nie muszę się też zastanawiać, komu ustąpić miejsca.
Patologiczna forma lenistwa do zwykłej ma się mniej więcej tak jak depresja do chandry

DDUR

przez Vian 01 gru 2012, 15:13
Bogowie, macie dylematy, poprosi Was ktoś grzecznie o ustąpienie miejsca to ustąpicie, nie to nie.
Szkoda, żeby mi się w busie głowa kręciła dookoła jak peryskop, czy czasem nie pojawia się na horyzoncie babcia albo dziadek, któremu trzeba ustąpić. :lol:
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

Sortuj wg