Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Jak rozwalają dwóch typkow koło smietnikow, jak kopali tego głównego bohatera. I ten jeden ochroniarz po wszystkim rozpina spodnie a vucic(czy jak): woła nie nie tutaj nie trzeba chodź do auta xD
  3. Ok nie ma na celu, ale brzmi to niefortunnie. Czasami można obrazić nie mając takiego zamiaru Ale tak, powinno się pisać kiedy się coś cytuje
  4. Taa 7 minut ja na ok.ru. W tym filmie nie ma nawet scen tortur jako takich. Spodziewałam się tortur ciężkich do oglądania a nie przykrej i cytujac porytej historii. Jedną sceną to nawet był a zabawna, wydaje mi się że celowo
  5. Ja przeważnie też tak robię, wracam ze szkół i kawa. Ale dzisiaj miałam za dużo zaległych rzeczy do zrobienia a chciałam kawę w spokoju wypić. Za godzinę wychodzę po te swoje dzieci. Wszystko zrobiłam i pije kawę w spokoju. Ale głowa mnie coś zaczęła boleć i chce mi się spać. Niedobrze
  6. To już świadczy tylko o tobie. Kompletnie nie zrozumiałeś (i widzę, że nie tylko ty), co miałem na myśli pisząc o tym, że odpowiedzi AI brzmią autystycznie. Bo brzmią. Nie ma to na celu obrażanie nikogo i sądzę, że akurat osoba autystyczna poprawnie (bo dosłownie) zinterpretowałaby to, co napisałem. Powrotu do zdrowia życzę.
  7. E no nie jest źle, też fajnie wygląda. Nie rozjaśniaj włosów zbyt mocno od razu. Ja sobie w ten sposób spaliłam włosy tak bardzo że do tej pory mam miejsce na głowie gdzie żadna farba nie kryje tych włosów
  8. A można wiedzieć po jakim czasie przeszły zaburzenia wzroku ? Mam wrażenie, że ostrość jest słabsza , ale jak to ze skutkami ubocznymi mogą minąć , ale nie muszą...
  9. Ostatnio też go sobie włączyłam. Lecą minuty i lecą, wydaje mi się to nudne i wcale nieszokujące, więc sprawdzam czy nie mam przypadkiem ocenzurowanej wersji i niby jest uncut, ale trwa 143 min, a powinien 150 min, no to szukam pełnej wersji i znaleźć nie mogę. Gdyby ktoś miał, to będę wdzięczna, chociaż nie wydaje mi się, żeby te dodatkowe 7 min miało cokolwiek zmienić.
  10. Dasz radę! Ok, ale mam wyrzuty sumienia w związku z moim ostatnim postępowaniem, nie szanuję swojego organizmu i wcale nie chce mi się wracać do zdrowego trybu życia... może przez okres świąteczny jestem tak rozleniwiona...
  11. Harding

    Synonimy

    Amfora - naczynie Jedzenie
  12. Verinia

    Dzisiaj czuje się...

    Super. Dziś wolne. Dużo ostatnio było pracy. Przed świętami jest zapierdziel, ale potem długie wolne. W styczniu jest zastój, więc będzie dużo czasu na jakieś hobby. Może coś wymyślę, bo ostatnio mało czytam. Mam jakiś zimowy sen w głowie. Z rana czas mi szybko leci, i za chwilę trzeba coś ugotować. Sprzątania dzisiaj nie będzie, bo jest czysto. Pranie zrobię, nawpycham naczynia do zmywarki. Trochę ogarnę salon. A potem... może w końcu zacznę robić kurs. Jakoś nie moge się do tego zabrać. Dużo książek mam do przeczytania, ale jakoś nie mam chęci na to. Miałam się uczyć rysować, ale jestem jakaś niechętna. Może się to zmieni, albo będę się do tego zmuszać, i zrobi się większa zajawka.
  13. Dzisiaj
  14. Wyszedł brąz średni z poświata miedzianego. Liczyłam na jaśniejszy, no ale dobra. Ten też ujdzie. Na razie nie będę farbować.
  15. Ciekawa jestem Ciebie w tym popielatym blondzie, ta rudość zdecydowanie Ci pasuje jaki czerń : )
  16. MicMic

    Dzisiaj czuje się...

    Od rana lęk w związku z projektem, którego się podjąłem. Płytki oddech, napięcie w brzuchu.
  17. U mnie po raku lęk osiągnął taki poziom, jakiego wcześniej nie znałam. Najdziwniejsze jest to, że kiedy chorowałam, miałam operacje, chemioterapię, zakrzepicę, powikłania - wtedy lęku nie było. A byłam tylko na pregabalinie 2x75 mg. Wszystko wybuchło później. Pod koniec lipca pojechałam z mężem i synem na jezioro. Tak już wjechały lęki poranne. A jak wróciliśmy z wyjazdu tak padłam i nie wstałam. Wszystko po prostu wybuchło. Ścięło mnie z nóg. Odcięło od rzeczywistości. Sierpień wrzesień i październik na Brintellixie nie za bardzo pamiętam. Dosłownie jak przez mgłę. Dopiero po zmianie na Bioxetin odzyskałam kontakt z rzeczywistością. Ale co z tego jak non stop jest ten pieprzony lęk. Każdy dzień zaczynam ostrym atakiem paniki, potem jest lęk wolnopłynący cały dzień, czasem trafi się kolejny atak paniki... Nie ma życia. Psychiatra każe czekać, bo fluo jest podobno najwolniej wkręcającym się antydepresantem i na lęki działa dopiero po 5-6 tygodniach. Zobaczymy. U mnie jutro mija 4 nie licząc tygodnia na 10 mg.
  18. Zgadzam się. Nie do końca rozumiem o co chodziło z tym autyzmem w tym kontekście. W sensie, że AI wypowiada się jak autysta? Dosyć niefortunne.
  19. Verinia

    Dzisiaj czuje się...

    @Szczebiotka jak można sprzątać bez wypicia kawy. Ja od razu jak wstanę to robię kawę, bo jestem nieprzytomna
  20. @Szczebiotka zaraz zmyję farbę, wysuszę i zobaczymy, co mi wyjdzie moje naturalne to mysi brąz
  21. Niestety mój 13letni syn autysta miał przebodźcowanie ciężko było. A rano jeszcze gorzej bo szkoła. Ehhh. A ja jeszcze żadnej. Wzięłam się a sprzątanie mieszkania póki dzieci nie ma. Teraz jeszcze pozmywam naczynia i zrobię kawę, wstawię coś na obiad i trzeba będzie po dzieci iść. Czy ja ich nie mogę zostawić na jedną dobę w szkołach?
  22. Widzisz a ja bym chciała loki mam lekko falowane i teraz ogólnie rozjaśnione. Ale ja już od kilku miesięcy nie farbuje, mój naturalny to blond. Ale chce żeby teraz wyszedł mój siwy bo niestety farby tego koloru mi nie robią ja też zawsze dużo farbowałam. Z rudego ciężko ci będzie. Moja córka zawsze na rudy albo czerwony, tylko szybko schodzi czerwień z włosów
  23. Ja niestety po 6 tygodniach walki z eliceą wylądowałam na sor z totalnym odwodnieniem. U mnie wywołuje ostre biegunki i wymioty. Nie do przejścia. Kiedyś na lęki bardzo pomagała mi sertralina. W 2 tygodnie kasowała wszystko do zera. Wrócę do niej jak fluoksetyna nie wypali. Nie wróciłam od razu, bo niestety sertalina powoduje u mnie totalną bezsenność i zero chęci do jakiegokolwiek działania. Aktywizacja na minusie. Fluo pomimo, że na lęki mi jeszcze nic nie pomogła, szczególnie ten poranny, daje piękną aktywizację i dobry sen.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×