Skocz do zawartości
Nerwica.com

Aktywne wątki (bez zabaw)

Wyświetlanie tematy w Nerwica lękowa, Forum NERWICA.com, Off-topic, Witam, Oferty, Leki - Indeks leków, Leki, Nerwica natręctw, Miasta, Kroki do wolności, PTSD - Zespół Stresu Pourazowego, Kosz, Depresja i CHAD, Psychologia, Medycyna niekonwencjonalna, Pozostałe zaburzenia, Zaburzenia odżywiania, Problemy w związkach i w rodzinie, Uzależnienia, Odpowiedzi i pytania do psychologa, Zaburzenia osobowości, Twórczość, Literatura, Fotografia/Malarstwo/Rysunek/Rzeźba, Muzyka/Film, Inne, DDA/DDD, Schizofrenia, Socjologia, Zloty, Psychoterapia, Ważne tematy, Czytelnia, Dla Młodzieży i dla Rodziców, Strefa Rodzica, Strefa Młodzieży, Seksuologia, Pandemia, Psychiatria , Poradnie i szpitale psychiatryczne, Sprawy urzędowe, Leki przeciwdepresyjne, Leki przeciwpsychotyczne, Stabilizatory nastroju, Leki przeciwlękowe, Leki nasenne, Leki nootropowe, Stymulanty, Pozostałe, Regulamin Forum i Pod Lupą: Lęk i Zdrowie Psychiczne.

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Żaba Monika

    Co dzisiaj zjadłeś?

    Sałatę z parmezanem, jajkami, ziemniakami, szparagami, brokułami itd. (nie chce mi się wszystkiego wymieniać), 2 razy to jadłam, poza tym kefir, kawy, smoothie, to chyba tyle.
  3. Sluchajcie a jeszcze pytanko bo często też w sytuacjach stresowych mam podwyższonego ciśnienie ale częściej te dolne, że mam np 118\87 itp pomiary, czasem 110\90...To normalne czy do kardiologa z tym iść jeszcze? Oczywiście wtedy wpadam też w też mechanizm koło i co chwila mierze i mierze zamiast olać temat sie uspokoić.
  4. Dzisiaj
  5. Z 6 łyżek już coś tam można próbować pić.
  6. No i k... wykrakałem i zamiast być lepiej to pojawiły się problemy. Bez tego magnezu czuje się rozkojarzony, drażni mnie wszystko, i nie moge się uspokoić w tej chwili a rano i w południe było ok. Ja brałem ten magnez bardzo długo chyba pare lat. I odstawiłem nagle. Może organizm się musi przyzwyczaić?
  7. "W większości przypadków jest tak, ze im bardziej coś zaprząta Twój umysł, tym mniej w tej sprawie faktycznie się dzieje" (c) David Allen
  8. Moje relacje z rodzicami się bardzo poprawiły gdy się wyprowadziłam. Właściwie nie wyobrażam sobie tego, że moglibyśmy funkcjonować pod jednym dachem. Jeśli chodzi o moje problemy psychiczne to ich ten temat zdecydowanie przerósł.
  9. Za 2 miesiące przechodzę z pregabaliny na gabapentyne.Już się nie mogę doczekać.Bo teraz co biore tą dawkę pregi to mnie tylko lekko smyra nic więcej.A gaba P juz do 2 tyg pokazywała potencjał przeciwlękowy i to całkiem niezły.
  10. Tak dokładnie,potrafi lęki wywalić ale zawsze z relanium 10mg będę go brał więc spoksik.
  11. Dziś dużo płakałam. Rozkleilam się, gdy rozmawiałam z mamą szczerze o tym, co mnie boli w tym jak jestem traktowana. Trochę mówiłam, co jakiś czas wycierając łzy, a mama... nic. Chciała szybko zmienić temat. I wiecie co? Jestem w szoku. Kiedyś mogłam z nią pogadać o wszystkim,a teraz wszyscy się normalnie komunikują, a do mnie mówią jak do jakiegoś 'niewolnika" Ja serio byłam zawszw tą, która starała się dbać o dom i atmosfrę. Unikaam kłotni i je łagodziłam/ Ostatnio zaczęłam mówić, gdy coś mi nie pasuje. I spotykam się z groźnymi minami, wstrzymywaną wściekłością, zwłaszcza u ojca. Wolę wtedy wyjść i spędzić dzieńw pokoju. Jestm chora, ale chciałabym jechać rowerem na bulwary. Posiedzieć, pomyśleć, ogarnąć to wszystko. Jestem sama. Aż atak samotna nie bylam. Może to oznaka przemiany, jak w ezoteryzmike
  12. Dzisiejszy dzień spędziłam w ogrodzie czytając książki. Potem zmieniłam kołdrę na cienką, zmieniłam pościel na czystą. Potem wykąpałam się i umyłam włosy.
  13. A ja sobie ściągnąłem art rock album jakiś 24-bit 192 i ładnie jest.
  14. @Pieprz w moździerzu to kup żel dla facetów czerwony taft, albo jakąś piankę do kręconych, ale możesz też bez niczego. PO umyciu i roczesaniu (ale nie wyciskaj wody, ani nie wycieraj ręcznikiem) ugniataj nad wanną psozególne grube pasma, albo cieńsze jak wolisz. Ugniataj tak trochę, zostaw do wyschhnięcie, a susz tylko suszarką z dysuzofrem. Może coś wyjdzie, ale początki wybawają dziwne. Ja się w to kiedyś bawiłam, ale korciło mnie znowu do prostowania keratynowego A moja kuzynka ma bardzo długie, kręcone zadbane włosy. Ugniata, daje opaski i inne rzeczy. Nie wiem czego używa, ale na pewno jakiegoś wspomagacza do loków no i ugniata, choć czasem lokówki używa też na końce :
  15. Fajnie słownik zmienił kolos na kokos Chwilę mi zajęło zanim załapałem Wiele osób z nerwicą ma problemy z samooceną i akceptacją siebie i swoich zachowań. To normalne Akurat w kwestii nauki ja osobiście tego nie do końca rozumiem bo oceny nie świadczą o tym jakimi jesteśmy ludźmi, ale wiem, że sporo osób ma z tym problem. Szczególnie jeśli wychowywali się w środowisku które wymagało od nich bycia lepszym niż inni
  16. Dziwi mnie że dali tu "one sided match" w obie strony, i teraz nie wiem która którą lubi xd
  17. Dobra, ale Ty pierwsza ja zaraz po tym Mnie na szczęście lęki nie puszczają żeby walić po kablach. Tak to zawsze miałem żyły widoczne gdy ręke w dół dam
  18. Okej dzięki. Nie wiedziałem, że ten przyrząd do ćwiczeń ma taką nazwę bardzo fajne do pompek rzeczywiście. Panie, to Pan z tych ćwiczących, widzę … Szacun!
  19. brum.brum

    Samotność

    Tak, dla mnie również to różnica
  20. Mała aktualizacja dziś 19 dzień czyli ponad 2 tyg widać już małą poprawę ale nadal objawy somatyczne występują, dużo ludzi pisze nie tylko tu że nawet 4 tyg więc czekam cierpliwie aczkolwiek już mnie wkurwiaja te zjebane objawy somatyczne typowo nerwicowe
  21. Mexidol (znany także jako emoksypina lub sukcynian emoksypiny) to syntetyczny lek o działaniu przeciwutleniającym i nootropowym. Opracowany w Rosji, jest najczęściej stosowany w tamtejszym lecznictwie m.in. w stanach poudarowych, urazach głowy i przewlekłym niedokrwieniu mózgu. Mexidol +3 Główne informacje Potencjalne korzyści: Przypisuje się mu zdolność do poprawy funkcji poznawczych, łagodzenia objawów lękowych oraz poprawy krążenia mózgowego, choć jego profil kliniczny wciąż wzbudza dyskusję w zachodniej medycynie. Status prawny: W Polsce i w większości krajów zachodnich Mexidol nie jest zarejestrowany jako oficjalny lek (nie posiada zatwierdzenia EMA ani FDA). Może być jednak spotykany na rynku w formie suplementów diety lub nootropików sprowadzanych z Europy Wschodniej. Mechanizm działania: Uznaje się, że chroni komórki nerwowe przed stresem oksydacyjnym (działa jako antyoksydant) i stabilizuje błony komórkowe Działanie i zastosowanie Wsparcie mózgu: Bywa wykorzystywany do poprawy pamięci, koncentracji i ochrony mózgu podczas niedotlenienia. Stres i lęk: Moduluje układ GABA (podobnie jak niekóre leki przeciwlękowe), dzięki czemu ma działanie uspokajające i redukujące lęk bez powodowania otępienia. Bezpieczeństwo Potencjalne skutki uboczne: Mogą obejmować senność, nudności, suchość w ustach czy reakcje alergiczne. Badania naukowe: Na Zachodzie brakuje rygorystycznych, zakrojonych na szeroką skalę badań klinicznych z podwójnie ślepą próbą, które potwierdzałyby skuteczność tego preparatu w stopniu wymaganym przez europejskie czy amerykańskie agencje lekowe. Dostępny na stronach z suplementami np Swiss Herbal. Podobno działa lekko antydepresyjnie i przeciwlękowo.
  22. To ma bardzo duży wpływ na osobowość też. Ale to chodzi o etiologie zaburzenia że to są zmiany układu nerwowego i dziedziczone też, dlatego to jest przypisane do innej grupy. Tak uwazam
  23. Spoko.Mi też noradrenaliny brakuję-szczególnie poranki są ciężkie.Jakoś tak ciężko zebrać sie do kupy.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×