Detoks

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Detoks

Avatar użytkownika
przez tahela 05 maja 2012, 13:23
KillBill napisał(a):
pisanka napisał(a):KillBill Twój post moim zdaniem jest bardzo nie na miejscu! "Pieprz detox, ćpaj se do jesieni, potem czas na odwykowanie"??? Pojebało Cię? Po przeczytaniu takiego postu nawet ja, mimo, że nie jestem świeżą trzcinką w trzeźwości, bo mam ponad 5 letni staż i jestem stabilna poczułam taką przyjemną chętkę na relaks! A co mają powiedzieć "świeże trzcinki"? I sorry, ale nie Tobie oceniać kto się nadaje na grupę a kto nie! Poza tym są grupy na różnym poziomie leczenia, a każdej grupie przewodzi terapeuta, która kontroluje to co się tam dzieje! Widzę, że kompletnie nie masz pojęcia o czym mówisz i tylko możesz zaszkodzić innym! i tym oto sposobem to Ty tutaj nakręcasz innych, żeby nie iść na leczenie, więc weź człowieku się opamiętaj i idź gdzie indziej utrudniać ludziom zdrowienie, ok?

coma napisał(a):KillBill, chodzę na indywidualną....grupa po pierwszym spotkaniu mnie zmiażdżyła
dla mnie to własnie zima, jesień jest najlepszą porą do ćpania, a najgorszą do rzucania, wolę wykorzystać lato na rzucanie, teraz coś się dzieje, nie jest aż tak depresyjnie.... fakt, zdarzyło się dzisiaj, ale ogólnie bardzo dobrze się trzymałam... ;)


chyba jednak wiem o czym piszę,ja mam kilka prób leczenia-kilkanaście detoksów,dwa ośrodki,terapia metadonowa,terapie indywidualne i grupowe za sobą i 12lat abstynencji.Potrafię powiedzieć wprost po przeczytaniu jej kilku postów że bierze się za odwyk jak kot za jeża,w domu chodząc ja jakąś terapię to można rzucić fajki a nie ćpanie jako osoby z doświadczeniem powinniśmy powiedzieć to wprost.Powiem więcej leczenie na ośrodku pochłonie tylko rok,a próby "domowego leczenia"mogą trwać w nieskończoność.
Nikogo nie nakręcam do ćpania.Uważam że takie "dasz radę" po tym jak Coma złamała abstynencję ma zły wpływ.w monarze w latach 90tych za zapalenie papierosa w pracy groziła glajfa,sztafeta-bieg 7,15,20km na czas i inne kary,a tutaj niektórzy piszą niemal wprost "przyćpałaś to normalne,ale trzymamy kciuki,dasz radę" to nie jest dobre bo tym przyćpaniem wróciłaś do punktu wyjścia.
coma jeżeli nie zdecydujesz się na ośrodek to postaraj się przebywać stale z ludźmi bez problemów nawet czytanie problemów ludzi z tego forum może na Ciebie działać negatywnie.Człowiek po odtruciu jest strasznie miękki nawet to twoje rozklejanie tutaj na forum jest pewną formą usprawiedliwienia-nie usprawiedliwiaj ćpania nie pieść nałogu.Postaraj się jak najszybciej znaleźć jakąś pracę,zajęcie by przebywać ze zdrowymi normalnymi ludźmi.

zgadzam się czasem trzeba powiedzieć coś w prost żeby ktoś zroumiał a nie tylko bedzie dobrze, boisz sie ludzi bój sie dalej, my Cie poprzemy, przyćpałas ok w porządku nic sie nie stało a to w sumie nie o to chodzi czasem i terapeuci potrafia terapię szokową stosowac o wiele mocniejszą a na tym forum to przyklaskiwanie wszystkiemu co złe ajka powiesz wprost to wielkie halo a czasem trzeba i tyle

-- 05 maja 2012, 12:35 --

Ja nigdy nie ćpałam ,ale znałam ludzi, którzy to robili , samma pamiętam jak moja koleżanka wieku 15 lat płakał mi,że za to ,z eprzyćpała wyleciała z osrodka terpeutycznego z kilkumiesiecznej terapii. Jak mowiła ja im nigdy nie wybacze bo siedziałam na schodach i potrzebowałam pomocy a oni powiedzieli mi ,ze mamsię pakować. Ja jej powiedziałm nie dziw sie, złąmałas zasade, w takim osrodku chodzi o to by być czystym i panuje jedna jedyna zasada bierzesz wylatujesz. Jakby zrobili dla ciebie wyjątek to zaraz wszyscy pensjonariusze zaczeli by ćpac bo przecież mozna i sie to wybacza i cała idea terapii i osrodka okazał by sie nie skuteczna.Miałm wtedy 16 lat , wiele lat minęło od tamtego czasu a moje zdanie w temacie sie nie zmieniło.
Tak samo jest z każda terapia, dlatego podpisuje sie kontrakt i terapeuta żąda by był przestrzegany jeśli ktoś sie łamie czesto wylatuje z terapii, bo ona leci na łeb na szyję wtedy. Wielu ludzi tego nie rozumie , nie rozumie istoty terapii chociaz na nia chodzi i ma pretensje do psychologa, terapeuty a nie patrzy na problem z punktu widzenia terapeuty. Dorosijcie ludzie trochę i popatrzcie na problem z roznych stron.

-- 05 maja 2012, 12:42 --

Sama bedąc terapeuta bym sie zastanawiała czy jest sens pracy z osoba, która łamie kontrakt terapeutyczny i musiał bym byc bardzo przekonana ,że to ma sens a wszystko zależało od pewnych argumentów pacjenata.
To sporo zmarnowanej pracy punktu widzenia terapeuty bo ktoś przyćpał albo się pociął.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty
Avatar użytkownika
Offline
Posty
11103
Dołączył(a)
09 sty 2011, 23:22

Detoks

przez coma 05 maja 2012, 19:25
KillBill napisał(a):Nikt comie nie zrobi gorszego syfu w mózgu niż robi go sobie sama tym:
coma
Avatar użytkownika

Od: 12 sty 2012, 15:54
Posty: 1406

Lokalizacja: on a plain
F.11 (uzależnienie od opiatów)
F.60.8 (zaburzenie osobowości)

tianeptyna
karbamazepina
rispolept
perazyna
alprazolam

Czego szuka osoba uzależniona na forum psychiatrycznym?
leku na uzależnienie?
Szuka choroby która pozwoli jej 'legalnie" przyjmować prochy?
Informacji o działaniu leków?
Szuka pocieszenia w chwilach słabości?
W śród ludzi leczących się psychiatrycznie czuje się "pełnowartościową" prochomanką?
Cokolwiek to jest nie ma to nic wspólnego z walką z uzależnieniem.
coma Twoim problemem jest F.11 (uzależnienie od opiatów).Kobiety mają silniejszą psychikę od facetów,ale gorzej sobie radzą w zerwaniu z heleną.Takie pitolenie o F.60.8 (zaburzenie osobowości) nie jedną moją przyjaciółkę zaprowadziło do piachu dlatego nie potrafię przejść obok tego z uśmiechem.Uzależnienie jest zaburzeniem osobowości nie należy tego rozdzielać.Jaką możesz mieć dziewczynko osobowość?przecież jesteś jeszcze taka młodziutka.zbłądziłaś im dłużej będziesz tkwiła w błędzie tym Twoja niewykształcona osobowość będzie się bardziej wypaczać.Pomyśl poszukaj ośrodka może tam poznasz kogoś kogo pokochasz kto pokocha i zrozumie Ciebie a za rok będziesz szczęśliwą normalną kobietą.
więcej tu nie będę truł.
powodzenia
KillBill, taki mądry jesteś? znasz mnie? znasz przebieg mojego zaburzenia? znasz w ogóle moją historię? to nie od ćpania się zaczęło, wiedziałeś o tym? wychodzi na to, że ćpanie jest jednym z objawów, na forum też byłam zanim zaczęłam ćpać.... może najpierw mnie poznasz a potem będziesz mi robić psychoanalizę?

mądrze piszesz czasami, ale to akurat już jest przesada....

Wiesz, znalazłam już pewną osobę... jest osobą uzależnioną, w tej chwili jest na detoksie, nie wiem czy to ma sens, dwie chore osoby, co z tego ze się rozumiemy skoro możemy mieć na siebie zły wpływ...ściągać się w dół... może powinnam szukać w 100 % zdrowej osoby? chociaż nie wiem czy takie osoby w ogóle istnieją.... :bezradny:
coma
Offline

Detoks

Avatar użytkownika
przez KillBill 05 maja 2012, 20:20
sorki coma piszesz że założyłaś konto na forum zanim zaczęłaś ćpać a było to Od: 12 sty 2012, 15:54
piszesz też o tajemniczym zaburzeniu którego objawem jest ćpanie?nie chcę Cię obrazić,zdenerwować ale Twoja historia jest typowa dla narkomańskiego elementarza-wszyscy przerabialiśmy te schematy,wszystkim nam wydawało się że jesteśmy wyjątkowi-że mamy pewne zaburzenia które zmuszają nas do ćpania.
Komu chcesz wcisnąć bałach że od 12 sty 2012, 15:54 zdążyłaś się uzależnić psychicznie,fizycznie i emocjonalnie,ponad to zdążyłaś skumać się i innym ćpunem.Jesteś niebywałą "sprinterką",albo ktoś Ci nieźle w głowie namieszał.
Ciśniesz tu głodne kawałki o detoksie hołdując ćpaniu w podpisie
tianeptyna
karbamazepina
rispolept
perazyna
alprazolam

te leki są dla ludzi chorych,ale gdy bierze je osoba uzależniona są ćpaniem.
dlaczego grupa terapeutyczna Cię zniszczyła na wstępie?
odpowiedź jest prosta
każdy kto ma o tym pojęcie,kto przez to przeszedł nie łyknie głodnych kawałków które próbujesz pociskać.
sorki coma ale piszę to co uważam za stosowne.piszę tylko w tematach o których mam pojęcie.
Powiem Ci więcej będziesz odnajdywała w sobie wszystkie zaburzenia o których przeczytasz na tym forum by tylko usprawiedliwiać swoje ćpanie to się nazywa wyparcie.
Zorientowałem się że na tym forum panuje serdeczna przyjazna atmosfera,ludzie są tutaj przyjaźnie nastawieni i pomocni,wyrozumiali i wrażliwi w takiej atmosferze współczucia nie trafisz na terapeutycznego kopa w dupę bez którego o zerwaniu z nałogiem będziesz mogła tylko popisać na forum i pobajać Ojcu.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
133
Dołączył(a)
04 lis 2011, 07:51

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Detoks

przez coma 05 maja 2012, 20:22
KillBill, kochany, na forum jestem grubo ponad 5 lat, data po obrazkiem o niczym nie świadczy ;) możesz sobie analizować i wymyślać teorie, powodzenia

a leki przepisano mi w poradni, sama sobie ich nie przepisałam, biorę je zgodnie z zaleceniem lekarza :bezradny:

i nie szukam sobie żadnych zaburzeń, co ty w ogóle pie...dolisz....
Ostatnio edytowano 05 maja 2012, 20:35 przez coma, łącznie edytowano 1 raz
coma
Offline

Detoks

Avatar użytkownika
przez Michuj 05 maja 2012, 20:28
KillBill, przy znikomej wiedzy, zaczynasz pisać to coraz bardziej rozbuchane kretyznimy. Daruj sobie :roll:
Avatar użytkownika
Offline
Loża szyderców
Posty
7562
Dołączył(a)
13 sty 2012, 16:39

Detoks

Avatar użytkownika
przez KillBill 05 maja 2012, 20:34
Michuj napisał(a):KillBill, przy znikomej wiedzy, zaczynasz pisać to coraz bardziej rozbuchane kretyznimy. Daruj sobie :roll:

jaka ty masz wiedzę na ten temat?jakie doświadczenie?
Posty: 2960-to jest Twoje doświadczenie?
Avatar użytkownika
Offline
Posty
133
Dołączył(a)
04 lis 2011, 07:51

Detoks

Avatar użytkownika
przez Michuj 05 maja 2012, 20:36
KillBill, to nie o mnie wątek, ale mam swoje doświadczenia. Natomiast to co piszesz jest po prostu denerwujące i bzdurne.
Nie dziwie się comy zirytowania.

-- 05 maja 2012, 20:36 --

KillBill, koleś nie znasz się to przymknij się. Mam koło 15 tys postów.
Avatar użytkownika
Offline
Loża szyderców
Posty
7562
Dołączył(a)
13 sty 2012, 16:39

Detoks

Avatar użytkownika
przez KillBill 05 maja 2012, 20:40
Michuj napisał(a):KillBill, to nie o mnie wątek, ale mam swoje doświadczenia. Natomiast to co piszesz jest po prostu denerwujące i bzdurne.
Nie dziwie się comy zirytowania.

-- 05 maja 2012, 20:36 --

KillBill, koleś nie znasz się to przymknij się. Mam koło 15 tys postów.

masz udaną kurację odwykową jakieś udane leczenie odwykowe czy jesteś tutaj forumowym spamerem?
nie podoba Ci się to nie czytaj,ale nie podważaj mojej wiedzy i doświadczenia chłopcze skoro sam nie masz w temacie nic do powiedzenia
Avatar użytkownika
Offline
Posty
133
Dołączył(a)
04 lis 2011, 07:51

Detoks

przez coma 05 maja 2012, 20:41
KillBill, tak się składa, że Michuj ma bardzo dużo do powiedzenia, i jest większym autorytetem w tym temacie niż Ty :roll: otrzymuję od niego realną pomoc... a Ty tylko potrafisz się wywyższać jaki jesteś doświadczony, i czego ty nie wiesz.... :pirate:
Ostatnio edytowano 05 maja 2012, 20:44 przez coma, łącznie edytowano 1 raz
coma
Offline

Detoks

Avatar użytkownika
przez Michuj 05 maja 2012, 20:41
KillBill, na forumowego spamera to byś się nadawał z twoimi durnymi wypocinami.
jaka wiedza? gdybyś takową posiadał to byś wiedział dlaczego coma ma taki zestaw leków.

-- 05 maja 2012, 20:48 --

Wątek miał pomóc autorce, natomiast ty go zaśmiecasz.
Avatar użytkownika
Offline
Loża szyderców
Posty
7562
Dołączył(a)
13 sty 2012, 16:39

Detoks

Avatar użytkownika
przez KillBill 05 maja 2012, 20:52
Michuj napisał(a):KillBill, na forumowego spamera to byś się nadawał z twoimi durnymi wypocinami.
jaka wiedza? gdybyś takową posiadał to byś wiedział dlaczego coma ma taki zestaw leków.

-- 05 maja 2012, 20:48 --

Wątek miał pomóc autorce, natomiast ty go zaśmiecasz.

ale co Ty do tego wątku wnosisz?wsparcie dla ćpunki?
myślisz że nie wiem po co ćpunce diazepam?nie jestem dzieckiem.
Zapytałem jakie masz doświadczenie odnośnie leczenia uzależnień?
Avatar użytkownika
Offline
Posty
133
Dołączył(a)
04 lis 2011, 07:51

Detoks

przez coma 05 maja 2012, 20:59
KillBill, a Ty masz jeszcze coś ciekawego do powiedzenia? albo coś mądrego? jeżeli nie, to proszę daj sobie już spokój, powiedziałeś co wiedziałeś, wystarczy, serio, mamy się teraz od ćpunów zwyzywać czy jak?

-- 05 maja 2012, 20:00 --

i od kiedy ja biorę diazepam? :mrgreen: coś ci się pomyliło chłopczyku, i niech dojdzie w końcu do Twojego pustego łba, że dostałam leki od lekarza, w ośrodku leczenia uzależnień, jako wsparcie przy odstawianiu kodeiny, nawet o nie nie prosiłam.... :roll:
Ostatnio edytowano 05 maja 2012, 21:09 przez coma, łącznie edytowano 1 raz
coma
Offline

Detoks

Avatar użytkownika
przez KillBill 05 maja 2012, 21:09
widzisz comadlaczego tak mało ludzi udzieliło się w tym temacie,a większość jedynie pożyczyła Ci powodzenia,każdy wie że by zerwać z nałogiem musisz przejrzeć na oczy i naprawdę tego chcieć w innym razie na dobre rady szkoda prądu.dzięki "pomocy" forumowego spamera jesteś teraz tą pokrzywdzoną biedulką.współczuję Ci biedne dziecko i życzę by Cię ćpuński los nie zmasakrował :papa:
Avatar użytkownika
Offline
Posty
133
Dołączył(a)
04 lis 2011, 07:51

Detoks

przez coma 05 maja 2012, 21:10
KillBill, a ja życzę Ci żebyś się nauczył czytać ze zrozumieniem, najwyższy czas :papa:
coma
Offline

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Przeskocz do