Drodzy Użytkownicy,

Zmieniamy się dla Was!

W związku z tym informujemy, że ze względu na prace techniczne forum będzie dostępne wyłącznie w trybie tylko do odczytu w dniach 21-28 maja.
Serdecznie zapraszamy Was do korzystania z nowej wersji forum.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Jednocześnie informujemy, że jakiekolwiek treści i zdjęcia dodane i edytowane w dniach 21-28 maja nie będą dostępne po starcie nowej wersji forum.

Pozdrawiamy ciepło,
Zespół abcZdrowie

Depresja vs. Uprawnienia Kierowcy Zawodowego

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Depresja vs. Uprawnienia Kierowcy Zawodowego

przez __Jack__ 20 mar 2018, 22:21
Czy ktoś wie jak się mają te leki antydepresyjne i ogólnie te choroby do uzyskania uprawnień na kierowce zawodowego? Nie mówię od razu o kategorii C+E ale np o licencji na taksówkę? Branie tych leków na badaniach psychotechnicznych i F w karcie nie dyskwalifikują w uzyskaniu takiej licencji? Mam taki pomysł ale boje się tych badań psychotechnicznych. Czy zatajenie choroby na takim badaniu wiąże się z jakimiś prawnymi konsekwencjami w późniejszym czasie? Dodam ,że mam prawko kat. B już 12 lat prawie i autem jeżdże cały czas od 10 lat. Choruje na Depresje Nawracającą od 2007 roku. Mam za sobą jeden pobyt w szpitalu i orzeczenie o niepełnosprawnośći ,które niedługo wygasa i którego nie chcę już przedłużać. Obcenie przyjmuje Seronil 7,5 mg.