Ankieta: Leki z grupy SSRI

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Jak leki z grupy SSRI w Twoim przypadku wpłynęły na sferę seksualną?

Pozytywnie
6
15%

Negatywnie
27
69%

Neutralnie
6
15%

Liczba głosów : 39

przez *Monika* 20 sty 2018, 17:47
Zachęcam do głosowania
Główny Moderator

przez Motocyklista 20 sty 2018, 18:24
Kiedyś brałem parogen. Wyciągnął mnie z nerwicy. Co do seksu. Nie wiem co mam myśleć o wydłużeniu stosunku z 15-30min przed zażywaniem do 60min po. Często się zdarzało, że w ogóle człowiek nie mógł dojść :roll: . Najważniejsze dla mnie to aby partnerka była zadowolona.

Zagłosowałem: Pozytywnie, choć w głowie rodzi się pytanie: Czy kobiety lubią dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugi, namiętny seks :?: . Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi.
It's not who I am underneath, but what I do that defines me
Moderator

przez Kalebx3 Gorliwy 21 sty 2018, 16:46
zagłosowałem ,na POZYTYWNIE .
SSRI obniżaja moje libido ,,, i bardzo dobrze , w przeciwnym razie tylko o gołych cipkach bym myślał .Nie potrzebne mi to , taka niewola . I tak nawet z SSRI często mam ochotę . SSRI również pomagają przedłużyć stosunek .
Na wichurze gdzie obecnie mieszkam , nie mam za wiele cielesnych pokus,,, i bardzo dobrze to też mi nie potrzebne .
Napalać sie seksualnie na młode, ładne dziewczyny, a potem męczyć obrazami .
obie rzeczy : leki + brak pokus dobrze robią mojej zbolałej duszy .
Jeżeli PAN domu nie zbuduje,
na próżno się trudzą ci, którzy go wznoszą.
Jeżeli PAN miasta nie ustrzeże,
strażnik czuwa daremnie

Psalm 127
https://www.youtube.com/watch?v=0BtZJ7LxaTE

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Holik 21 sty 2018, 17:12
Na takiej zasadzie to ja też mogę zagłosować, że SSRI wpłynęły dobrze bo mi nie staje i mam większy luz w majtasach, tylko co to za uzasadnienie? :roll:
Holik

przez BrakPomysluNaNick01 21 sty 2018, 20:33
Kalebx3 Gorliwy, mam podobne podejście. Podczas brania Sertraliny nie czułem żadnych dziwnych seksualnych atrakcji, penis nie stawał, ale był spokój. Teraz czuję jakieś dziwne nieprzyjemne uczucia, napięcie seksualne czy Bóg wie co. Na początku gdy libido się zwiększyło to uznałem, że to krok w dobrą stronę, ale zapomniałem, że to dla mnie jednak coś nieprzyjemnego.
Escitalopram 10mg

przez *Monika* 21 sty 2018, 21:32
Jeszcze raz proszę o ponowne zagłosowanie (do osób, które już głosowały). Po dodaniu trzeciej opcji... zniknęły wyniki, tego się nie spodziewałam :evil:
Główny Moderator

przez INTEL 1 21 sty 2018, 23:33
Kalebx3 Gorliwy napisał(a):zagłosowałem ,na POZYTYWNIE .
SSRI obniżaja moje libido ,,, i bardzo dobrze , w przeciwnym razie tylko o gołych cipkach bym myślał .Nie potrzebne mi to , taka niewola . I tak nawet z SSRI często mam ochotę . SSRI również pomagają przedłużyć stosunek .
Na wichurze gdzie obecnie mieszkam , nie mam za wiele cielesnych pokus,,, i bardzo dobrze to też mi nie potrzebne .
Napalać sie seksualnie na młode, ładne dziewczyny, a potem męczyć obrazami .
obie rzeczy : leki + brak pokus dobrze robią mojej zbolałej duszy .

Hahahaha
Ale musisz przyznać, że jednak działa negatywnie na libido...
Wiesz to tak jakby ktoś stwierdził, że za dużo codziennie biega, ponieważ ma na owo bieganie niepowstrzymywalne parcie, co na dłuższa metę go męczy.
I lekarz zapisalby mu duże dawki Betablokera pierwszej generacji, ktorego skutkiem ubocznym może być skurcz oskrzeli (betabloker "starej" generacji, nieselektywny blokuje receptory β-adrenergiczne. Jeden z podtypów tych receptorów rozszerza oskrzela, a jego zablokowanie może powodować skurcz oskrzeli.)
Efekt- facet przestanie biegać, ponieważ będzie sie to wiązało ze spastycznymi świstami w oskrzelach...
Ale czy o to chodzi? :D
"Nie można człowiekowi odebrać wszystkiego, ponieważ nie będzie miał już niczego do stracenia i będzie gotowy na wszystko"
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

przez Grabarz666 21 sty 2018, 23:52
W związku, iż niejaki INTEL 1 rozsiewa ferment w temacie każdego leku SSRI (czyli ordynarnie kłamie), że ja uważam, że SSRI w ogóle nie powodują zaburzeń seksualnych, wklejam więc kilka linków, gdzie opisywałem negatywne działanie SSRI na układ płciowy i potencjalne zaburzenia jego funkcjonowania w sferze seksualnej:

https://www.nerwica.com/post2250335.html#p2250335

https://www.nerwica.com/post2366326.html#p2366326

Osobnik ten wylewa swoją frustrację prawdopodobnie w związku z nieudanym życiem seksualnym, albo jego brakiem, gdzie zamiast mieć pretensje do siebie, pretensje ma do leków i do użytkowników, którym te sfery tej istotnie nie zaburzają.

U mnie SSRI/SNRI zmniejszały libido, ale nie kastrowały całkowicie. Obniżenie oceniam jednak na plus, bo libido miałem zawsze nazbyt wysokie, co nie było powodem zadowolenia mojej partnerki, a tym samym dla mnie.

przez Ashton 22 sty 2018, 00:01
SSRi kastrują bez dwóch zdań i powinni te leki podawać przestępcom seksualnym, penis jest jak z gumy, dojście do orgazmu graniczy z cudem, a o przyjemności z seksu można zapomnieć.

Z obniżonego libido cieszyć się mogą chyba tylko prawiczki , co na pierwszej randce łapie dziewczynę za cycka i zaraz ma mokre spodnie.
Nie wiem co za radość jest heblować, heblować, a jeśli jakimś cudem osiągnie się orgazm, to jest on nieodczuwalny praktycznie.

Zespół PSSD dysfunkcji seksualnych spowodowanych zażywaniem SSRI nie wzięło się znikąd.

przez wkuuporr 22 sty 2018, 00:15
Na Paroksetynie penis stawał, ale nie tak jak powinien. Wszystko było bardzo przytłumione, nie powodowało zbytniej przyjemności. Orgazm był bezpłciowy. Sfera seksualna stała mi się obojętna. Lek zażywałem jedynie 6 miesięcy. Mam podejrzenia, że gdybym zażywał go dłużej, to zostałbym całkowicie wykastrowany. Po odstawieniu leku, po jakimś czasie, całe szczęście wszystko wróciło do normy.

przez Kalebx3 Gorliwy 22 sty 2018, 00:18
---jedna i ta sama kobieta prawie od 20 lat , 30 lat łykania wszelakich prochów( głównie ostatnimi laty SSRI ) , zaleczony alkoholizm, dragi ,,, cud ,że w ogóle jeszcze mi staje i jakis tam jeszcze ten seks jest .Tak mysle ,że jeszcze góra 10 lat i skończą się ( z prochami czy bez ) seksualnie czary - mary . Szczerze mówiąc nie oczekuję cudów , nie jestem buhajem ,,, wolę pograć w pin-ponga niz się pocić na dupie nocami . Sorrki ;)
Jeżeli PAN domu nie zbuduje,
na próżno się trudzą ci, którzy go wznoszą.
Jeżeli PAN miasta nie ustrzeże,
strażnik czuwa daremnie

Psalm 127
https://www.youtube.com/watch?v=0BtZJ7LxaTE

przez arahja7 22 sty 2018, 00:26
JPRDL zaś sie młodzież zabawkami rzuca. Grabarz666, INTEL 1, podać sobie ręce i spać, późno jest a jutro poniedziałek. Trzeba spać żeby rano wstać.

U mnie ESCITALOPRAM wyłączył seksy. A seksy zawsze były dla mnie bardzo ważne więc uznaję to za negatyw.
Chciałam ale nie chciało mi się. Jak już się "działo" to w trakcie tak się nudziłam, że zastanawiałam się po co to robie. Myślałam "może spróbuję później z innym fetyszem albo wcale, bo w sumie po co?". Orgazm niemożliwy, przyjemność ze stymulacji żadna.
III Miss Forum

przez piotr31 22 sty 2018, 00:35
Grabarz666 napisał(a):W związku, iż niejaki INTEL 1 rozsiewa ferment w temacie każdego leku SSRI (czyli ordynarnie kłamie), że ja uważam, że SSRI w ogóle nie powodują zaburzeń seksualnych, wklejam więc kilka linków, gdzie opisywałem negatywne działanie SSRI na układ płciowy i potencjalne zaburzenia jego funkcjonowania w sferze seksualnej:

https://www.nerwica.com/post2250335.html#p2250335

https://www.nerwica.com/post2366326.html#p2366326

Osobnik ten wylewa swoją frustrację prawdopodobnie w związku z nieudanym życiem seksualnym, albo jego brakiem, gdzie zamiast mieć pretensje do siebie, pretensje ma do leków i do użytkowników, którym te sfery tej istotnie nie zaburzają.

U mnie SSRI/SNRI zmniejszały libido, ale nie kastrowały całkowicie. Obniżenie oceniam jednak na plus, bo libido miałem zawsze nazbyt wysokie, co nie było powodem zadowolenia mojej partnerki, a tym samym dla mnie.

Tak ja piszesz, jeśli ktoś ma wyjściowo słabe libido, to dorzucając ssri pojawia się już duży problem, natomiast jeśli jest ono wysokie lub przynajmniej w dobrej normie, to ssri nie będą w stanie go bardzo znacząco zmienić, oczywiście bardzo ważne jest również czy uprawiamy sport, jak się odżywiamy, czy mamy nadwagę/otyłość i pewnie największe znaczenie czy palimy oraz czy pijemy alkohol.

przez INTEL 1 22 sty 2018, 00:51
Grabarz666 napisał(a):Osobnik ten wylewa swoją frustrację prawdopodobnie w związku z nieudanym życiem seksualnym, albo jego brakiem, gdzie zamiast mieć pretensje do siebie, pretensje ma do leków i do użytkowników, którym te sfery tej istotnie nie zaburzają.

Juz ci chyba streściłem sytuację dotyczącą mojego życia seksualnego.
Czego nie zrozumiałeś?
"Nie można człowiekowi odebrać wszystkiego, ponieważ nie będzie miał już niczego do stracenia i będzie gotowy na wszystko"
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Sortuj wg