Ankieta: Leki z grupy SSRI

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Jak leki z grupy SSRI w Twoim przypadku wpłynęły na sferę seksualną?

Pozytywnie
6
15%

Negatywnie
28
70%

Neutralnie
6
15%

Liczba głosów : 40

przez Holik 22 sty 2018, 11:45
Grabarz666,

Ale dam Ci dobrą radę, abstrahuję już tutaj od Twojej polemiki z Intelem.

Ogólnie to no sory, ale nie umiesz dyskutować z ludźmi, więc moja rada jest taka, nie stosuj wycieczek personalnych tylko i aż tyle.
Często robisz tak, że ktoś napisze coś dobrego o benzo i że to co piszesz to bzdura, to bawisz się w jasnowidza i piszesz coś w stylu:

a Ty to pewnie zaćpany benzo, ledwo widzisz komputer, nie jesteś zdolny do dyskusji itd.

Wiele razy tak robiłeś i dlatego tak wielu ludzi się z Tobą później kłóci czy Cię krytykuje.
Bez wycieczek personalnych i pisaniu o czyimś życiu itd. a zobaczysz, że forumowych "wrogów" będzie znacznie mniej.
Holik

przez Lilith 22 sty 2018, 12:51
INTEL 1, ostrzeżenie dostałeś za ostatnią wymianę zdań z Grabarzem, kiedy to poleciały wyzwiska. Tamto pierwsze wygasło już x czasu temu.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.
Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez INTEL 1 22 sty 2018, 14:22
Aaaaa, to przepraszam.
A wracając jeszcze do zacytowanego wyżej mojego postu.
Absolutnie sie go nie wstydze, podtrzymuje w pełni. I te słowa dotyczą sie wszystkich moich udanych, słabych czy nawet kompromitujących mnie wpisów.
Jestem umysłowo chory, a moje posty sa prawdziwe i autentyczne, dzięki czemu dobrze oddają stany do jakich doprowadza CHAD.
Wytykanie komuś że jest nienormalny, nie zawsze sprawny intelektualnie, niezrównoważony, zaburzony czy niekompetentny, na forum dla wariatow może budzić co najmniej zdziwienie.
To tak jakby czepiać sie na forum dla inwalidow bez nogi, że kuleją :D
A opracowanie naukowe już "się" pisze :D
"Nie można człowiekowi odebrać wszystkiego, ponieważ nie będzie miał już niczego do stracenia i będzie gotowy na wszystko"
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Grabarz666 22 sty 2018, 16:01
INTEL 1 napisał(a):A wracając jeszcze do zacytowanego wyżej mojego postu.
Absolutnie sie go nie wstydze, podtrzymuje w pełni. I te słowa dotyczą sie wszystkich moich udanych, słabych czy nawet kompromitujących mnie wpisów.
Jestem umysłowo chory, a moje posty sa prawdziwe i autentyczne, dzięki czemu dobrze oddają stany do jakich doprowadza CHAD.
Wytykanie komuś że jest nienormalny, nie zawsze sprawny intelektualnie, niezrównoważony, zaburzony czy niekompetentny, na forum dla wariatow może budzić co najmniej zdziwienie.
To tak jakby czepiać sie na forum dla inwalidow bez nogi, że kuleją :D
A opracowanie naukowe już "się" pisze :D

Zwalanie każdego swojego patologicznego zachowania, na poczet choroby, w myśl aforyzmu, jakiego mnie [boże] stworzyłeś, takiego mnie masz jest... cóż, odpowiedz sobie sam.

przez Lilith 22 sty 2018, 16:34
Temat wątku brzmi inaczej :evil:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.
Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez INTEL 1 22 sty 2018, 16:41
My tu gadu gadu, a okazuje sie że skutki uboczne w postaci negatywnego wpływu SSRI na sferę seksualną dotyczą 71 % respondentów...
To raczej niewygodny wynik dla oferentów tychże leków, którzy w ulotkach informują że ten konkretny skutek uboczny wystepuje "bardzo często" co w "ulotkowej " praktyce jest precyzowane jako "powyżej 1 na 10 osób" czyli asekuracyjnie nie wykluczają , że może być większy odsetek. Lecz lepiej to wygląda wizerunkowo niż na przykład "7 na 10 osób" co jak widac jest bliższe prawdzie.
Oczywiście grupa "badana" jest póki co dośc nieliczna, ale myślę, że pułap powyżej 50 głosujących będzie juz reprezentatywny.
Tak więc czekamy ...
Oczywiście nie neguję pozytywnych skutków terapeutycznych tych leków, ktore wielu wyciągnęły z przysłowiowego bagna ( jednak w moim przypadku siały tylko i wyłącznie jeszcze większe tornado obłędu ), ale spór dotyczy jednego, konkretnego, jakże uciążliwego skutku ubocznego.
"Nie można człowiekowi odebrać wszystkiego, ponieważ nie będzie miał już niczego do stracenia i będzie gotowy na wszystko"

przez Onewest 22 sty 2018, 17:08
Są zmiany w sferze seksualności po SSRI, ale w ogólnym rozrachunku ja uznałem je na pozytyw. Biorę sertralinę 3 miesiąc. Jedyna negatywną rzeczą jest trudność w dojściu, niby fajnie, że człowiek może dłużej, ale kiedyś konika pykałem w 15 minut, a teraz pykam w 3 godziny :P Także z partnerką może w ogóle się nie udać. Oprócz tego na duży plus. Sprzęt staje jeszcze lepiej niż przed braniem, brak stresu, pewność siebie, dobry humor to wszystko wpływa na naszą sprawność. Na widok ładnych dziewczyn mam taką samą ochotę jak wcześniej albo i nawet lekko większą

przez Holik 22 sty 2018, 17:22
Jak na ręcznym lecisz 3 godziny to nie zlejesz się z partnerką zapomnij :bezradny:
Ale grunt, że ona będzie zadowolona, to też się liczy.
Holik

przez INTEL 1 22 sty 2018, 17:24
Onewest
"Psujesz" mi statystykę :D :D :D
Trzeba było poczekać z oddawaniem głosu - wysłałbym Ci jakiś zestaw długopisów i ołówków z moim logo :D

przez anemon 22 sty 2018, 17:28
escitalopram negatywnie, trazodon neutralnie
nie oddałam głosu w ankiecie, musiałabym zaznaczyć dwie opcje
Urodziłam się bez grzechu pierworodnego. Po osiągnięciu wieku 25 lat otrzymałam od Szatana duchowe imię - Fatami.
Ewoluowałam: potrafię wybaczać, ale nie lubię tego robić
lustro w lustro: nieskończoność

przez INTEL 1 22 sty 2018, 17:28
Holik napisał(a):Ale grunt, że ona będzie zadowolona, to też się liczy.

Gorzej jak będzie "zatarta" :D
Ale na szczęscie SSRI nie mają żadnego wpływu na "wał mięśniowy położony na dnie jamy ustnej i pokryty śluzówką", ktory też się w osiągnięciu wymienionego przez Ciebie celu dobrze sprawdza

przez INTEL 1 22 sty 2018, 17:31
anemon napisał(a):escitalopram negatywnie, trazodon neutralnie
nie oddałam głosu w ankiecie, musiałabym zaznaczyć dwie opcje

Trazodon to jest lek z grupy SSRI.
Trazodon ( Trittico ) to lek z innej grupy, mianowicie SARI i ma odmienny sposób działania

przez anemon 22 sty 2018, 17:36
INTEL 1 napisał(a):Trazodon ( Trittico ) to lek z innej grupy, mianowicie SARI i ma odmienny sposób działania
W takim razie zagłosowane :D

przez Ashton 22 sty 2018, 21:48
Widzę, że część ludzi chyba nie zrozumiało problemu i pytania. Czytam odpowiedzi w stylu:
- Podczas brania SSRI z penisa nic mi nie zostało, nie nadawał się do niczego, ale ogólnie SSRI jako lek mi pomógł więc jest spoko.

Nie tędy droga :nono:

Sortuj wg