Forum Psychologiczne

Nerwica Depresja Psychologia

depresja, nerwica, forum psychologiczne

Strefa czasowa: UTC + 1 |  

Temat: ZOPIKLON (Imovane,Senzop,Zopiratio,Zimovane,Lunesta)

Wiadomości w tym temacie: 68

Strona 1 z 5  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Reklama

Autor

ZOPIKLON (Imovane,Senzop,Zopiratio,Zimovane,Lunesta)

Post 22 maja 2007, 13:22 

Od: 22 maja 2007, 12:01
lek jest lekiem nasennym
jednak mój poprzedni psychiatra polecił, że mogę go brać w dzień kiedy czuje niepokój, lęki itp
stosuję go od kilku lat, na mnie działa super, uspokaja że hej
oczywiście biorę z różnymi przerwami i na zmianę np z xanaxem

udostępnij ten temat w: Udostepnij w Facebook { SHARE_ON_WYKOP } Udostepnij w Twitter { SHARE_ON_BLIP }

Post Dzisiaj 

Od: 13 Lip 2005, 01:45
Miejscowość: internet
  • Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy

Post 21 lip 2007, 12:18 
hmmm biore od kilku dni ale po pierwszej tabletce czulam sie jak na haju ...i raczej nie widze aby wplywam jakos na moj sen choc musze przyznac ze jak klade sie spac to moje serce juz nie bije mi tak szalenczo jak poprzednio i oddech robi sie wolniejszy ...
wiec mowisz ze mozna brac w dzien jako srodek uspokajajacy? jesli tak to byloby dobrze ale chyba boje sie sprobowac.

Post 08 sie 2007, 22:14 

Od: 07 sie 2007, 11:30
w dzien...? po tym jak sie spac nie pojdzie od razu to potem haluny takie ze... łohohoho. mi sie wydawalo kiedys ze kolezanka świeci a dziecko ze zdjecia wiszacego na scianie do mnie krzyczy. to nie zart, ja wtedy na powaznie to widzialam. wiec... dobry - ale jak sie spac od razu pojdzie.

______
(...) - jesteś stworzony, żeby być człowiekiem!
Istniejesz dla dobra i radości, byś umiał śmiać się i śpiewać, żyć w miłości. Masz obdarzać szczęściem tych, którzy cię otaczają. Przecież jesteś stworzony na obraz Boga - który jest miłością.

Post 30 paź 2007, 16:50 

Od: 22 maja 2007, 12:01
uzywam często w ciagu dnia
pół tabletki a nawet cała
i uspakajam sie
nie mam zadnych chalunów, spac mi sie nie chce bardziej niż normalnie

Post 20 lis 2007, 02:32 

Od: 21 wrz 2007, 14:49
Na mnie dziala b.dobrze,po ół godzinie śpie i rano wstaje wyspana,nie jestem zmeczona i zamulona.Pozdrawiam zdrowia zycze.

______
Idż prosto i uśmiechaj się

Zobacz profil YIM  

Post 02 maja 2008, 21:58 

Od: 01 maja 2008, 13:10
Nie działa na mnie ten lek zbyt dobrze. Zdecydowanie wolę na sen coś z zolpidemem, ostatnio biorę Hypnogen po którym zasypiam bez problemu.

Re: Imovane
Post 23 sie 2008, 20:09 
świetnie działa nasennie, szczególnie, jak np czasem pracuję na nocki i w dzień muszę spać oraz przy bezsenności wywołanej niektórymi lekami.

Post 02 paź 2008, 21:36 

Od: 28 wrz 2008, 23:23
Bardzo fajny lek, cudnie się po nim śpi i lekko wstaje co najważniejsze, nie otępia jak niektóre nasenne. Oczywiście do brania sporadycznie.

Post 13 lis 2008, 00:13 

Od: 31 paź 2008, 19:37
Na mnie niestety nie działa :(

Działał tylko przez pierwsze kilka dni. Rzeczywiście zasypiało mi się po nim dobrze i budziłam się rano wypoczęta. Jednak po około tygodniu działanie zaczęło słabnąć a teraz mogę połknąć tabletkę i zapominam że wzięłam lek na sen...:)

Post 17 cze 2009, 01:04 

Od: 16 cze 2009, 17:37
Imovane biorę od 8 miesięcy. Tak, wiem, jestem nieźle uzależniona, nie potrafię się z tym rozstać. Kiedy lekarz chciał odstawiać mało go nie udusiłam, no i wymusiałam, żeby dalej zapisywał. To samo robiłam z drugim lekarzem (kombinowałam, jak się dało), teraz już trochę lepiej. Początkowo było hmmm dziwnie-bierzesz tabletkę, kładziesz się do łóżeczka i śpisz do rana. Druga opcja-bierzesz tableteczkę, ani myślisz kłaść się spać no i się zaczyna jazda-u mnie czasami było to mega odrealnienie, a czasami siły do działania miałam za pięciu, czasami wpadałam w ogromniastego doła, ale też to taki stan, że możesz latać goła po mieście i cieszyć się z tego bardzo, następnego dnia budzisz się i ... osoby postronne donoszą, co to też Ci wczoraj odpi*** (???)

______
Just listen to the music of the traffic in the city
Linger on the sidewalk where the neon signs are pretty
How can you lose?

http://www.youtube.com/watch?v=JyW1smKgJF8

Post 21 lis 2009, 23:04 

Od: 07 paź 2009, 17:26
Ja biorę od 1,5 miesiąca, najpierw całą dawkę, teraz już pół, a czasem już udaje mi się zasnąć w ogóle bez leku :). Bardzo fajny lek, dzięki niemu znowu zaczęłam spać - miałam masakryczne problemy ze snem, związane z zaburzeniem depresyjno-lękowym (albo w ogóle nie umiałam zasnąć, albo, jeśli już zasnęłam, to co godzinę się budziłam, totalny koszmar to był :cry: :cry: ). Biorę go już w łóżku, odpływam sama nie wiem kiedy, nie budzę się w nocy lub budzę się rzadko, a rano jestem świeża i wypoczęta. No i jest mniej uzależniający od benzodiazepin, to bardzo ważne.

______
Nic nie trwa wiecznie - nawet deprecha!

Post 21 lis 2009, 23:15 

Od: 12 lis 2009, 23:33
Na mnie dziala Xanax....ale zdecydowanie jesli chodzi o konkretne pojscie spac to Nasen :)

Post 22 lis 2009, 14:22 

Od: 14 paź 2009, 12:12
Po imovane mam rano strasznie gorzki smak w ustach.

Post 22 lis 2009, 14:37 

Od: 08 sie 2008, 08:50
Mam nadzieję, że nie zrobię tu nazbyt dużego zamieszania, ale uważajcie na potencjał uzależniający większości tych leków.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ 68 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 |