Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znowu ja i moje 2 nowe nerwice + zale


Mister94

Rekomendowane odpowiedzi

Ja juz po prostu nie mam sily... Kazdy moj dzien od jakichs 8 miesiecy jest dniem straconym, ciągle sie zamartwiam, placze, mam wisielczy humor, niszcze zycie swoje i mojej mamy (przed innymi udaje ze ok) praktycznie nie ma godziny abym o tym nie pomyslal. Ja mam w dupie takie zycie, juz nie odzyskam tych straconych dni ktore przez ostatnie8 miesiecy spedzilem na cierpieniu. Ja wiem, ze wyzywanie ludzi w necie jest zle no ale tak wyszlo i czasu nie cofne. Chcialbym byc znow radosny i szczesliwy, a teraz kurwa kolejne obsesyjne mysli mi przychodza: ze jestem wybrancem Boga i ze kogos zabilem, ale to chyba niemozliwe nigdy nawet policja mnie nie przesluchiwala. Czuje sie winny za miliony ludzkich istnien, Poradzcie cos chcialbym zmienic zycie na lepsze i byc szczesliwym, ale ty mysli niszcza wszystko..... Pocieszam sie tym, ze mam ogromnie silna wole zycia i ze mozekiedys to minie jak moje dotychczasowe obsesje... obym zmadrzal mam 16 lat i uwieszcie mi ze wolalbym chlac i cpac jak moi kumple niz przezywac ten koszmar. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, musze zaczac dzialac! Wydaje mi sie, ze czesc moich urojen/natrectw ma swoje zrodlo w sferach religijnych, nie zebym sie wywyzszal, ale jestem gleboko wierzacy i wydaje mi sie, ze to sie ze mna dzieje minie kiedy Bóg zadecyduje, ale tutaj na ziemii mozna tez cos poradzic :) Od 2 dni nie ryczalem!!! YEAH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×