Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zgadnij, którego użytkownika forum parodiuję?


Gość *Ai*

Rekomendowane odpowiedzi

Wymyśliłam zabawę, w której jedna osoba wpisuje zdanie stylizowane (bez kopiowania postów) na wypowiedź innego użytkownika forum; kolejna osoba podaje odpowiedź i po potwierdzeniu jej prawdziwości dodaje post parodiujący inną osobę. Zacznę:

 

"Proszę zakończyć osobiste podróże w kierunku forowicza łijołijo"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marwil, nie mam pojęcia kto to, ale mam podobne doświadczenia z maślanką. Po namyśle : AddictGirl21?

*Wiola*, bo trudno zgadnąć i trudno uchwycić czyjś charakterystyczny styl wypowiedzi bez cytowania. I nie wiem, czy nikt się nie obrazi.

Messiah, apokalipsa i wieczne potępienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć trochę dystansu do siebie i pewną dozę autoironii. Jak każdy to uwzględni to zabawa będzie ok. A zasady są proste- pierwsza osoba zarzuca "parodię" starając się naśladować styl usera X, reszta próbuje zgadnąć, autor potwierdza czy to faktycznie user X i wtedy osoba, która jako zgadła pierwsza zadaje dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Przyjęcie zbyt dużej dawki mmało skoncentrowanego c2h5oh, którego wchłanianie rozpoczyna sie w Apparatus digestorius może prowadzić do uposledzenia korowo hamowanego ośrodka mikcji i braku kontroli nad drogą korowo-rdzeniowo-sromową oraz płata czołowego kory mózgowej. Zaburzona stymulacja cholinergicznych neuroreceptorów muskarynowego układu przywspółczulnego, jak i współczulnych neuroreceptorów alfa i beta adrenergicznych doprowadzić może do niekontrolowanej mikcji.

Mówiąc po ludzku źłopanie piwska do nieprzytomności może grozić zlaniem się w spodnie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×