ZALEGAJACA FLEGMA W PRZELYKU

Hasiok.

ZALEGAJACA FLEGMA W PRZELYKU

przez sorera00 22 paź 2008, 19:07
WITAM WAS, JESTEM NOWA NA TYM FORUM, ZROBILAM TEN TEMAT BO MAM DZIWNY OBIAW OD PARU DNI, BARDZO MNIE TO MARTWI NIE BYLAM CHORA, A CIAGLE MI ZALEGA FLEGMA W PRZELYKU, CIAGLE PRZLYKAM A ONA DALEJ JEST, NIE WIEM CO ROBIC, MAM TAK CALY DZIEN, CZY KTOS Z WAS TAK MOZE MIAL ALBO MA, CO ROBIC CZY TO JEST COS ZLEGO, BO JA OCZYWISCIE MYSLE ZE TO COS BARDZO ZLEGO. POZDRAWIAM WAS

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: ZALEGAJACA FLEGMA W PRZELYKU

przez betty_boo 22 paź 2008, 19:29
nie martw sie ja tez tak mam czesto na jesien, moze schodzi ci z zatok, chodze do laryngologa i wiem ze to nic takiego. ostatnio przepisal mi ACC na rozrzedzenie tego

przez linka 22 paź 2008, 19:32
Czy to ma coś wspólnego z nerwicą lub depresją to ja raczej nie sądzę...... :roll:

ps. Wyłącz Caps Locka - pisanie wielkimi literami jest niegrzeczne........
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Moderator

przez sorera00 22 paź 2008, 19:39
NO A JA BYM POWIEDZIALA ZE TO MOZE BYC NA TLE NERWOWYM, WIDZE ZE MALO WIESZ NA TEMAT NERWICY linka656
BO NA TLE NERWICOWYM MOZE SIE DUZO RZECZY STAC, LEKI MOGA WYWOLAC STRASZNE OBIAWY, POCZYTAJ TROCHE SOBIE KSIAZEK TO BEDZIESZ MIEC WIEKSZA WIEDZE, PRZEPRASZAM WAS ZA TA PISOWNIE ALE JESTEM Z ZAGRANICY, DALEGO TAK PISZE.AHA A NERWICE MAM OD DZIECKA, POZDRAWIAM

przez linka 22 paź 2008, 20:34
sorera00, akurat bardzo dużo wiem o nerwicy i nie musisz mnie pouczać, skąd niby miałam wiedzieć, że jesteś chora na nerwicę z nieba??!!
Nie wspomniałaś o tym w pierwszym poście więc się nie dziw, ze podeszłam do tego jako do normalnej choroby fizycznej.
Skoro masz nerwicę od dziecka to zapewne się leczysz - radzę więc zgłosić tę dolegliwość lekarzowi prowadzącemu- psychiatrze lub psychologowi.

Ps.Co z tego, ze jesteś z zagranicy....... na całym świecie nie pisze się wielkimi literami w sieci - oznacza to krzyk i jest niegrzeczne.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Moderator

przez arturk 02 lis 2008, 10:00
Linka jakiś gorszy dzień miałaś? Ochłoń trochę, to forum nie jest po to by się wzajemnie poniżać wręcz przeciwnie, więc podejdź do sprawy trochę łagodniej.

P.S. Pierwsze słyszę, że pisanie z Capsem można odebrać jako niegrzeczny styl...

przez adam_s 02 lis 2008, 11:40
Pisanie wielkimi literami jest odbierane jako krzyk więc jest niegrzeczne.
Co do tej flegmy w przełyku - może masz refluks?
GG: 5988000

przez suzak29 02 lis 2008, 12:48
Ja też jestem z zagranicy i piszę małymi:d:d:d
Nie musze być idealna,wystarczy,że jestem wyjątkowa:)XD

przez eligojot 02 lis 2008, 20:34
Ty tak na poważnie? Flegma od nerwicy? Flegma to wydzielina z zatok, to zwyczajny śluz jak przy katarze, tylko nie wypływa przez nos, ale spływa do gardła. Może być od przeziębienia albo alergii, bo teraz jest jesień. To wy za granicą nie macie małej czcionki?? A mówią, że u nas zacofanie!
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

przez gabriel 02 lis 2008, 21:14
NO A JA BYM POWIEDZIALA ZE TO MOZE BYC NA TLE NERWOWYM, WIDZE ZE MALO WIESZ NA TEMAT NERWICY linka656
BO NA TLE NERWICOWYM MOZE SIE DUZO RZECZY STAC, LEKI MOGA WYWOLAC STRASZNE OBIAWY, POCZYTAJ TROCHE SOBIE KSIAZEK TO BEDZIESZ MIEC WIEKSZA WIEDZE, PRZEPRASZAM WAS ZA TA PISOWNIE ALE JESTEM Z ZAGRANICY, DALEGO TAK PISZE.AHA A NERWICE MAM OD DZIECKA, POZDRAWIAM
Już cię nie lubię. Wlazłaś tu bez dzieńdobry ani pocałuj mnie w zadek i pouczasz odrazu użytkowników. Ze śluzem też mam podobnie ale to raczej alergia.

P.S. I nie wydzieraj się na forum, to nie jest obóz koncentracyjny...

przez Ridllic 02 lis 2008, 21:17
Pisząc nie używamy caps lock (Nie krzyczymy) :mrgreen:
Ridllic

przez eligojot 03 lis 2008, 00:03
Widzę, że u rodaków za granicą wkrada się analfabetyzm wsteczny. Kochana nie mówi się "robiłam temat", tylko "założyłam" a "objawy" pisze się przez długie "j" a nie krótkie "i".
A sądzę, że jesteś Polką, bo sformułowanie "zalegająca flegma" to dość zaawansowane.
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

przez gabriel 03 lis 2008, 00:29
Ale swoją drogą linka koleżanka aus Deutschland nieźle po tobie pojechała... hehehehehehehehe!!!! Wybaczcie to wtrącenie ale śmiech mnie nagle złapał z powodu absurdalnego zachowania "nowej" ... hahahahahahahaha ... nie mogę ze śmiechu ... :lol: :lol: :lol:

przez suzak29 03 lis 2008, 00:52
Hej;)
No Eligojot nie u wszystkich:)ten analfabetyzm
Ale nie krytykujcie jej już.
Myśle,że nie chodziło o duże litery...tylko ogólnie o formułowanie zdań.
Ja też mam z tym problem:)

P.S. A co do flegmy,może za dużo palisz fajek??I na bank to nie od nerwicy!!
Nie musze być idealna,wystarczy,że jestem wyjątkowa:)XD

Sortuj wg