Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zalękniona


aleksandra92

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, od jakiegoś czasu pojawił się u mnie nawrót nerwicy lękowej. Kiedy zwolniłam się z pracy wszystko zaczęło się od nowa jakbym cofnęła się do czasu kiedy byłam przed terapią. Przeprowadziłam się do nowego miasta, nie umiem się tutaj odnaleźć. Jak przystało na dorosłego człowieka powinnam szukać pracy, ale nie potrafię, znowu się wszystkiego boję...

Witam wszystkich Ola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Olu!

 

Zaczęłaś nowy etap w swoim życiu. Zmieniłaś miejsce zamieszkania, zakończyłaś pracę. Teraz jesteś na etapie aklimatyzowania się. Nic dziwnego, że czujesz się zagubiona i masz wiele wątpliwości. Lęki są u Ciebie tym silniejsze, że wcześniej cierpiałaś na nerwicę. Daj sobie chwilę czasu, by wszystko w swoim życiu uporządkować, a następnie spróbuj małymi krokami szukać pracy. Nie sabotuj swoich wysiłków. W razie trudności rozważ skorzystanie ze wsparcia psychologa. Pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej , Ola.

Nowe miejsce i poszukiwania pracy a na przeciwko Ty zlękniona. Nic dziwnego że jest Ci ciężko, że się boisz...

Ale jednak miałaś odwagę by do nowego miasta wyjechać , to i znajdziesz odwagę by sobie powiedzieć " dam radę ".

Bo dasz.

Nie śpiesz się ,nic na siłę , skoro nie czujesz się na siłach to na razie się nie zmuszaj. Ale też nie czekaj na punkt krytyczny.

Daj sobie trochę czasu, zbierz armię i zaatakuj :)

Powodzenia i dużo słońca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×