Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zaduzo


Rekomendowane odpowiedzi

Tak sie zastanawiam jak ja soibe poradze z zycie, ba poradzic sobie z zyciem a zyc tak jakby sie chcialo choc czesciowo to jeszcze inna kwestia. mialem 18 lat duzo palilem marychy i stosowalem na codzien inne srodki, mimowolnie wpadlem w naprawde nieciekawe towarzystwo skonczylo sie to sprawami w sadzie, problemami w szkole itp. Przez 1,5 roku bylem wykanczany psychicznie przez jednego goscia, pozniej zaczely sie problemy na podworku przychodzili z palkami do tego toxyczny zwiazek, nadopiekuncza matka i ojciec ktory udaje ze nic nie widzi, caly czas mysle co by bylo gdyby mnie ten gosc nie wykanczal, nie moge sie pozbyc tych pytan, do tego doszla slaba struktura osobowowsci przesz kilka lat zamkniety w pokoju przed komputerem duszac leki i paniki depresja i obsesjami i na dzien dzisiejszy proboje sie przyzwyczaic do tego ze juz nigdy nie poczuje sie silny i normalny fajna perspektywa .. a ja zawsze bylem dobry ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj deszczyk.

Jeszcze nic straconego.

Zawsze można zacząć wszystko od początku.

Skończyć z toksyznym środowiskiem.

Jeszcze raz stanąć na nogi.

Jeśli masz na to siłę, warto spróbować, bo już nic nie tracisz, a możesz zyskać wszystko.

Jeśli brakuje sił, znajdź sposób, by odpocząć, by wróciła energia. Chęć walki. Ale nie walki z wrogiem, nie przeciw komuś.

Ale o swoje życie, które może być jescze udane i satysfakcjonujące.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba wiem, co masz w glowie.. pamietaj, ze jestes jedyna osoba, ktora moze wplynac na swoje zycie. wszystko, czym jestes i co robisz, zalezy od TWOICH wyborow i TWOJEGO nastawienia do siebie. jestes dobry, a to piekne, podstawa do zycia. musisz tylko na tej podstawie wybudowac swiat wlasnych zasad, w ktorym jestes na prawde wartosciowym czlowiekiem. to nie jest proste i na pewno wiele razy bedziesz watpil i wahal sie, czy podolasz.. ale wiedz, ze na pewno uda Ci sie zmienic wiele w swoim zyciu na lepsze, musisz postawic bariery, zasady, ktorymi sie bedziesz kierowal.. potrzebujesz tylko motywacji. najlepsza i pierwsza motywacja jestes TY! jestes najwazniejszy w Twoim zyciu, wiec zmien swoj swiat dla siebie. pamietaj, ze kazdy popelnia bledy, ktorych cholernie zaluje i ktore bardzo doluja i odbieraja checi.. sztuka nie jest nie popelniac bledow, ale widziec je i uczyc sie na nich.. zajmij sie soba, uwierz w siebie i malymi kroczkami pozbadz sie tego bajzlu z glowy.. fajna laska, godni zaufania ziomale i kontakt z Twoimi starszymi - wszystko przyjdzie do Ciebie samo, kiedy tylko Ty zaczniesz byc z siebie dumny.. i nigdy nie mysl, ze jestes sam.

 

pozdrowki, wierze w Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×