zaburzenia adaptacyjne F43.2

Inne zaburzenia.

przez kite 12 mar 2011, 19:52
moim pierwszym rozpoznaniem były adaptacyjne. w kolejnych szpitalach nie dawano mi tego na wypisach. trzyma się tego tylko lublin więc nie wiem czy jest to trafna diagnoza
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez robercik567 21 kwi 2016, 02:46
To samo mam ja dzieje mi sie to od dlugo ego czasu jestem na psychotropach. Za wszystko decyduja moje nerwy nie potrafie nad nimi panowac. Mi sie wydaje ze to przez to ze przyjechalem do USA z rodzina I nie moglem sie w tym kraju zaklimatyzowac bo nowi ludzie inny swiat Inna Kultura inny jezyk wszystko mnie doslownie przerastalo. Teraz czuje caly czas leki stres depresje. Cos mi sie wydaje ze te leki bede bral do konca zycia :(

przez ryska 21 kwi 2016, 10:39
też mam zdiagnozowane problemy zaburzenia adaptacyjne. U mnie przeszkadza to głównie w pracy, jak co roku muszę się odnajdywać w nowym miejscu, wśród tłumu obcych ludzi. To jest przerażające! Zupełnie nie potrafię funkcjonować w takim środowisku :(
agorafobia, choroba sieroca, DDD, DDRR, mieszane zaburzenia lękowe, nerwica lękowa, nerwica natręctw, osobowość anankastyczna, osobowość unikająca, osobowość zależna, socjofobia, zaburzenia adaptacyjne, zaburzenia depresyjne... cdn. ?

Sortuj wg