Forum Psychologiczne

Nerwica Depresja Psychologia

depresja, nerwica, forum psychologiczne

Strefa czasowa: UTC + 1 |  

Temat: Z depresją do sanatorium ...

Wiadomości w tym temacie: 9

Strona 1 z 1 

Reklama

Autor

Z depresją do sanatorium ...

Post 09 lut 2010, 20:03 

Od: 07 lut 2010, 10:03
Witam.

Właśnie szykuję się do wyjazdu do sanatorium. Zostałam tam wysłana w ramach prewencji Zusu, więc rad nierad pojechać trzeba:( Choć sama myśl o tylu dniach bez moich najbliższych a co gorsze wśród tylu obcych ludzi nie napawa optymistycznie:(Szczerze mówiąc mam ochotę wyć i krzyczeć jak małe dziecko w ramach protestu :D :oops: Może ktoś z Was kurował się w uzdrowisku i zechciałby podzielić się swoją opinią?! Zupełnie nie wiem czego się mam spodziewać?!
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie

______
Nadzieja umiera ostatnia ...

udostępnij ten temat w: Udostepnij w Facebook { SHARE_ON_WYKOP } Udostepnij w Twitter { SHARE_ON_BLIP }

Post Dzisiaj 

Od: 13 Lip 2005, 01:45
Miejscowość: internet
  • Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy

Re: Z depresją do sanatorium ...
Post 10 lut 2010, 12:58 
sheinvisible, zazdroszczę ci, ja bym chciała pojechać do sanatorium... wierzę w różne naturalne metody o ile mogą poprawić nasz stan/nastrój! W dodatku wysyła cię ZUS, tym lepiej, korzystaj! Tylko szkoda że jedziesz bez towarzystwa, ale pewnie wszyscy tam będą sami, więc poznasz kogoś na miejscu.

Ja byłam raz z moim chłopakiem w Ciechocinku (chyba ze 2 lub 3 dni), podróż jakby z powrotem do lat 60-tych, chodziliśmy po tężniach, byliśmy się kąpać w solance, byliśmy nawet na dancingu... było bardzo fajnie :D jednak wiadomo że samemu w dodatku z depresją to co innego, ale spróbuj pomyśleć że to taki urlop, w dodatku ktoś ci go sponsoruje, jakieś nowe doświadczenie. Może zawiezie cię rodzina i zostanie pierwszy dzień?

Ja sama z chęcią bym może pojechała gdzieś do Rabki albo innego Iwanicza Zdroju.

Post 10 lut 2010, 13:03 
Główny Moderator

Od: 10 gru 2007, 13:11
Dwa razy byłam w sanatorium, ale nie miało to żadnego związku z nerwicą. Problemy z kręgosłupem :-| , dwa razy byłam w Wieńcu Zdroju, to taka wiocha obok Włocławka, dla pokrzywionych i sercowców ;) Jak było - świetnie, tylko trzeba zabrać duużo książek (jak ktoś lubi czytać) albo muzyki - jeśli jest melomanem. Zabiegi, gimnastyka, spokój, relaks, całkiem znośne jedzenie, zwykle miłe towarzystwo - da się wypocząć.

______
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...

Post 10 lut 2010, 13:39 

Od: 05 mar 2009, 08:22
sheinvisible, po pierwsze pojdziesz do lekarza, ktory Cie zbada i zapisze na zabiegi, dodatkowo mozesz brac zabiegi, ktore sa platne, a ktorych nie dostaneisz np masaze. Wieczorami sa wieczorki zapoznawcze, takze korzystaj i sie baw dobrze :mrgreen:

______
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Post 12 lut 2010, 10:39 

Hej Dziewczyny :D

Dziękuję za odzew i rozjaśnienie w głowie. Ponoć według zasady im bardziej nie chce Ci się gdzieś iść, tym lepsza będzie zabawa?! :D Dzisiaj po bezsennej nocy, znalazłam duży plus mojego ,,wygnania" ;) nareszcie odpocznę od garów :lol: Najbardziej tylko boli, że po raz pierwszy będę rozdzielona na tyle dni z moim 4 letnim brzdącem :cry:
Pozdrawiam serdecznie i miłego dnia życzę:D
p.s. linka, po powrocie będziemy miały okazję porównać swoje zdania na temat tego zapomnianego zakątka:D

______

Post 12 lut 2010, 10:55 
Główny Moderator

Od: 10 gru 2007, 13:11
sheinvisible, o no proszzz - jak pisałam tam masz czas na swoje hobby to fakt i od garów odpoczniesz, będziesz się mogła wyspać, dotlenisz się bo te wszystkie budynki położone są w lesie no i co najważniejsze .....nie wiem jakie zabiegi dostaniesz ale ja się czułam jak w 7 niebie po masażach klasycznych i wodnych tam ...mmmmmmmmm...... :mrgreen:
Zaś o maluszka się nei martw - i tobie i jemu przyda się lekcja samodzielności zobaczysz, wszystko będzie dobrze :D

______
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...

Post 13 lut 2010, 08:09 

Dziękuję linka za ciepłe słowa i słówka :D Potrafię sobie wyobrazić ten luksus masażu :lol: ciszy i spokoju, wiem też, że potrzebuję oderwania od swojego środowiska. Jęczę bo jeszcze nigdy nie byłam oddalona od swojej rodziny na dłużej niż 3dni w swoim prawie już pełnoletnim małżeństwie :P I bardzo boję się, że wśród obcych ludzi wróci lęk przez który nie byłam w stanie samodzielnie wyjśc z domu, czy chociażby komuś otworzyć drzwi :cry: Echhhh, idę na zakupy poprawić sobie humor :lol: :oops: jako mol książkowy dam dzisiaj porządnie zarobić księgarni :smile: Życzę Wszystkim miłego dnia i pozdrawiam cieplutko :D

______

Post 13 lut 2010, 19:30 

Od: 15 kwi 2009, 09:00
Oj, jak ja bym chciała jechać do sanatorium... Oderwać się od tego, co tutaj jest... Skonfrontować ze sobą... Zazdroszczę Ci. Zobaczysz, będziesz zadowolona.

______
http://www.gwendolen.blog.onet.pl

Powiadam wam; trzeba mieć chaos w sobie, by narodzić tańczącą gwiazdę.
F. Nietzsche

Post 14 lut 2010, 18:08 

Hej Estel86 :D

Nic prostszego, składasz wypełniony przez swojego lekarza wniosek w NFZ, dostajesz przydział i jedziesz :D NFZ opłaca za Ciebie zabiegi, a Ty płacisz za zakwaterowanie i wyżywienie. Ponoć wychodzi niedrogo a do tego zdrowe wczasy :D Pozdrawiam cieplutko :D

______

Strefa czasowa: UTC + 1 |