Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich serdecznie!


agnes89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was!

Mam na imię Agnieszka i mam 18 lat. Trafiłam na tą stronę przypadkiem, jednak już od dłuższego czasu zastanawiałam się czy czasami nie jest mi potrzebna jakaś pomoc. Czytając trochę postów, zauważyłam, że ludzie będący tutaj mają podobne problemy do mnie. Nie mam ani zdiagnozowanej depresji, ani innej choroby, ponieważ nie byłam do tej pory u żadnego psychologa ani psychiatry. Tak naprawdę dopiero niedawno zaczęłam się zastanawiać nad ewentualnym pójściem do specjalisty. Jestem tu też, bo mam nadzieję, że w końcu mnie ktoś zrozumie, bo naprawdę coraz częściej wydaje mi się, że żyję w zupełnie innym świecie. Ja również wysłucham i mogę porozmawiać na wszystkie tematy, bo wiem doskonale jak to jest być nierozumianym przez ludzi.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was wszystkich.Z choroba borykam sie od 8 lat a od 5 wiem ze jest to nerwica lękowa,poczatki byly straszne lek przed zawalem udarem a w zasadzie przed smiercia.Ale wy to juz wszystko wiecie,najsmutniejsze jest to ze ja wiem ze z tego nie da sie wyleczyc tylko trzeba sie z tym nauczyc zyc.Na poczatku myslalem ze jest to choroba jak kazda inna ze lekarz tu wszystkiemu zaradzi ze poprostu sie wylecze,nic mylnego po okresie dobrego samopoczucia i odstawieniu lekow oczywiscie przez lekarza,wszystko wrocilo na nowo tylko z dwojona sila.Zadowalajace jest to ze teraz nie podaje sie temu jak bylo to na poczatku i staram sie z tym zyc choc niekiedy nie jest latwo. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×