Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam ;)


Gość Monar

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem z Torunia. Jestem dda. Dręczą mnie myśli samobójcze. A coś z pozytywnych stron... No to kocham muzykę - kocham jej słuchać jak i zarówno ją tworzyć poprzez śpiew ;) Chodzę na karaoke i w ten sposób zapominam o swoich problemach. Poza tym interesuję się j. francuskim, piszę wiersze i takie tam inne bzdury. Miło mi, że mnie tak powitaliście, aczkolwiek czemu derLogan nazywasz to miejsce piekłem ? Raczej same problemy stwarzają piekło na ziemi, a takie forum raczej jest fajną opcją, można się wyżalić, np. chodzę do psychoterapeuty i jak pyta mnie o obecny nastrój to nigdy nie wiem, co mam powiedzieć. Tu jest taki temat i spróbuję nauczyć się nazywać swoje uczucia. Mam nadzieję, że na następną wizytę będę już choć po części umieć powiedzieć to, co we mnie siedzi. Bo czuję się naprawdę jakaś inna, jak wszyscy dookoła potrafią mi odpowiedzieć na to proste, a dla mnie tak trudne, pytanie... No dobra trochę się rozpisałam i jak zwykle o tych najgorszych rzeczach ... :P No ale taka jest rzeczywistość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha dopiero teraz przeczytałam te odpowiedzi. :lol:

 

szeps mam już 19 lat. i tak, mam myśli samobójcze + nie jestem laska.

ale dzięki za komplement. ;)

 

witam was :mrgreen: już trochę się rozgościłam. (patrz: ilość postów) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×