Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


Czacha47

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jeżeli chodzi o mnie to mam 21 lat i mieszkam w Katowicach. Uwielbiam zwierzęta i przebywanie wśród ludzi. Jestem leniwy, ale staram się z tym walczyć, bo jak tak dłużej można.

 

Na forum trafiłem raczej nie przypadkowo. Być może szukam ludzi podobnych do mnie bądź po prostu anonimowo chcę podzielić się z Wami moimi odczuciami i problemami.

Aktualnie bardzo dziwnie się czuję, ponieważ czuję się zagubiony i mały. Siedzę teraz w domu i nie wiem co dalej mam robić se swoim życiem, czegoś bardzo, ale to bardzo mi brakuje, ale nie wiem czemu i czego. Takie odczucia zdarzają mi się od czasu do czasu, raz na 3-4 miesiące. Nagle czuję, że gdzieś powinienem być i coś zrobić, ale tam nie jestem, generalnie to nie wiem jak to opisać.

Mam wiele myśli na głowie, ale nie mówię nikomu o moich problemach, bo to mało daje, a potem czuję się jeszcze gorzej, ponieważ nikt kogo znam nie potrafi zrozumieć moich uczuć. Mam stałą pracę, spotykam się ze znajomymi, uprawiam sport, ale ciągle mam pustkę.

Teraz jestem jeszcze lekko chory, bo wczoraj ostro zabalowaliśmy, ale mój stan emocjonalny nie jest spowodowany alkoholem. Wypiliśmy z kumplem nieco, trochę się sobie opowiedzieliśmy o swoich problemach, ale to i tak nie pomogło. Moja mama stara się ze mną rozmawiać, ale wiem, że nie jest w stanie zrozumieć mnie.

Ogólnie jestem pogodny, zajmuję się sobą itd., ale jednak gdzieś jest ta pustka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×