Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


lusiak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich, postanowilam dolaczyc do Was gdyz czuje sie samotna bardziej niz zwykle, nie mam przyjaciol, o rodzinie nie wspomne. Czuje ze zostalam z tym sama...

Chciala bym odpoczac, zycie za bardzo dalo mi w kosc bym mogla sie nim jeszcze cieszyc. Jestem jeszcze bardzo mloda, mam 18 lat. Przez ten dosc krótki czas zdążyłam sie zorientowac czego tak naprawde zycie mnie nauczylo najlepiej... otoz pokazalo mi jak zniszczyc siebie.

Moj aktualny problem? Anoreksja, samookaleczanie, naduzywanie alkocholu, naduzywanie lekow uspakajajacych, narkotyki, nienawisc do samej siebie i innych ludzi.

Mam za soba jedna hospitalizacje.

Moje marzenie, moze to glupio zabrzmi ale chciala bym w przyszlosci założyć normalna rodzine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Bardzo fajnie ,że masz takie marzenia właśnie. Jak sam zauważyłaś jesteś bardzo młoda i wszystko przed Tobą. Możesz mieć normalną , szczęśliwą rodzinę jeśli tego pragniesz. Dobrze ,że tu napisałaś , to taki pierwszy mały krok w stronę zdrowia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo za miłe przyjecie. Ciesze sie, bo moze to wlasnie tu znajde ludzi ktorzy mnie wysluchaja i postaraja zrozumiec, a nie tylko ocenia.

Niestety nie nalezalam nigdy do grupy aktywnych forumowiczow, gdyz wychodze z zalozenia ze nie mam nic madrego do powiedzenia, pomimo moich wielkich checi.

 

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×