Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam


madetka

Rekomendowane odpowiedzi

trafiłam na to forum szukając w internecie jak zawsze odpowiedzi na pytanie "co mi jest"

od soboty, czyli od chwili kiedy dowiedziałam się o katastrofie samolotu prezydenckiego dzieją się Ze mna dziwne rzeczy, nie wiem czy to tylko przypadek czy obudzona podświadomość zaczęła tak niszczyć mi normalny dzień.

Otóż jak siedze mam co jakiś czas wrażenie że coś we mnie jakby "faluje" , siedząc na fotelu nie siedzę normalnie tylko bujam sie na nim chwije huśtam aby tego nie odczuwać, czasem takie jakby "tąpnięcie" w którym łapie się nagle czegoś bo myśle ze spadne, nie utrzymam równowagi, w czasi tego ataku szybciej serce bije, chociaż ogólnie tez mam puls przyspieszony bo z reguły ponad 90.

co mi jest bo umieram ze strachu, że to coś w mózgu, albo inna śmiertelna choroba

nie przestaje czytać o tej katastrofie, dręczą mnie od soboty koszmary lęki no i te objawy

niby widze ok ale jakoś tak inaczej

ogólnie jestem wrażliwa na "trupy" i takie systuacje jak ta ostatnia

co myślicie , czy wywołał to we mnie lęk przed śmiercia, której panicznie się boje i tych robaków, które mnie obsiądą po ...????

 

dodam ,że często dopadały mnie duszności miałam badane serce wyszło ze ok, że na tle nerwowym

dziś boje wyjść z pracy do sklepu obok bo myśle ze na pewno coś mi się stanie:-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

madetka, z tego co piszesz to wynika ze to reakcja na tragiczna wiadomosc. Jednak jak bedzie tak sie dalej powtarzac, to najpierw trzeba sie wybrac do lekarza ogolnego. On powinien dalej pokierowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×