Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam i o zdrowie pytam :)


pinda

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim :smile:

 

Jestem tu nowa, to moj 1szy post, więc chcialam przywitać się z czytelnikami forum bardzo serdecznie.

 

Jestem osobą z depresją, ponadto osobowość unikająca, plus zaburzenia odżywiania, porzucilam leczenie, właśnie zamierzam do tego wrócic, stąd moja obecność na forum.

 

Jutro zmuszę sie, by wykonać tel. do psychiatry i umowic się asap.

 

Nie chcę tu łapac kolejnych dołów, mam nadzieję,ze znajdę tu wsparcie i otuchę, a nie narzekania :smile:

Oczywiscie wiem,ze to jest niemozliwe, sama jestem marudą, ryczę nieustannie i mam głupie myśli, ale wierzę, że w kupie siła i wzajemnie jeden drugiego wyciągniemy z tego stanu.

 

Latem wszyscy czujemy się odrobinę lepiej, warto więc to wykorzystac.

 

Wasza Pinda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pinda, Fajnie , że tak optymistycznie podchodzisz do sprawy , może zarazisz tym optymizmem takich pesymistów jak ja :mrgreen:

A pan reklama to akurat nie użytkownik ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio! toć wiem, że Pan reklama to tylko reklama :P nie zmienia to faktu, iż może się stać moim ulubionym użytkownikiem forum :))

 

jestem pinda, ale nie głupia pinda ;)

 

Michuj, Twój nick też niczego sobie :) wręcz intrygujący ;)

jestem pinda, bo nie jestem xujem, że tak powiem ;)

 

 

no chłopaki luloki w góre

dziewuchy kiecki w góre,

uśmiechamy się szeroko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej dziewuszki :)

 

 

fajnie, na co dzień właśnie z reguły jestem uśmiechnięta i lubię zartować, ale to nieco taki czarny humor,toteż proszę o niezrażanie się :)

 

postaram się nie dołować nikogo,a wręcz przeciwnie, jakoś nakręcic na usmiechy piękne i szczere.

 

a jaki problem mnie nurtuje?

głęboka depresja i własciwie wszystko co wokół niej oscyluje- kompulsywne obżeranie się, wycofanie, niska samoocena, czarnowidztwo.

 

myśle,ze nie ma sensu bym teraz wypunktowywala swoje porazki i rzeczy,ktore mnie przygnębiają, szkoda na to energii.

 

a teraz miła muzyczka i jeszcze milszy klip moi drodzy http://www.youtube.com/watch?v=FcchCQuXrH8

 

kto sie nie usmiechnie pod nosem, ten trąba :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aboaterica również dziękuje za przywitanie :smile::smile:

 

fakt, deficytowy towar,

ale powiem Wam, że właśnie zadzwonilam do psychiatry i umówilam się na wizytę [co mnie przerastalo w ost. czasie],

a po lekturze kilkunastu wątków tu, mam wrażenie, że jestem dziś o wiele spokojniejsza :smile:

 

 

small steps, small steps ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×