Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam,fajnie że nie jestem sam


Baniak79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich. Od dwóch miesięcy jestem "świadomym" nerwicowcem, ale przez kilka lat żyłem w "słodkiej nieswiadomości" i wyżywałem się na sobie.Teraz zasuwam na terapie, leki itd. Mam nadzieje że kiedys bedzie dobrze.Jednym z najszczęsliwszych dni w moim życiu, będzie dzien, kiedy będę mógł powiedzieć że jestem wolny od lęków.Oby taki nadszedł.Pozdrawiam i życze dużo siły i wiary.

Kto ma ochote ze mną porozmawiac to zapraszam na gg 3479288

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:( mam na imie Aska .Jestem tutaj nowa , jeszcze nie bardzo wiem jak mam się tutaj poruszac ale napewno do Was pasuję .Od 8 lat choruję na zespół nerwicowego lęku napadowego .Dzisiaj dowiedziałam się ze odszedł mój lekarz a zarazem przyjaciel .Próbuje się jakoś odnalezc ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe przywitanie. :D

Wczoraj byłem na terapii no i troche zdołowałem, bo zauważyłem że terapeutke nie bardzo interesuje co sie ze mną dzieje.Wczoraj jak byłem to zapomniała wyników badań psychologicznych i tłumaczyła się że nie zerknęła w kalendarz że dzisiaj przychodzę.Wkurza mnie to że jak się nie zapłaci to wszyscy Cię mają gdzieś.

 

[ Dodano: Sro Lip 26, 2006 12:07 pm ]

Trzymaj się Asia, wiem że to nie łatwe.Stracić osobę która Cię rozumiała i pomagała to bardzo bolesne.Napewno znajdziesz jeszcze kogoś kto Cię zrozumie, wiem że to ważne.Ze swojej strony mogę zaproponować rozmowę, jak będziesz miała ochotę.Pozdrawiam mimo wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×