Skocz do zawartości
Nerwica.com

wierzycie w cuda?


Mafju88

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialem spyta czy wierzycie w ludzi, ktorzy niby uleczają ludzi. Ja bylem u takiego goscia co duzo rzeczy mi o mnie powiedzial i pozniej sprawil ze nie przejmowalem sie niczym i natrectwa odeszly. Wiem ze to moze nieprawdopodobne co pisze ale ten Pan duzo ludzi leczy, miedzy innymi mame mojego kolegi ktora miala kamienie na nerkach i jej sciagnal do pecherza. nie wiem w sumie do tej pory sam w to troche uwierzyc nie moge ale mi pomoglo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podchodzę sceptycznie do takich ludzi. Za dużo jest szarlatanów, którzy zamiast leczyć naciągają biednych i chorych ludzi na kasę. Wolę specjalistę niż taką panią, która pomacha mi czymś nad głową i zarząda za to kupę kasy. Ale jeżeli to tobie pomaga... Nawiązując do tematu, jeżeli ci ludzie potrafią pomóc (jeżeli), to na pewno to nie są cuda!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze no to nieźle :) ja nie wiem czy wierze tak szczerze pól na pół. Może jakbym miała styczność to bym coś więcej na ten temat powiedziała ale ciekawe to co piszesz że nawet wcale nie chciał kasy-tu się dziwię :)

A tak a propo psychologów można nazwać ludźmi którzy leczą, poprostu przestawiają nam coś w psychice i wychodzimy z tego :) tak stwierdzam bo sama chodze :) i to za darmoche z czego jestem jeszcze bardziej zadowolona :):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alusia masz racje :) dopoki ktos tego nie przezyl to nie uwierzy do końca ale ja wiem, że on w 100% pomaga bo bylem w strasznym dołku a teraz mysle bardziej logicznie.... w sumie myslenie jest ok juz :) jak zawsze... co prawda powiedzial ze mysli moge miec bo to nie od niego zalezy ale tego sie juz nie bede bac i przejdzie mi :) pozatym z psychologa i tak nie zrezygnuje bo chce byc swiadomym co to bylo i zeby takie cos nie wracalo.... i mam nadzieje ze bedzie juz tylko lepiej :) czego i Wam zycze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wypowiem się w tej sprawie, bo mam coś do powiedzienia (logiczne :-) ) Zwracam się do katolików, bo ich wiary będzie dotyczył ten post.

Mam dużo do czynienia z osobami głęboko wierzącymi. Kiedyś został poruszony temat o uzdrowicielach. Dowiedziałem się, co następuje:

-Uzdrowicieli można podzielić na dwie grupy: których moce pochodzą od Boga (ich jest mało i rzeczywiście leczą) i tych, którzy wykorzystują okultyzm (czyli czczenie Szatana). Ta pierwsza grupa działa w imię Jezusa, rzeczywiście leczy, natomisat ta druga tylko "zakrywa" chorobę. Podany został przykład pewnej pani, która miała kamienie w nerkach. Poszła do uzdrowiciela, następnie do lekarza. Cud! Kamienia nie było! Po kilku miesiącach, znów poszła do lekarza, bo źle się czuła. Kamienie powróciły. A właściwie były tam cały czas (lekarze uznali, że taka ilość nie byłaby w stanie się wytworzyć w czasie kilku miesięcy) tylko "coś" sprawiło, że stały się niewidzialne.

-Kościół wierzy w uzdrowicieli. Uznaje ich działalność.

 

To chyba wszystko ;-)

Pozdrawiam :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neuroticus - nie jest to forum religijne, dlatego nie będę rozważał sensu twojej wypowiedzi. Nie jesteś wierzący - niepotrzebnie się wypowiadasz. Śmiać się jest łatwo. Szczególnie prawdziwych katolików. Nie wolno jednak zapominać, że wiara czyni cuda. Dosłownie.

 

Mafju88 - Krosno to trochę daleko ode mnie :smile: Właściwie to pół Polski :-) Bardzo dobrze, że wierzysz w poprawę. Trzymam kciuki. Będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nalezy Wszystkie zwalac na wiare, jesli chodzi o wyleczenie. Mi ksiadz na spowiedzi powiedzial (spowiadalem sie z tego ze boje sie komus krzywde zrobic) zebym chodzil do psychologa ale przy okazji prosil Boga aby pomagal mi w tej walce. Sam ksiadz wiedzial przeciez ze od czlowieka zalezy to jakim bedzie i jakie beda jego losy a on moze Nam w tym pomoc jesli go o to poprosimy:) Nie mozna Boga wystawiac na probe ale poprosic mozna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×