Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wewnetrzne napięcie


Neurotic Guy

Rekomendowane odpowiedzi

Przed paroma dniami natręctwa wróciły ze zdwojoną siłą , pojawiły sie nowe obawy i watpliwosci.Ilekroc zaczynam analizowac ( choc staram sie tego nie robic ) swe mysli apotykam na nowe wątpliwosci które z kolei mnożą kolejne nieprzyjemne pytania.Od wczoraj postanowiłem odsuwac od siebie te mysli , ile tylko sił mi starczy.Ale znowu pojawiło sie u mnie silne wewnetrzne napięcie , mysli próbuja sie przedrzec ale im na to nie pozwalam.Czy czuje sie lepiej ? Nie bardzo , im bardziej tłumie je w sobie tym bardziej jestem spięty.Teraz pytanie : czy takie wewnetrzne napiecie przy jednoczesnym odsuwaniu od siebie mysli jest "normalne " i czy w koncu samo ustąpi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię. Powiem Ci że u mnie jest tak że wewnętrzne napięcie samo przechodzi ale myśli i tak pozostają. Moim zdaniem nie powinieneś te myśli odsuwać bo jak mówisz wracają z podwojoną siłą. Ja zawsze staram się je analizować choć nie zawsze się da i wiem że zawsze jest trudno to zrobić. U mnie pojawiają się myśli, potem lęki i wewnętrzne napięcie :( A chodzisz do jakiegoś psychologa???? Warto iść i pogadać z psychologiem bo to też w sumie jest analizowanie Twoich myśli-dlaczego, skąd się wzięły, dlaczego wzbudzają lęk, jak nie dać się tym myślom, jak je akceptować itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wiesz ja też staram się je analizować ale do końca nie mogę się przełamać. One dalej we mnie tkwią. Najgorsze jest to że teraz tym kozłem ofiarnym jestem sama ja :( tak bardzo boję się swoich myśli że czasami zastanawiam się czy w rzeczywistości chciałabym sobie coś zrobić czy to tylko ciągle te natrętne myśli :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×