Skocz do zawartości
Nerwica.com

Włosy łonowe u kobiet.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro był temat,zarost intymny u panów.To teraz będzie u pań :mrgreen: Dla mnie, to jakieś chore,że kobiety chodzą wygolone.Durna moda,która przyszła z USA.

Kobiety,chcą naśladować modelki z Los Angeles.I po co ? Skoro natura wyposażyła panie we włosy na pochwie,to po co golić.

Dla mnie, to również próba na siłę by się odmłodzić.Zrobić z siebie, na siłę mało dziewczynkę.

I po co ? Po co to panie robicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobiety,chcą naśladować modelki z Los Angeles.I po co ? Skoro natura wyposażyła panie we włosy na pochwie,to po co golić.

Żeby było higieniczniej. Natura naturą ale żyjemy w syntetycznym środowisku. Natura nie wyposażyła nas np. w ubrania więc zarost był potrzebny z różnych powodów.

 

A poza tym lizanie owłosionej jest bleeee.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fuj. Zdecydowanie względy estetyczno-higieniczne. Żadna moda. Po prostu tak jest lepiej.

PS Ja, jako facet, też się przycinam maszynką elektryczną (a nie gole) na dole i pod pachami. Komfort i higiena.

 

Co to za argument o odmłodzeniu. Jeszcze dopisek, że na siłę. WTF?!

To nie ma nic wspólnego z wiekiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko wydepilowane bądź z ładnie przystrzyżonym paseczkiem 8) Natura naturą, ale znacznie bardziej apetycznie wygląda wygolona, zadbana cipka niż zapuszczony busz, włosy oblepioneblebleblebleble :? Wyobraźnio, i Ty przeciwko mnie. :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobiety,chcą naśladować modelki z Los Angeles.I po co ? Skoro natura wyposażyła panie we włosy na pochwie,to po co golić.

Żeby było higieniczniej. Natura naturą ale żyjemy w syntetycznym środowisku. Natura nie wyposażyła nas np. w ubrania więc zarost był potrzebny z różnych powodów.

 

A poza tym lizanie owłosionej jest bleeee.

 

Nie pamiętam skąd pochodzi ten cytat, ale to riposta właśnie na teorie o naturalności/nienaturalności- "Dezodorant(antyperspirant) też jest nienaturalny, a jaki potrzebny".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolona piczka daje możliwość pełniejszego czerpania z walorów estetycznych.

A należy pamiętać, że faceci to wzrokowcy!

Powoduje wrażenie świeżości i zadbania.

 

Pomimo bycia chłopem, sam się "golę" tam.

Jak wracałem z roweru albo z pracy, pot który tam się znajdował "kisł" powodował raczej niemiłe walory estetyczne.

Teraz nie mam z tym problemu, chodź golenie się "tam" to dodatkowy problem.

Golić,golić i jeszcze raz golić.

 

Zauważcie, że ludzie teraz rodzą się z dużo mniejszym i słabszym owłosieniem niż kiedyś.

Dżungla na klacie to był standard. Teraz coraz rzadsze zjawisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieogolona cipa wygląda obleśnie. Bez dwóch zdan, nie ma o czym gadac. Facet tez powinien się depilować. A Ty, detektyw monk jesteś chyba ostatnim facetem na świecie, który woli gąszcz, ile masz lat 78? Cos koło tego :lol: ?

Mam 37 :smile: dla mnie babka z łysą cipą,kojarzy się z mało dziewczynką.Ja wolę takie dobrze po 30 czy po 40.Na razie na zdjęciach,bo jestem prawiczkiem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owłosiona wygląda nieestetycznie i kojarzy się z zaniedbaniem. Fuuj :) Ale jeśli chodzi o higienę to niestety golenie miejsc intymnych może powodować zakażenia a włosy naturalnie przed nimi chronią.

 

piti_88, pot kisł Ci na włosach i dzięki temu nie kisła Ci kutanga :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 37 :smile: dla mnie babka z łysą cipą,kojarzy się z mało dziewczynką.

To faktycznie masz problem. Może zbyt bezpośrednio to zabrzmi - ale idź na dziwki? Ciśnienie zejdzie i skończysz się użalać nad sobą ;)

Nie bardzo mi się chcę :mrgreen:

 

-- 02 maja 2014, 09:27 --

 

Owłosiona wygląda nieestetycznie i kojarzy się z zaniedbaniem. Fuuj :) Ale jeśli chodzi o higienę to niestety golenie miejsc intymnych może powodować zakażenia a włosy naturalnie przed nimi chronią.

 

piti_88, pot kisł Ci na włosach i dzięki temu nie kisła Ci kutanga :mrgreen:

Czyli golić czy nie golić ? o to pytanie.

Myślę,że golą się tylko panie z dużych miast ;) te ze wsi i małych to nie :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób anonimową ankietę wielokrotnego wyboru.

 

Np.

1. Golę się, bo podobam się sobie bez włosów (jestem jak te młodociane bohaterki kreskówek albo greckie rzeźby)

2. Golę się, bo boję się wykluczenia społecznego ze strony internetów i będą mnie przezywać

3. Golę się, bo to podobno higieniczne (czyli mogę się rzadziej myć?)

4. Golę się, bo konkubent mi każe i jakby zobaczył włosy dostałby napadu lękowego i impotencji

5. Nie mam zdania na temat włosów, nie oceniam innych, inni nie oceniają mnie

6. Nie golę się, bo chcę pokazać, że nie ulegam presji społecznej (mycie też jest przereklamowane)

7. Nie golę się, bo mam za delikatną skórę na taką szarpaninę

8. Nie golę się, bóbr powinien być duży, ale zadbany i jedwabisty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli golić czy nie golić ? o to pytanie.

Myślę,że golą się tylko panie z dużych miast ;) te ze wsi i małych to nie :smile:

 

Chyba najlepiej przycinać. Włosy mi nie przeszkadzają, przeszkadza mi busz ;) Podobnie z jajami. Wg mnie te włosy naturalnie rosną za długie. Golenie tego maszynka może powodować zakażenia, ropne pryszcze i inne syfy więc można przyciąć nożyczkami i zostawić trójkącik. Jeśli chodzi o kwestie estetyczne to u kobiet najlepiej wg mnie wygląda zostawienie paseczka. Ale to nieistotne, przecież podczas seksu i tak nie będziesz skupiał swojej uwagi na tym miejscu :) Gorzej jakbyś chciał minetkę zrobić, ja osobiście nie wyobrażam sobie jak to musiało wyglądać w dawnych czasach kiedy dziewczyny w ogóle się nie goliły ani nie przycinały i do tego ludzie nie dbali o higienę tak jak dzisiaj. Ale ja żyjąc w tamtych czasach bankowo byłbym aseksualny, brzydzi mnie seks nieumytych ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×