Forum Psychologiczne

Nerwica Depresja Psychologia

depresja, nerwica, forum psychologiczne

Strefa czasowa: UTC + 1 |  

Temat: Renta z powodu nerwicy???

Wiadomości w tym temacie: 141

Strona 1 z 11  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona

Reklama

Autor

Renta z powodu nerwicy???

Renta z powodu nerwicy
Post 14 sie 2006, 14:41 

Od: 10 sie 2006, 16:00
Czy ktoś z Was otrzymał rentę z powodu nerwicy.Choruję już kilka lat ,Czasem wydaje mi się że choroba zatacza coraz szerszekręgi(ataki lękowe ,depresja ,agorafobia).Poprzedni lekarz u którego się leczyłam powiedział że,,można spróbować,,natomiast ten u którego teraz się leczę twierdzi że szkoda się nastawiać bo raczej odrzucą.Tyle się teraz mówi o bardzo chorych ludziach którym zabierają świadczenia, że nie wiem czy warto się się łudzić :[/url]

udostępnij ten temat w: Udostepnij w Facebook { SHARE_ON_WYKOP } Udostepnij w Twitter { SHARE_ON_BLIP }

Post Dzisiaj 

Od: 13 Lip 2005, 01:45
Miejscowość: internet
  • Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy

Post 14 sie 2006, 14:53 

Czy ktoś z Was dostał to świadczenie??Lekarz u którego leczyłam się poprzednio stwierdził że ,,można spróbować,,Natomiast ten obecny twierdzi że szkoda się nastawiać. bo i tak odrzucą.A nerwica zatacza coraz szersze kręgi(ataki,depresja,agorafobia)Czy ktoś coś wie na ten temat????.Lekarz mi powiedziął że kiedyś na tę przypadłość dawano nawet renty stałe.

Post 14 sie 2006, 19:15 

Od: 12 kwi 2006, 21:10
kochana ja panstwowo to nawet zwolnienia nie dostalem z pracy pomimo ze u psychiatry prawie ryczalem tak mnie bralo
renta na nerwice hmmm ryzykowne
nie wszyscy wiedza wokolo ze psychiatra nie oznacza od razy wariat

______
" Smutek dzielony jest smutku połowa a radośc dzielona jest radościa podwójną"

Post 14 sie 2006, 20:41 

Od: 04 cze 2006, 16:10
Renta z powodu nerwicy.Dla mnie to rzałosne.Jak dostaniesz to podziel na 38000000 i mi oddaj

Post 14 sie 2006, 21:01 
A dlaczego Ci tak bardzo zalezy na tej rencie????????????????

Post 14 sie 2006, 22:11 

Droga Angeliko Twoje pytanie zwłaszcza na tym forum jest cokolwiek dziwne!Być może znalazłaś się tu przez pomyłkę??.Czy we Frankfurcie chory bezrobotny dostaje jeść za darmo!!!!???

Post 14 sie 2006, 22:38 

Od: 21 mar 2006, 21:31
aldara mozna sie starac o zasiłek jest on przyznawany na kilka lat i jest to mała kwota ,żeby to dostać (co tez nie jest pewne) trzeba sie udac na komisję która określi tzw tymczasową niepełnosprawnośc .Ja myslę ze warto spróbowac pare osób tu na forum ma czy miało takie zasiłki , ja tez się nad tym zastanawiam.Pozdro

Post 14 sie 2006, 22:48 

Dzięki agapla! Pocieszające że w ogóle istnieje choćby tymczasowa forma pomocy.Słyszałam coś o tzw.rencie socjalnej tzn.dla osób które nie zdążyły przepracować odpowiedniej liczby lat- czy po prostu młodych.Może to o to chodzi??

Post 14 sie 2006, 22:55 

Od: 21 mar 2006, 21:31
Napisze jutro do Ciebie na pw wszystko co wiem pozdro :lol:

Post 16 sie 2006, 10:13 

Od: 29 lip 2006, 14:32
Witam,mam 26 lat i choruje na NN od dziecinstwa ,staralem sie o rente.mialem sposro papierow od psychologa min do ktorego chodzilem jako maly chlopiec,potem od roznych psychiatrow,moj lekarz napisal mi na zaswiadczeniu calkowicie nie zdolny do pracy ,wiec bylem przekonany ze uzyskam rente, bo naprawde moja choroba nie pozwalala mi pracowac ,no i zlozrzylem papiery,po badaniach nie przyznali mi,lekarz powiedzial zebym sie odwolywal no i tak zrobilem odwolalem sie ,rowniez nie przyznali mi ,odwowalem sie jeszce raz do sądu pracy,i ronwiez nie przyznali mi ,wiec dalem sobie spoikoj, wiec moja odpowiedz brzmize szkoda czasu,ja np wiem ze nie jetrem w stanie teraz pracowac ale lekarze twierdza ze jestem zdolny do pracy niestety ja wiem co ja czuje ,uwaam ze to wielka niesprawiedliwosc ze stronych tych lekarzy no ale coz w takim kraju zyjemy

Post 17 sie 2006, 14:28 

Od: 09 sie 2006, 12:44
Moja bliska znajoma jest chora na schizofrenię, była rok temu w szpitalu, full dokumentacji. Miała rentę do tego roku, zabrano jej bo wg. ZUSu "jest zdolna do pracy". Rentę miała ok 400zł/ miesiąc

Post 20 sie 2006, 16:50 
Przyjaciel forum

Od: 03 sty 2006, 23:29
Niestety też słyszałam,ze otrzymanie w tym przypadku renty jest bardzo trudne.

______
Bądźcie dzielni! Pa :)

Post 05 gru 2006, 21:00 
Przyjaciel forum

Od: 02 gru 2006, 21:18
No cóż kilkanaście lat temu jak ktoś nie mógł wydębić renty z innych powodów-udawał nerwicę lub depresję.Wtedy rentę miał zagwarantowaną.Teraz wszyscy jesteśmy zdrowi nawet ludzie z nowotworami,lub bez rak i nóg.Wszyscy!Więc trzęsiemy się dalej,nie wychodzimy z domów,nie pracujemy,w sumie właściwie nie jesteśmy zdolni do życia,lekarze i psycholodzy w większości traktują nas jak idiotów lub króliki doświadczalne do testowania leków,ale renta nam nie grozi w zadnym wypadku.Po prostu naturalna eliminacja ze społeczeństwa.

______
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))

Post 05 gru 2006, 21:03 

Od: 19 lis 2006, 16:01
Róża ma rację. Moja mama mówi że mój ojciec miał rentę głównie z powodu nerwicy właśnie. Nie chcę renty, chcę wyzdrowieć i do pracy!! A właściwie dlaczego lekarze nas traktują jakoś tak dziwnie? jakbyśmy udawali że coś nam jest? Przynajmniej ja mam takie doświadczenia.

______
"I need a new version of me..."

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ 141 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 |