Forum Psychologiczne

Nerwica Depresja Psychologia

depresja, nerwica, forum psychologiczne

Strefa czasowa: UTC + 1 |  

Temat: Opuchnięte palce

Wiadomości w tym temacie: 55

Strona 1 z 4  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Reklama

Autor

Opuchnięte palce

Opuchnięte palce
Post 01 lip 2006, 18:15 
Czy opuchnięte nabrzmiałe i bolące palce u dłoni mogą świaczyć o problemach z krążeniem spowodowanych zaburzeniami układu nerwowego czy tez jest to inna groźna przypadłośc.Wiem,że nerwica daje o sobie znać tysiącem objawów ale ja już ich miałam tyle, że nie wiem co oznacza co...Niepokoi mnie każda zmiana organiczna

udostępnij ten temat w: Udostepnij w Facebook { SHARE_ON_WYKOP } Udostepnij w Twitter { SHARE_ON_BLIP }

Opuchnięte palce
Post Dzisiaj 

Od: 13 Lip 2005, 01:45
Miejscowość: internet
  • Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy

Post 01 lip 2006, 18:58 
ExModerator

Od: 28 gru 2005, 20:02
Bez komentarza...

Post 01 lip 2006, 19:27 
Założyciel / Administrator

Od: 13 lip 2005, 00:45
A mi dziś nie doszła wiadomość e-mail do kolegi, pewnie przez moją nerwicę...

Moniczka, nie popadaj w paranoje, nie wszystko co złe to nerwica.

Post 01 lip 2006, 20:00 
To mi sie nie spodobalo ze dziewczyna chce sie dowiedziec o przyczyne tego objawu a Wy zaraz odrzucajace teksty.Ja nie mam pojecia czy opuchniete palce moga byc objawem nerwicy ale nie cytuje tekstow typu bez komentarza czy innych.Wystarczyloby napisac zeby zorientowala sie u swojego lekarza i tyle.Pozdrawiam i prosze sie nie obrazic ale musialam to napisac,poniewaz to forum ma byc wsparciem a nie wysmiewaniem ludzi.

Post 01 lip 2006, 20:28 
Przyjaciel forum

Od: 13 lip 2005, 10:28
A to ciekawe, bo przyznam ze nie tak dawno (pol roku temu) mialem podobny problem. Zazywalem 3-4 dni jakas multiwitamine/suplement (magnez + wit. B6) noi po 2 dniach mialem niewaskie problemy ze stawami - glownie w partiach rak i stóp powiazane z opuchlizna. Podejzewam ze spowodowane bylo to mozliwym niedokrwieniem, w ktorym magnez pomogl mi az zanadto. Naturalnie uwazam, ze obiaw ten u Ciebie Moniczko, jak i u mnie (o ile piszemy o tymsamym) - nie majacego problemow z nerwica - nie mial nic z nia wspolnego. Same problemy minely u mnie po okolo tygodniu.

Post 01 lip 2006, 21:51 
Przyjaciel forum

Od: 03 sty 2006, 23:29
:shock: Lith! Dziwnym zbiegiem okoliczności własnie od kilku dni mam takie problemy z kostkami. Są opuchnięte i trochę bolą. Nie mam pojęcia "why". Nie łącze tego w żadnym wypadku z nerwicą,ale nie zmienia to faktu,że zaczęłam się martwić. Zmiany reumatyczne w takim wieku..?! Qrde..

Ps. Nie zamykajcie tego tematu.. W sumie prostą drogą dedukcji,i opuchniete kostki mogą człowieka doprowadzić do nerwicy lękowej.. ;) :D :D

______
Bądźcie dzielni! Pa :)

Post 01 lip 2006, 22:07 
ExModerator

Od: 24 wrz 2005, 00:59
A czy opuchlizna p....a też się wlicza w objaw nerwicy??? Bo sam juz nie wiem czy w koncu wyszedłem z tej nerwicy czy nie..... Bo jeżeli opuchlizna p....a to objaw nerwicy to jestem załamany :cry:....
I jeszcze jedno, zaczęły rosnac mi długie czarne włosy w nosie....czy może to miec związek z nerwicą???? Obcinam je, a one rosna i rosna.....niedługo nie zostanie mi nic innego jak pleść warkoczyki......
I ostatnia sprawa, dośc krepujaca....ciagle rosna mi paznokcie!!! Czy wy tez tak macie? musze obcinac je raz w tygodniu, to zrobiło sie uciazliwe.....nie wiem jak sobie z tym radzić, czy to mozliwe że nerwica jest tego sprawcą???? Prosze o szybkie odpowiedzi......bo juz nie wytrzymam tego dłuzej.....

PS. ....Ludzie nie popadajcie w paranoję!!!!! ;)

______
Obrazek

Post 01 lip 2006, 22:12 
Przyjaciel forum

Od: 03 sty 2006, 23:29
DarkAngel napisał(a):
I jeszcze jedno, zaczęły rosnac mi długie czarne włosy w nosie....

:shock: Zawsze myslalam,ze anielskie włosy porastają Wasze głowy :lol: Fuuuuuj... ;)

______
Bądźcie dzielni! Pa :)

Post 01 lip 2006, 22:22 

Od: 22 sty 2006, 20:42
atrucha napisał(a):
Zawsze myslalam,ze anielskie włosy porastają Wasze głowy

Beatko :roll: na głowie-tak,ale nos to inna sprawa :mrgreen:
Dark marzę o zaplataniu warkoczyków.... :lol: :lol: :lol:

Post 02 lip 2006, 00:04 
ExModerator

Atrucha napisał(a):
Zawsze myslalam,ze anielskie włosy porastają Wasze głowy

Tak, porastają, ale gdy na głowie juz mało miejsca to i w nosie wyrastaja.... ;)

Agnes635 napisał(a):
Dark marzę o zaplataniu warkoczyków....

Agnes, gawarantuje Ci, że to nic przyjemnego..... ;)

PS. To dowiem sie w końcu czy w/w objawy sa oznaką nerwicy????

______
Obrazek

Post 02 lip 2006, 09:45 

Od: 03 mar 2006, 13:35
[quote="DarkAngel"]A czy opuchlizna p....a też się wlicza w objaw nerwicy??? Bo sam juz nie wiem czy w koncu wyszedłem z tej nerwicy czy nie..... Bo jeżeli opuchlizna p....a to objaw nerwicy to jestem załamany :cry:....

..... popłakałam się ze śmiechu

I jeszcze jedno, zaczęły rosnac mi długie czarne włosy w nosie....czy może to miec związek z nerwicą???? Obcinam je, a one rosna i rosna.....niedługo nie zostanie mi nic innego jak pleść warkoczyki......

....ciesz się, że nie rosną one zielone, ja takie warkocze zaplatam pod pachami i pomalowałam na niebiesko

I ostatnia sprawa, dośc krepujaca....ciagle rosna mi paznokcie!!! Czy wy .....tez tak macie? musze obcinac je raz w tygodniu, to zrobiło sie uciazliwe.....nie wiem jak sobie z tym radzić, czy to mozliwe że nerwica jest tego sprawcą???? Prosze o szybkie odpowiedzi......bo juz nie wytrzymam tego dłuzej.....

zawsze je można pomalowac, nie przjmuj się

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
pozdrówka :D

Post 02 lip 2006, 10:15 
O,jak milo ze na forum widze didado1,ktora byla jedna z tych ktore przekonywaly o swojej lojalnosci wzgledem mnie ale cos szybo przestala sie odzywac i pisac maile,ale to fajnie bo przynajmniej wiem z kim nie chce sie juz zadawac.Spalilam za soba mosty na ktorych razem stalysmy, kochana :) Tymczasem a propos opuchnietych palcow to nie chce sie nawet dolowac czy to jest reumatyzm,czy zatrzymanie wody w organizmie czy nerki czy jeszcze cos.Moze zbyt wiele objawow lacze z nerwica ale to dlatego,ze cokolwiek mi sie przydarzylo to ja zaraz bieglam do lekarza i po tysiacach badan wszystkie objawy okazywaly sie nerwica.Teraz tez mam paranoje,ze nie mam krazenia w palcach i moge umrzec.Przypuszczam,ze nigdy nie wyzwole sie z tych przerazajacych mysli-cokolwiek sie stanie ja zaraz po prostu wpadam w panike.Jestem wiezniem wlasnego ciala i umyslu.Ale teraz jade odetchnac na dzialke.Moze to co zle,odejdzie.Sciskam wszystkich-nawet tych ktorzy sie ze mnie nasmiewaja :x

Post 02 lip 2006, 12:32 
ExModerator

Moniczka napisał(a):
ale cos szybo przestala sie odzywac i pisac maile,ale to fajnie bo przynajmniej wiem z kim nie chce sie juz zadawac

hmmm....ciekawe dlaczego???
Reszta bez komentarza.....

______
Obrazek

Post 02 lip 2006, 18:24 

Od: 03 mar 2006, 13:35
Moniczka
nie wydaje mi się by ktoś się z Ciebie wyśmiewał :!: lecz musi dojśc jedna do Ciebie informacja - masz nerwice i w końcu wreszcie czas aby zacząc współpracę z psychologiem, chocbym nie wiadomo jak długie posty, emaile do Ciebie pisała to nic nie da, wszystko leży w Twojej gesti, w Twojej głowie, kiedy powiesz stop zależy również od Ciebie :!: Przyznaję nie piszę, bo mi się już moje wszystkie argumenty wyczerpały, gdyż zawsze wszystko podważysz i znajdziesz kolejny raz u siebie chorobę, powiem Ci jeszcze jedno ja już sobie przetłumaczyłam, nie jestem Bogiem i nie decyduję o ludzkim życiu zatem nie mogłam utrzymac mojego ojca przy życiu, Ty też nie jesteś, więc trudno abyś odpowiadała za śmierc babci jednej i drugiej oraz dziadka, pora się z tym pogodzic i życ pełnią życia, niemniej jednak wbrew Temu co sobie myślisz życzę Ci z całego serca powrotu do zdrowia :D :D :D

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ 55 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 |