Forum Psychologiczne

Nerwica Depresja Psychologia

depresja, nerwica, forum psychologiczne

Strefa czasowa: UTC + 1 |  

Temat: ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

Wiadomości w tym temacie: 2984

Strona 20 z 214  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 214  Następna strona

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?
Tak 82%  82%  [ 79 ]
Nie 9%  9%  [ 9 ]
Zaszkodził 8%  8%  [ 8 ]
Liczba głosów : 96
Reklama

Autor

ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

Post 09 cze 2007, 20:03 

Od: 26 lis 2006, 20:52
Witam biore XANAX SR od 4 dni i działa bardzo dobrze już następnego dnia doznałem takiej ulgi psychicznej, niepamiętam kiedy ostatnio się tak czułem ale było to bardzo dawno, szkoda że dopiero dostałem to po 6 mc męczarni.
Powoli zauważam iż znikają moje lęki.
Biore 0,5 okolo 20

______
Co moge powiedzieć... chyba mi się udało....

ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)
Post Dzisiaj 

Od: 13 Lip 2005, 01:45
Miejscowość: internet
  • Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy

Alprox
Post 13 cze 2007, 08:11 

Od: 07 lip 2006, 20:36
Biore Alprox od lutego.Poczatkowo mialam go brac doraznie, poł tabletki w kryzysowych sytuacjach.No ale co zrobic jesli kazdy dzien to "kryzysowa sytuacja"?Pani psychiatra dowiedziawszy sie o tym zmarszyla nos ale zaakceptowala.Nie wie jeszcze ze zadarzaja sie sytuacje niezwykle kryzysowe i trzeba zwiekszyc dawke.Ostatnio dopadły mnie jakies przykre dolegliwosci ze strony ukladu pokarmowego,zgaga, kwasny smak w ustach, mdłości.Nie wiem czy to po Alproxie a boje sie ze lekarz bedzie mi kazal go odstawic.Czy moze ktos z was mial podobne objawy?Też chcialabym pokonac to "cholerstwo" ale nikt nie zaoferowal mi nic oprocz Alproxu i psychoterapii, ktora nie dziala.Moze hipnoza?;)

Post 13 cze 2007, 15:40 

Od: 16 maja 2007, 11:52
Witam
ja juz 3 dzien bez afobamu mineły ataki lęku no moze nie do końca ale z tymi potrafie sobie dac rade:)
Kurcze czyzbym poradził sobie z nerwicą
Teraz jak łapią mnie duszności to biore głębokie oddechy i jest ok

Post 13 cze 2007, 19:42 

Od: 29 mar 2007, 09:55
czy Was Alprox usypia? Ściął mnie z nóg i nastepny dzień jak na haju...Chyba nie na tym polega jego skuteczność, hmmm....jak nie będę sie chciała obudzic to go zjem...czy ten odpowiedik tańszy tez tak działa?

______
smutnośmieszna

Alprox
Post 14 cze 2007, 16:55 

Od: 07 lip 2006, 20:36
Niestety na mnie Alprox tez dziala nasennie.Pare razy prawie zasnelam na wykladzie,dlatego teraz tabletke popijam kawa.Druga wada tego leku jest to ze przynajmniej u mnie wywoluje calkowite zobojetnienie,co nie jest fajne np. na egzaminie.

Post 15 cze 2007, 12:28 
ojojojoj mada faka zalamalam sie po przeczytaniu niektorych postow ja tez dostalam afobam biore go 2 dzien psychiatra stwierdzil u mnie zaburzenia lekowo-paniczne!mam go brac caly miesiac po 0,25 a pozniej doraznie przyjakis sytuacjach stresowych w ciagu tych dwoch dni nie zauwarzylam zadnej poprawy(ale to za krotko) bede brala ten lek dalej nie pozostaje mi nic innego jak zaufac lekarzowi co mam zrobic? na kazdego kazdy jeden lek dziala inaczej moze w moim przypadku bedzie dobrze chcialam dodac ze biore ten lek razem z citalem uczestniczyl ktos w takiej kombinacji?

re
Post 15 cze 2007, 19:14 

Od: 17 maja 2007, 20:14
Neurol z tego co wiem jest dobrym lekiem ale powinno stosować sie go nie długo ze względu że uzależnia stopniowo trzeba zmniejszać dawki

______
Podpis usunięty przez administratora.

Brałem Cital
Post 15 cze 2007, 19:43 

Od: 20 kwi 2007, 18:18
Brałem Cital i powiem Ci ,że jest skuteczny dla mnie. Działa po najmniej 10 dniach a tak na 100% po 30 dniach. Lęk pojawia się po nim dużo rzadziej . U mnie do tego stopnie sie zmniejszył ,że mogłem afobam stosować doraźnie.Tzn tabletka, dwie raz na kilka dni.. Teraz biore inny zestaw ,ale Cital + afobam doraźny sobie ceniłem bardzo.

Post 16 cze 2007, 10:10 

Od: 15 cze 2007, 15:33
mam pytanie... zażywam neurol ok. 4 dni. jedna tabletka dziennie. oprócz tego propranolol... czy moge sie napić choć jednego piwka?....

odstawienie neurolu... prosze o odpowiedz
Post 16 cze 2007, 11:48 

Od: 15 cze 2007, 15:33
mam prośbę... od 4 dni zażywam neurol( 0,25 mg) ... chciałabym sie napić dzis piwka i zamierzam nie brać dawki wieczornej... czy to mi nie zaszkodzi? takie nagłe odstawienie leku? na ulotce pisze ze nie nalezy go nagle odstawiac ale wydaje mi się ze chodzi tu o dłuższe zażywanie niż 4 dni..

Post 16 cze 2007, 15:50 

Od: 03 mar 2007, 03:21
W żadnym wypadku.

______
"Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować."

afobam
Post 18 cze 2007, 17:30 

Od: 03 cze 2007, 15:02
od deski do deski przeczytalam , co piszecie o afobamie. dzis dostalam recepte na ten lek, wykupilam go, ale teraz boje sie go zazyc...boje sie...mam go lykac jedna tabletke 0,25 przed snem a potem po po jednej tabletce 2 razy dziennie...lekarz mowil , zebym byla spokojna bo on w takiej dawce nie uzaleznia....nie wiem, co zrobic :(

Post 19 cze 2007, 10:13 

Od: 19 cze 2007, 08:59
Ja miałem przepisany ALPROX i niestety...wybrałem całe opakowanie z nadzieja, że lęki zostana opanowane, że nie będe miał ich podczas gdy oddalam się od domu. Niestety. NIC. Może to dlatego , że w za małej dawce je brałem. Miałem brać 2 tabletki dziennie. Może to dlatego że waże 90 kg i nie dostosowane to było do mojej wagi. Na mnie generalnie nie podziałał. ostrzeżono mnie, że lek powoduje uzależnienie. ja sie nie uzależnilem. Dokładnie takie same objawy lękowe mam po wzięciu leku jak i bez niego. Teraz już nie mam tego alproxu. Bo w zasadzie i tak mi nie pomógł.

______
"jaka jest różnica między zawodowcem a amatorem? Jeden to lubi drugi to umie...."

Post 19 cze 2007, 11:42 

Od: 01 paź 2006, 23:57
bierz! i sama zobaczysz co będzie się działo, i zdasz nam relację.

______
nie pomagam na pw.
nie pomagam w ogóle.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ 2984 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 214  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 |