Forum Psychologiczne

Nerwica Depresja Psychologia

depresja, nerwica, forum psychologiczne

Strefa czasowa: UTC + 1 |  

Temat: Połączenia leków i interakcje.Wątek zbiorczy.

Wiadomości w tym temacie: 1740

Strona 11 z 125  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 125  Następna strona

Reklama

Autor

Połączenia leków i interakcje.Wątek zbiorczy.

Post 27 wrz 2006, 13:47 

Od: 27 wrz 2006, 08:46
hyh :(

Połączenia leków i interakcje.Wątek zbiorczy.
Post Dzisiaj 

Od: 13 Lip 2005, 01:45
Miejscowość: internet
  • Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy

Post 27 wrz 2006, 15:16 

Od: 07 sie 2006, 11:33
8) DOBRE............

Post 27 wrz 2006, 16:20 

Od: 23 wrz 2006, 19:15
Kolejna ofiara hipohondrii , tez to mialam , moj psychiatra wyciagnal mi wielka ksiege i odczytal objawy nerwicy zebrane z calego swiata , bylo ich ponad 80 ...klucie , pieczenie , palenie , bole wszelkiego rodzaju , drzenia miesni , motylki w zoladku , zaburzenia widzenia , slabosc , pobudzenie nawet omamy wzrokowe i sluchowe przy dlugo nieleczonej nerwice , poza omamami mialam je prawie wszystkie. Pamietam ze wtedy sie ucieszylam ze to nie stwardnienie rozsiane lub jakas inna choroba mozgu. Ale pamietam ze dla swietego spokoju skierowal mnie na EEG

______
Never Give Up !

Post 27 wrz 2006, 21:48 

Od: 26 wrz 2006, 17:52
BYSTRY może idz do swojego lekarza i poproś o zmianę leku.Wiem,że już zmieniałes,ale może trzeba popróbować czegoś jeszcze. Ja brałam Asentrę i jestem bardzo zadowolona. Czuję się bardzo dobrze i funkcjonuję jak niegdyś,gdy byłam zdrowa. Pozdrawiam i powodzenia :smile:

Post 27 wrz 2006, 21:57 
Przenoszę do subforum 'leki'.

Post 28 wrz 2006, 21:31 

Od: 20 cze 2006, 15:54
no dwa lata,bardzo długo :lol: a co powiesz o np dwunastu,he?Raz lepiej raz gorzej,bez leków z lekami,z odstawianiem benzodiazepin (przeżyłam choć bardzo się bałam i już wiem co to znaczy być narkomanem),a na działanie antydepresanta musisz poczekać od dwóch tygodni do miesiąca,ale jest plus nie uzależniają :D

Post 29 wrz 2006, 16:57 

Od: 27 wrz 2006, 08:46
Jakie 2 lata ???
nie wiem czemu mam uczucie że nabijacie się ze mnie wogóle mnie nie znajac :-(a myślalam że tu znajde wsparcie i zrozumienie.. pomyliłam sie

Anafranil
Post 30 wrz 2006, 18:03 

Od: 13 lut 2006, 21:49
Ja na Anafranilu jade juz prawie 3 tydzien. Skutki uboczne spore, np sennosc a pozytywy: brak :( poczekam jeszcze moze z tydzien, dwa to góra.... to juz mój piaty lek od stycznia :/ ile razy trzeba celowac az sie trafi na cos wlasciwego dla siebie ???? szkoda, ze to wszystko trwa tak dlugo

______
"Dla cierpiącego fizycznie potrzebny jest lekarz, dla cierpiącego psychicznie - przyjaciel."
Sertralina 25 -> 0 mg
Esci 0 -> 5 mg -> 10 mg

Post 03 paź 2006, 16:39 

Od: 18 wrz 2006, 15:14
Kwiatuszeq napisał(a):
.. i sie zaczelam bać ludzi po tym jak prawie 2 lata nie wychodzilam z domu z powodu choroby zakaznej..

______
„Bardzo często ludzie nie zdają sobie sprawy z tego że największa katastrofa ich życia może być równocześnie najpotężniejszą łaską z możliwych.” Eckhart Tolle

Post 05 paź 2006, 13:47 

Od: 30 wrz 2006, 15:56
Witam nic nie wime o tych róznicach, ale wiem jedno szprycowałaM SIĘ AFOBAMEM I INNYMI ŚWIŃSTWAMI, NIE BIERZ NAJLEPIEJ NIC TYLKO PSYCHOTERAPIE, i myśl pozytywnie mi to pomaga choć leczę się dopiero od lutego tego roku , wszystkie prochy won, licz na siebie i szpital dzienne terapie darmowe , na pewno pomaga :P

______
malgosiak

Dziwna reakcja (Leviron, Alprox lub Speridan)
Post 14 paź 2006, 12:03 

Od: 11 lut 2006, 13:09
Od miesiaca bralam MOKLAR..2 tab. rano i jedna po poludniu..+..ATARAX..jedna lyzke na sen...+ tranxene..doraznie.Nie odczulam zadnej poprawy wiec poszlam do lekarza po rade....i inne leki...dostalam LEVIRON 1/2 ,ALPROX 1/2...doraznie...,SPERIDAN 1/2 na noc....Wzielam leki zgodnie z karteczka....poczulam sie sennna i jakas otepiala...ale to co sie dzialo jak sie polozylam bylo koszmarem,nie dosc ,ze nie moglam spac..to nie moglam otworzyc oczu..czulam sie jakbym byla nacpana...nie bylam w stanie nawet poprosic ..i wypowiedziec jednego zdania wyraznie....krecilo mi sie w glowie..koszmar.Dopiero jak wzielam ATARAX... zasnelam ale rano czulam sie jak po maratonie..zmeczona i spiaca niewiarygodnie.Czy ktos z Was wie ,ktory to lek tak na mnie podzialal..czy to normalna reakcja?..i co ja powinnam wlasciwie zrobic.Jestem przerazona bo wieczorem znowu powinnam wziac te leki ale jak ja sie bede czula tak samo ..bez kontroli nad wlasnym cialem..to boje sie cholernie,stan koszmarny...moze powinnam wogole nie brac tych nowych lekow ..?nie wiem co mam zrobic.Prosze o rade .

______
"wypromuj milosc ..specu od reklamy"

Post 14 paź 2006, 15:33 

Od: 29 sie 2006, 15:52
Ja biore 1 tabletke lerivionu 10 mg. i 1 tabletke speridanu na noc i czuje sie dobrze. Czasami biore tez w dzien 1 łyzeczke ataraxu jak jestem zdenerwowana. Nie mam pojecia dlaczego tak zle czujesz sie po zazyciu tych leków. Ale jak widac te same leki moga róznie działac na inne osoby. Ja naszczescie nigdy nie miałam takich dzinwych odczuc po zazyciu tych leków. Jedyne co moge poradzic to skontaktuj sie z lekarzem i powiedz mu o swoich objawach.

[ Dodano: Sob Paź 14, 2006 4:35 pm ]
Aha dodam jeszcze ze wczeniej brałam lerivion 30 mg na noc, potem zeszłam do 20 mg, a teraz biore 10 mg. Przy zadnej dawce nie miałam takich odczuc jak ty.

Post 14 paź 2006, 22:49 

Od: 11 sie 2006, 10:14
gabi

ja mam zle wspomnienia z Lerivonem, strasznie mnie otepial, sen nie byl gleboki wybudzalem sie, tylem, ale to nie regula, skontaktuj sie z lekarzem, moze kaze przeczekac kilka dni lub cos zmieni,
pamietam ze przy Prozacu chyba 1 dzien tez mialem zly, potem zaczelo jechac w gore.... i to mocno, ale coz nie ma go juz w sprzedaży...
a zamienniki niebardzo jakos ...
pzdr
j

[ Dodano: Sob Paź 14, 2006 11:50 pm ]
oczywiscie pisalem glownie do Kukubary :)
sorki za przeoczenie ale Gabi sie chyba nie obrazi :)

______
życie, najlepsze lekarstwo na życie,
bo czym się różni lek od trucizny?
Dawką!!! ...

Post 15 paź 2006, 03:15 

Od: 14 paź 2006, 23:39
Bralem oba 4x2 tabsy dziennie hydro i 20 mg paro i nic mi nie bylo. Oczka przecpane po maxie ale na leki hydro nie dziala wogule. Co do snu to mi nic nie pomoglo. Spalem tak samo:D

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ 1740 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 125  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 |