[MIĘDZYRZECZ]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[MIĘDZYRZECZ]

przez arek177 14 sty 2007, 00:23
:D
WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE
JAK KIEDYS PISALEM NA FORUM CHORUJE NA NERWICE OD 5 LAT ,
CHODZILEM DO PSYCHIATRY I BRALEM ROZNE LEKI JAKIE TYLKO MOZNA BYLO , OCZYWISCIE LEKI POMAGALY ALE TYLKO JAKIS CZAS BO PRZECIEZ NIE MOZNA CALE ZYCIE BRAC LEKOW.
W KONCU POSTANOWILEM ZE JUZ DOSC TEGO CHOROWANIA , POPROSILEM MOJEGO PSYCHIATRE O WYPISANIE MI SKIEROWANIA DO "CALODOBOWEGO ODDZIALU LECZENIA NERWIC" W MIĘDZYRZECZU.OKRES LECZENIA NA TYM ODDZIALE TRWA 12 TYGODNI I KOSZT TEGO LECZENIA JEST W 100% POKRYWANY PRZEZ NFZ.
I POWIEM WAM ZE PO TYM LECZENIU CZUJE SIE NAPRAWDE DOBRZE.
SĄ TAM PROWADZONE ROZNEGO RODZAJU TERAPIE PRZEZ WYKFALIFIKOWANYCH SPECJALISTOW ,PSYCHOTERAPEUTOW.
JEZELI BYLBY KTOS ZAINTERESOWANY ZAPRASZAM NA POGAWEDKE NA GG-1411911 LUM MAILA AREK177@TLEN.PL

Międzyrzecz

przez Joanna24sziu 27 cze 2007, 12:48
Międzyrzecz cz ktoś z Was wie czy można tam się dostać na terapie państwowo, ja mam do tego miasta 30 km i taniej by mi wyszło chyba tam dojechać na terapie niż płacić tu za jedną wizytę 70 zł..poradźcie
są anioły na ziemi
całe w bieli
skrzydła gdzieś pochowały
w szafie na dnie
ludzką postać przyjęły
by nie różnić się niczym
ale serca nie skryją
wiem że żyją
ciepłym głosem przemawiają
dłoń podają
tylko po to by pokazać jak żyć dalej

[Międzyrzecz]

przez duch 29 cze 2007, 01:16
czy to jest miedzyrzecz w lubuskim ? jesli tak to z tego co mi wiadomo to jest tam szpital wiec i terapia panstowoa powinna byc. ale czy oferuja tylko oddzial zamkniety a czy dzienny tez to nie wiem. najlepiej zadzwonic :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Międzyrzecz]

przez on23 17 sty 2013, 15:37
jak przebiega terapia w międzyrzeczu bo dostalem propozycje od mojego psychiatry na leczenie ale wacham sie czy wytrzymam tam taki okres z dala od bliskich mi osob
Chciałem Ci powiedzieć tyle o tęsknocie o samotności o wspomnień potopie. O tym wszystkim czego mi brakuje i o pustce którą teraz czuje

[Międzyrzecz]

przez betii 06 cze 2014, 01:43
czy są osoby które tam były?

[Międzyrzecz]

przez hanails 21 lip 2014, 20:57
betii napisał(a):czy są osoby które tam były?

Podbijam pytanie.

Zostałam zakwalifikowana na leczenie w SAMODZIELNYM PUBLICZNYM SZPITALU DLA NERWOWO I PSYCHICZNIE CHORYCH W MIĘDZYRZECZU na CAŁODOBOWY ODDZIAŁ REHABILITACJI PSYCHIATRYCZNEJ. Terapia ma trwać do pół roku. Mam na tym Oddziale ustabilizować swoją poprawę po przebytej ostrej fazie leczenia depresji psychotycznej. Później będę się ponownie ubiegać o przyjęcie na CAŁODOBOWY ODDZIAŁ LECZENIA ZABURZEŃ NERWICOWYCH I OSOBOWOŚCI ze względu na współistniejące zaburzenie osobowości unikającej.
Fajnie by było żeby wypowiedział się ktoś kto był na którymś z tych oddziałów, zna personel, mógłby wypowiedzieć się na temat lekarzy, psychologów...
Rozpadające się iluzje boleśnie ranią.
Wenlafaksyna 225mg, Olanzapina 5mg, Lorazepam 1mg, Diazepam 5mg, Kwas walproinowy 800mg
F32.3
F60.3

[Międzyrzecz]

przez nobody25 30 lip 2014, 20:26
osobiście powiem tak, moi rodzice pracują w tym zakładzie. Zakład jest w Obrzycach ( jeden wielki szpital psychiatryczny) z większości ludzi którzy się tam leczyli nie polecają i ja również, ponieważ wiem jak ludzie są tam trakrowani. Jeden rzut leków prawie dla wszystkich, terapeuci do dup... Oczywiście to jest moja opinia, ale jeśli chcecie się porządnie wyleczyć szukajcie gdzie indziej.
"Proszę myśleć pozytywnie..."

[Międzyrzecz]

przez ala1983 30 lip 2014, 21:17
hanails napisał(a):
Fajnie by było żeby wypowiedział się ktoś kto był na którymś z tych oddziałów, zna personel, mógłby wypowiedzieć się na temat lekarzy, psychologów...

Ja byłam. Wpisz w wyszukiwarkę "wyleczyć słowem", to cały mój wątek na temat pobytu w tym szpitalu.

-- 30 lip 2014, 20:19 --

nobody25 napisał(a):osobiście powiem tak, moi rodzice pracują w tym zakładzie. Zakład jest w Obrzycach ( jeden wielki szpital psychiatryczny) z większości ludzi którzy się tam leczyli nie polecają i ja również, ponieważ wiem jak ludzie są tam trakrowani. Jeden rzut leków prawie dla wszystkich, terapeuci do dup... Oczywiście to jest moja opinia, ale jeśli chcecie się porządnie wyleczyć szukajcie gdzie indziej.

Mówisz zapewne o oddziałach zamkniętych?
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

[Międzyrzecz]

przez nobody25 31 lip 2014, 06:20
ala1983, nie, piszę ogólnie o wszystkich oddziałach...

[Międzyrzecz]

przez Arasha 31 lip 2014, 11:12
nobody25,

skoro Twoi rodzice pracują w zakładzie psychiatrycznym, to czemu niedawno chciałeś wydębić od jakiegoś forumowicza Stilnox ? I jak się ma Krakozja do Międzyrzecza ? Chyba, ze Krakozja nie ma nic wspólnego z Krakowem, albo wyfrunąłeś z rodzinnego gniazdka :P
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

[Międzyrzecz]

przez nobody25 31 lip 2014, 16:48
Arasha napisał(a):nobody25,

skoro Twoi rodzice pracują w zakładzie psychiatrycznym, to czemu niedawno chciałeś wydębić od jakiegoś forumowicza Stilnox ? I jak się ma Krakozja do Międzyrzecza ? Chyba, ze Krakozja nie ma nic wspólnego z Krakowem, albo wyfrunąłeś z rodzinnego gniazdka :P

"wydębić" ? heh jak to brzmi. Jadę do szpitala na operację wycięcia guza przysadki( reszty guza) i dlatego prośba została skierowana tu na forum, gdzie ludzie mają podobne problemy. Poza tym od nikogo nic nie wymuszałem, jeśli ktoś chciał mi pomóc to zrobił by to dobrowolnie lub nie. Moi rodzice nigdy nie brali i nie biorą żadnych leków z oddziału. Miałem wątpliwości czy lekarz rodzinny wypisał by mi receptę ponieważ różnie patrzą na ludzi którzy chcą takie leki. Moje miejsce zamieszkania jest moją prywatną sprawą i będę podawał je kiedy chcę i jak chcę.
Skąd się bierze taka zawiść u Ciebie ?

[Międzyrzecz]

przez betii 31 lip 2014, 20:21
ok ale jak jest na oddziale zab. osobowości i nerwic, to jest chyba osobny budynek tak?

[Międzyrzecz]

przez nobody25 01 sie 2014, 10:51
betii, tak. To jest kompleks budynków różnych. Jest punkt leczenia nerwic ( oddział 10) no i dodatkowo są jeszcze oddziały detoksykacji,dla młodych chłopaków ( do 17 lat) za ogrodzeniem i drutem z kamerami, terapia uzależnień, no i całą resztę wrzucają na inne oddziały.

[Międzyrzecz]

przez Arasha 01 sie 2014, 12:35
Nobody25,

o jakiej zawiści ty mówisz ??? Chyba źle mnie zrozumiałeś. Myślałam, że Twoi rodzice sa psychiatrami po prostu ( bez żadnych podtekstów )
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Sortuj wg