Ankiety,badania,magisterka...wątek zbiorczy

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

prośba: badanie

przez malwa22 15 paź 2009, 20:59
Witam serdecznie,
Jestem studentką V roku psychologii. W związku z prowadzeniem badań do pracy magisterskiej poszukuje osób, które postrzegają zwiazek swoich rodziców jako nieudany/ mało udany lub wychowały się w niepełnych rodzinach ( rozwód rodziców, śmierć jednego z rodzica).
W swoich badaniach poszukuje odpowiedzi na pytanie czy rodzina pochodzenia ( i to jak ją postrzegamy) ma związek z wykształceniem się danych cech osobowosci.
Badanie jest oczywiscie anonimowe, wypełnienie badania trwa tylko 5-10 minut.
Link do badania: http://www.moje-ankiety.pl/wypelnij/kwe ... c-7MP25b0J
Z góry dziękuje za waszą pomoc
Pozdrawiam
Joanna

Edytowany przez: malwa22, w: 2009/10/15 10:39

Re: prośba: badanie

przez Lili-ana 15 paź 2009, 21:04
biorę udział w ankiecie, bardzo lubię takie zadania :D
Lili-ana

Re: Ankiety,badania,magisterka...wątek zbiorczy

przez malwa22 15 paź 2009, 21:17
Witam serdecznie,
Jestem studentką V roku psychologii. W związku z prowadzeniem badań do pracy magisterskiej poszukuje osób, które postrzegają zwiazek swoich rodziców jako nieudany/ mało udany lub wychowały się w niepełnych rodzinach ( rozwód rodziców, śmierć jednego z rodziców).
W swoich badaniach poszukuje odpowiedzi na pytanie czy rodzina pochodzenia ( i to jak ją postrzegamy) ma związek z wykształceniem się danych cech osobowosci.
Link do badania: Witam serdecznie,
Jestem studentką V roku psychologii. W związku z prowadzeniem badań do pracy magisterskiej poszukuje osób, które postrzegają zwiazek swoich rodziców jako nieudany/ mało udany lub wychowały się w niepełnych rodzinach ( rozwód rodziców, śmierć jednego z rodzica).
Link do badania: http://www.moje-ankiety.pl/wypelnij/kwe ... c-7MP25b0J
Z góry dziękuje za waszą pomoc
Pozdrawiam
Joanna

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez korba 24 lis 2009, 23:01
Witam jestem Słuchaczka III roku pracy socjalnej w KPSS i prowadze badania na temat "Częstości wystepowania autoagresji wśród populacji internetowej" i mam prosbę o wypełnienie zamieszczonych ponieżej ankiet. Obie ankiety tworza jedna całośc wiec prosze wypełnić obie gdyz w jednej nie starczyło miejsca na wszytskie pytania. Będę szczerze wdzieczna.

http://www.ankietka.pl/ankieta/31476/cz ... towej.html

http://www.ankietka.pl/ankieta/31627/cz ... towej.html
korba

przez kimjesteś 24 lis 2009, 23:20
Wypelniłam ..Pozdrawiam

przez korba 25 lis 2009, 00:36
dzieki wielkie :)
korba

Pomoc w pracy magisterskiej

przez aniastudentka 25 lis 2009, 23:55
Witam, jestem studentką V roku psychologii, właśnie piszę prace magisterską na temat depresji w związku. Poszukuję osób chętnych do badania. Badanie zajmuje ok. 20 min.i jest anonimowe. Potrzebuje przebadać kwestionariuszem osoby, które mają za partnera osobę depresyjną. Jeśli ktoś zechciałby mi pomóc, to bardzo proszę o kontakt mailowy, mój adres: aniapsych@op.pl

Re: Pomoc w pracy magisterskiej

przez depresyjny86 26 lis 2009, 00:28
Weż olej te studia,po co sie męczyć :mrgreen:
:)

przez madseason 26 lis 2009, 01:08
człowiek nerwica: jak zawsze dobre rady życiowe;P zważ, że dziewczyna jako i ja jest na roku OSTATNIM a to przecież pocieszające w ten szczególny, czarno-humorowy sposób;D
auf der verzweifelten Suche nach meinem wahren Selbst...

przez depresyjny86 26 lis 2009, 01:36
Fakt to bardzo pocieszające,że jest na OSTATNIM roku :lol:
:)

przez aniastudentka 26 lis 2009, 17:24
Dziękuje za rade, ale teraz to już szkoda,choć jeszcze mogę ich nie skończyć jak nie napiszę magisterki, dlatego zmieniam temat pracy, szukam do badania osób z depresją. Czy byłby ktoś chętny? Jeśli tak to proszę o kontakt na maila. Proszę, pomóżcie...

Badanie psychologiczne

przez N95-1 01 gru 2009, 12:47
Witam . Potrzebuję szybko zrobić <przeprowadzić> badanie psychologiczne Kraków lub okolice. Może byc prywatnie . zalęzy mi na czasie . bardzo proszę o jakieś propozycje gdzie to można zrobić, w miare szybko . Licze na szybkie odpowiedzi pozdrawiam

Re: Badanie psychologiczne

przez MOCca 01 gru 2009, 15:03
Ale enigmatyczny post, nawet sie nie wysiliłeś żeby napisać o jakie badania chodzi, chyba nie per rectrum? :roll:
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Michał_F 01 gru 2009, 16:28
Witam, planuję stworzenie strony z informacjami na temat ogólnie pojętej pomocy (psychologicznej, terapeutycznej, kryzysowej).
Na stronie znajdą się również podstawowe informacje na temat systemu bezpłatnej pomocy w Polsce (w jakich instytucjach można uzyskać pomoc psychologa/terapeuty) a docelowo być może też konkretne adresy.

Będę wdzięczny za wypełnienie ankiety - pomoże mi to lepiej dostosować treść strony do potrzeb (informacje na stronie maja być m.in. przeznaczone dla osób, które z różnych powodów wahają się przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z pomocy oraz takich, które nie wiedzą, jakie są dostępne formy pomocy i w jakich sytuacjach warto/można z niej skorzystać).

http://ankieta.psychologicznapomoc.info ... form1.html

Pozdrawiam,
Michał

Sortuj wg