Ankiety,badania,magisterka...wątek zbiorczy

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: www.e-psychologowie.pl - oceńcie

przez leenka 31 maja 2008, 13:17
Kilka razy korzystałam z rozmowy z psychologiem poprzez ten serwis.
Mam pozytywne odczucia.
Chciałabym jeszcze skorzystać, jest koniec miesiąca, sprawdzam grafik na kolejny m-c a tam akurat u "mojego" psychologa puste pola :-(
I nie wiem, czy tzn że w czerwcu nie będę z nim mogła porozmawiać, czy tzn że jeszcze nie naniósł na kalendarz swoich dyżurów?
Mnie akurat bardzo zależy na jak najszybszej rozmowie :-(

A może dałoby radę umieszczać informacje dla osób zainteresowanych w profilu każdego z psychologów z wcześniejszym wyprzedzeniem że np w najbliższym czasie nie będą oni dostępni w formie płatnych rozmów?

Dla mnie taka forma pośredniego kontaktu jest dobra, ja mieszkam w małym mieście, gdzie tego typu oferta jest raczej uboga. Zdaje sobie sprawę z tego, że bezpośredni kontakt z psychologiem byłby lepszy, może owocniejszy, ale jak na razie chcę spróbować w taki sposób - mam za sobą kilka rozmów, dzięki którym pewne rzeczy są dla mnie bardziej klarowne, pewne swoje zachowania i reakcje potrafię zrozumieć bardziej niż dotychczas... bardzo chciałabym coś zmienić w swoim życiu a rozmowy z psychologiem poprzez ten serwis dają mi nadzieję, że może się uda...

przez Tamara 01 cze 2008, 14:15
Witaj Leenka,

chyba wiem o którego psychologa Ci chodzi. Jest niestety w szpitalu - a więc nagła sprawa. Zapraszam do innych, a ten psycholog odpisuje na razie na wiadomości, dyżurów przez najbliższy czas nie będzie miał, niedługo pojawi się na ten temat info.

Pozdrawiam, Tamara Miś-Szczechura
Tamara Miś-Szczechura
www.e-psychologowie.pl

przez leenka 02 cze 2008, 09:26
Eh rozumiem :-(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mafju88 02 cze 2008, 16:00
mała defetystka napisał(a):wiesz ja do pana Freuda podchodzę dość sceptycznie
jak pada słowo psychoanaliza to zawsze w końcu (i to dość szybko) dochodzimy do nieuświadomionych pragnień seksualnych 8) tu zaczyna się zazwyczaj śmiech na sali i mamy niezły ubaw
no przynajmniej ja się dobrze wtedy bawie

wiesz... jak narazie to Pan Freud wymyslil najskuteczniejsza metode leczenia zaburzen osobowosci tak dla Twojej informacji ;]
I'll be where the eagles flying higher and higher

przez mała defetystka 02 cze 2008, 18:05
jasne na Freudzie się bazuje owszem
ale jego teorie przecież zostały obalone

przez Mafju88 07 cze 2008, 00:36
mała defetystka napisał(a):jasne na Freudzie się bazuje owszem
ale jego teorie przecież zostały obalone

No akurat o tym mi nic nie wiadomo i cos nie wydaje mi sie zeby tak bylo. A pozatym nie ma sie co o to klocic moim zdanie,... Freud to bardzo kontrowersyjna postac i nawet krytycy nie wiedza jak go oceniac :D Ale prawda jest taka ze w wielu rzeczach mial racje i tak jak mowilem juz wczesniej... on wymyslil najlepsza metode leczenia zaburzen osobowosci jak do tej pory... a pozatym co mnie to :D ja sie terapia psychodynamiczna lecze a nie czysta psychanaliza :D pozdrawiam ;)
I'll be where the eagles flying higher and higher

Poszukiwany psycholog do stworzenia testu osobowości

przez superego s.c 25 cze 2008, 15:49
Firma Superego s.c poszukuje psychologa posiadającego kwalifikacje do stworzenia testu osobowości na użytek Serwisu Internetowego. Mile widziani terapeuci rodzin, par małżeńskich, partnerskich. Szczegółowe informacje, ustalenie wynagrodzenia oraz ewentualne pytania, prosimy kierować na adres kontakt@superego.waw.pl.

przez Reptile 09 paź 2008, 20:58

depresja BEZ LEKÓW - prośba o pomoc

przez kml 11 paź 2008, 14:36
Od pewnego czasu jesteś smutniejszy. Dawne uciechy już Cię nie bawią, a świat i ludzie stali się szarzy. Czas płynie jakby wolniej, w przyszłości zaś ciężko pokładać Ci nadzieję na zmianę. Budzisz się wcześnie i nie możesz ponownie zapaść w sen, a jednocześnie czujesz, że Twe siły opuściły Cię. Może dręczą Cię wyrzuty sumienia, straciłeś apetyt. Podejrzewasz, że dotknęła Cię depresja.

Jeżeli powyższy opis jest Ci bliski, a nie przyjmujesz leków przeciwdepresyjnych, serdecznie zapraszam Cię do udziału w badaniu na temat wyobraźni osób dotkniętych depresją. Polega ono na wypełnianiu ankiet przez dwa dowolne dni, co 30 minut, w zupełnie dowolnym dla Ciebie miejscu. Kwestionariusze mają kilka – kilkanaście pytań wymagających wybrania (zakreślenia) odpowiedzi.

Jestem studentką ostatniego roku psychologii klinicznej, jest to badanie, na podstawie którego piszę pracę magisterską. Mieszkam w Warszawie, ale jeśli nie przeszkadzałby Ci brak osobistego kontaktu – zapraszam osoby z całej Polski. Będę Ci wdzięczna za pomoc – odnalezienie osób cierpiących na depresję, które jeszcze nie rozpoczęły leczenia farmakologicznego (i nie rozpoczną go w najbliższych dniach) jest bardzo trudne. Ty zaś będziesz miał okazję dowiedzenia się czegoś ciekawego.

Osoby, które wezmą udział w badaniu, w podziękowaniu za poświęcony czas otrzymają książki-niespodzianki na temat depresji. Jeżeli chciałbyś uzyskać dodatkowe informacje i wziąć udział w badaniu, proszę Cię o kontakt:

km.leszczynska@gmail.com
Gg: 5018804

Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Leszczyńska
kml

proszę o poświęcenie mi chwili

przez nocna 16 paź 2008, 19:42
Witam. Jestem studentką V roku pedagogiki i właśnie przygotowuję się do pracy magisterskiej dotyczącej zadowolenia z życia u osób z przebytą depresją.(Temat ten jest mi szczególnie bliski, gdyż sama w przeszłości chorowałam na depresję). W związku z niezbędnymi badaniami potrzebnymi mi do pracy magisterskiej, poszukuję osób, które zechciałyby wypełnić 4 testy. Testy te są zupełnie anonimowe, a ich wyniki posłużą mi wyłącznie do celów badawczych. Nie wymagam kontaktu osobistego, ewentualnych zainteresowanych proszę o kontakt przez prywatną wiadomość.
Będę bardzo wdzięczna za pomoc :smile:

Re: proszę o poświęcenie mi chwili

przez nariko19 16 paź 2008, 23:00
ja sie na to piszę, i tak nie mam co robic, a leprzego depresanta ze swiecą szukac he he

Re: prośba do osób z depresją o wypełnienie ankiety

przez Gigusia 22 paź 2008, 23:25
witam jak moge sie skontaktowac z toba

Re: Ankiety,badania,magisterka...wątek zbiorczy

przez Gigusia 25 paź 2008, 14:53
jo annamaria wysłałam ci maila daj znać czy doszedł pozdrawiam

Re: Ankiety,badania,magisterka...wątek zbiorczy

przez szczupak 26 paź 2008, 11:22
to ja też się dopiszę - jestem antropologiem kultury i poszukuję osób chętnych do wzięcia udziału w internetowym badaniu przez dowolny komunikator (najlepiej chyba gg ). Jeżeli braliście coś z tego - Polprazol, helicid, Gacec, lanzul, Otranol, Nolpaza, Biobrazol, Prazol, Controloc, Losec, Condix- piszcie i odzywajcie się. badanie, oprócz waszego zdania na temat leków dotyczyć będzie również problemów w obecnej służbie zdrowia, zagadnień związanych z chorobą itp. Wywiad jest anonimowy, został zlecony przez warszawską klinikę medyczną, w celu poznania opinii potencjalnych pacjentów i dostosowania się do ich wymagań i wskazówek.
Pozdrawiam Hubert

Sortuj wg