Ankiety,badania,magisterka...wątek zbiorczy

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez huśtawka 24 kwi 2015, 11:09
Witam.Zdecydowałam się pomóc,bo pomóc chcę.Poniżej wklejam ogłoszenie ,do rozprzestrzenienia zostałam upoważniona.Chodzi o pewne badanie naukowe które realizuje Wydział Psychologii przy Uniwersytecie Warszawskim,dzięki któremu zostanie opracowana polska wersja testu do diagnostyki zaburzenia osobowości Borderline.Udział w tym badaniu nie jest związany z żadną gratyfikacją,niezbędna jest tylko dobra chęć by pomóc.Potrzebna jest grupa kontrolna(około 15 osób) dzięki której badanie może być zakończone.
Może popytacie wśród znajomych,wkleicie ogłoszenie na swoim profilu na Facebook albo i sami zgłosicie się :)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
"Prawdziwa podróż życiowa nie polega na poszukiwaniu nowych krajobrazów lecz na spojrzeniu na stare w odmienny sposób"
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

przez Gawruny 05 maja 2015, 22:58
Kochani, proszę o pomoc!
Jestem studentką trzeciego roku psychologii i piszę pracę dyplomową na temat uzależnień seksualnych. Zapraszam wszystkich chętnych do wzięcia udziału w anonimowej ankiecie dzięki której przeprowadzę odpowiednie badania. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania dotyczące tematu oraz oferuje wgląd do wyników badań oraz mojej pracy badawczej. Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc!
Link do mojej ankiety :
http://www.ankietka.pl/ankieta/187622/u ... stwie.html
Gabriela

Prośba o pomoc- ankieta dla DDA

przez agatad198 11 maja 2015, 19:04
Witam,

ponieważ piszę pracę licencjacką o syndromie DDA, a jeden z jej rozdziałów poświęcony jest badaniom,bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, zwłaszcza, że zostało mi niewiele czasu.

Link do ankiety: http://goo.gl/forms/ZXGFXsshZK

Na wypełnienie wystarczy poświęcić 2 minuty, a jej wyniki umożliwią mi ukończenie pracy. Ankieta jest w pełni anonimowa

Z góry dziękuję.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez huśtawka 12 maja 2015, 08:47
agatad198,
Czy ankietę musi wypełnić tylko osoba DDA czy też DDD,bo w mojej rodzinie problemu z alkoholem nie było tylko z przemocą psychiczną,co w sumie skutkowało tymi samymi objawami jak w DDA?
"Prawdziwa podróż życiowa nie polega na poszukiwaniu nowych krajobrazów lecz na spojrzeniu na stare w odmienny sposób"
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

przez vesara 12 maja 2015, 19:56
Pięknie proszę o wypełnienie krótkiej ankiety (ok. 5 min.) dotyczącej kryzysu wieku średniego. Badanie prowadzę w ramach studiów psychologii.

Zapraszam osoby w wieku z przedziału 35-60.

Ostatnie pytanie jest nieobowiązkowe, ale bardzo proszę o udzielenie odpowiedzi.

http://goo.gl/forms/s4v3CsOQFU

Z góry dziękuję :).

przez Barbara Liszka 27 maja 2015, 16:39
Badanie do pracy magisterskiej - prośba o wypełnienie

Cześć,
jestem w trakcie prowadzenia badań do pracy magisterskiej o wpływie cech osobowych na występowanie zaburzeń odżywiania.

Jeśli cierpisz na anoreksję, bulimię lub otyłość, wypełnij proszę te ankiety! Badanie jest anonimowe.

Jeśli nie dotyczy to Ciebie, a znasz kogoś, kto cierpi na zaburzenia odżywiania, proszę, prześlij mu to badanie!

Ogromnie mi na tym zależy, wiem, że temat badanie jest drażliwy, Badanie jest całkowicie anonimowe, nie wymaga podawania danych osobowych.

Wystarczy jedynie kliknąć w link poniżej i wypełnić kwestionariusz.

Link do badania:

http://goo.gl/forms/kDrz5wZriL

Serdecznie dziękuję!
Ostatnio edytowano 27 maja 2015, 18:04 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono z działu Zaburzenia odżywiania

przez czesia22 09 cze 2015, 11:25
wypelnilam ostatnie ankiety, ;)

Proszę Was bardzo o pomoc w wypełnieniu ankiety

przez aceracc 09 cze 2015, 12:36
Jesteśmy nową rozwijającą się na rynku firmą. Chcemy zaoferować Państwu pierwszy w Polsce sklep zapewniający kompleksowe wyposażenie w produkty, które mają wspomagać pracę mózgu. Zwracamy się z uprzejmą prosbą o wypełnienie poniższej ankiety dotyczącej wiedzy na temat produktów wspierających pracę mózgu, w tym suplementów diety oraz zapotrzebowania na nie. Ankieta jest w pełni anonimowa i będzie ona służyła jedynie celom badawczym. Czas przeznaczony na wypełnianie ankiety to jedynie ok. 10 min. Bardzo dziękujemy za wypełnienie poniższej ankiety.

http://www.interankiety.pl/interankieta ... 5f3ec0804b

Proszę Was bardzo o pomoc w wypełnieniu ankiety

przez Ricah 09 cze 2015, 13:40
Moze sie przyczepie na sile, ale warto przeczytac zawsze to, co sie naskrobalo.

Jedno z ostatnich pytan:

Przy założeniu, że znajdzie Pani/Pan dla siebie idealny produkt, który sprawi, że Państwa mózg będzie sprawniej funkcjonował, to jaką miesięczną kwotę mógłbyś poświęcić na jego zakup?

Warto by bylo sie zdecydowac :P

Wysłane.
Moklobemid 300mg
Klonazepam 2mg

Baaardzo proszę o pomoc!!! Serio! :(

przez aceracc 10 cze 2015, 15:26
Witam,

Też przechodziłem przez nerwicę lękową, PTSD i depresję jak byłem młodszy i wiem co czujecie. Ale to nic gorsza jest schizofrenia na którą się rozchorowałem 2,5 roku temu. Objawy negatywne miażdżą człowieka, mam mało energii na cokolwiek. Nerwicie jest nieco inna i nie zmienia tak człowieka jak schizofrenia. Pisalem kiedys na tym forum, ale nie sadzilem ze tak straszna rzecz mi sie przydazy.

Dzisiaj probuje stanac na nogi, chociaz jest bardzo ciezko, biore leki regularnie i nie mam z tym problemu, najgorzej jest z apatia, wycofaniem i brakiem energii. Probuje otworzyc wlasna firme zeby miec za co zyc bo dostaje tylko 523 zl renty na miesiac i nie wyrabiam finansowo. Firma ma byc tematyczna i zajmowac sie wspieraniem pracy mozgu, takze moze tez skorzystacie.

Jestem na etapie pisania biznesplanu i przygotowalem ankiete do niego, a brakuje mi jeszcze 68 wypelnien. Takze baaaardzo prosze o pomoc w jej wypelnieniu, gdyz nie wiem gdzie indziej znalezc pomocna dlon. Ankieta skierowana jest szczegolnie do osob, ktore maja problemy psychiczne, czyli do was drodzy forumowicze.

Link do ankiety - http://www.interankiety.pl/interankieta ... 5f3ec0804b - proszę, pomożcie mi z jej wypełnieniem, to jest dla mnie ostatnia deska ratunku na stabilizacje finansowa. Mam nadzieje ze jak juz firma powstanie to tez sie wam przysluzy.

POMOZECIE ???!?!?!?

przez Arasha 10 cze 2015, 15:37
aceracc, nie ma sprawy ;) ( i tak nie mam nic lepszego w tej chwili do roboty )
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez aceracc 10 cze 2015, 15:53
dzięki na innych forach nie widzę rekacji za bardzo, może to będzie dla mniej bardziej przyjazne :P

przez alu 10 cze 2015, 16:00
też już wypełniłam :)
alu

przez Arasha 10 cze 2015, 16:01
aceracc, muszę przyznać, że trochę dziwna ta ankieta i właściwie nie wiadomo, czego można się spodziewać po produkcie czy usługach, które planujesz realizować :?
A to jest tylko Twój pomysł, czy to jakiś wspólny biznes z innymi osobami?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Sortuj wg