Ankiety,badania,magisterka...wątek zbiorczy

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez Artemizja 17 lis 2014, 13:51
osobom takim jak Wy
Rada na przyszłość - jeśli chcesz mieć do czynienia z osobami "takimi jak My", to unikaj tego typu sformułowań, bo to się kojarzy z jakimś kosmicznym gatunkiem, który w sposób niezaprzeczalny różni się od pozostałych istot ludzkich, jest stygmatyzowany. A to nieprawda. Jesteśmy ludźmi takimi, jak pozostali tylko z doświadczeniami, których nie powinno być...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez DDRRmgr 08 gru 2014, 18:51
Dzień dobry, jestem studentką psychologii i zajmuję się obecnie pisaniem pracy o tematyce syndromu Dorosłych Dzieci Rozwiedzionych Rodziców. Sama jestem DDRR więc tematyka jest dla mnie ciekawa i chcę zobaczyć czy inni, których dotknął rozwód w rodzinie zachowują się/odczuwają/myślą o pewnych rzeczach podobnie jak ja... stąd też pomysł na moją pracę.

W związku z tym zapraszam wszystkie osoby do wzięcia udziału w moim badaniu. Badanie jest zupełnie anonimowe i dobrowolne, jednak zachęcam do poświęcenia paru minut i wypełnienia całej ankiety. Będzie to dla mnie wielka pomoc.

Wszystkim osobom, które podejmą się tego "wyzwania" serdecznie dziękuję! Wiedzcie, że przyczyniliście się do czegoś ważnego.

Link do badania:

BADANIE
Ostatnio edytowano 09 gru 2014, 13:39 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Połączono z wątkiem zbiorczym. Na przyszłość proszę przeczytać Regulamin akceptowany przy rejestracji, nie dublować wątków i używać opcji "szukaj".

przez 520m.n.p.m. 09 gru 2014, 15:43
DDRRmgr napisał(a):Wiedzcie, że przyczyniliście się do czegoś ważnego.

A konkretnie to do czego ważnego będą te badania wykorzystane? Pójdą dalej? Bo z tego co się orientuje to prace dyplomowe lądują w takiej duuuuużej szafie promotora po wsze czasy i się ich już nie używa.
W dobre dni warto wierzyć. Daruj mi, pozwól przeżyć Choćby w snach, pozwól przeżyć dobre dni. Nie ma lepszych dni od dobrych razem z Tobą.
Czerwone Gitary - Mam dobry dzień

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez DDRRmgr 09 gru 2014, 21:01
Nie chodziło mi o ważność w sensie wykorzystania mojego badania gdzieś dalej. Po prostu jest to ważne dla mnie jako osoby badającej temat DDRR. Ciekawi mnie ta tematyka i napisanie mojej pracy magisterskiej właśnie na ten temat jest dla mnie bardzo ważnym celem. Oczywiście udział w badaniu jest anonimowy a wyniki nie będą wykorzystywane do żadnych innych celów poza naukowymi.

przez 520m.n.p.m. 10 gru 2014, 15:04
ok :D
W dobre dni warto wierzyć. Daruj mi, pozwól przeżyć Choćby w snach, pozwól przeżyć dobre dni. Nie ma lepszych dni od dobrych razem z Tobą.
Czerwone Gitary - Mam dobry dzień

przez DDRRmgr 13 gru 2014, 19:36
Nadal zapraszam do wypełnienia ankiety :)

przez kathe-rain 03 lut 2015, 18:48
Witam, jestem studentką psychologii 4 roku. W ramach zajęć mam za zadanie przeprowadzić ankietę internetową wśród par. Ankieta dotyczy ogólnie pojętej satysfakcji ze związku. Oprócz pomocy mnie, a także nauce, macie szansę przyjrzeć się swojemu związkowi, sobie samym.

Ankieta dotyczy tylko i wyłącznie par, a więc, żeby wziąć w niej udział musisz wypełnić ją Ty oraz Twój partner/partnerka. Wszystko zupełnie anonimowo.

ankieta znajduje się pod adresem http://naszzwiazek.ankietka.pl/

Zajmuje ona ok. 20 min.

W polu z nazwiskiem studenta proszę wpisać Katarzyna Malinowska, natomiast w polu 'hasło pary' proszę wymyślić razem jakieś hasło Waszej pary, ważne, żeby każde z Was wpisało takie samo hasło ;)
Z góry dziękuje!

przez Psychologika 23 lut 2015, 13:40
Witam serdecznie!

Jestem studentką 5 roku psychologii, prowadzę badanie do pracy magisterskiej na temat jakości i sposobów komunikowania się osób w bliskich związkach i zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższych kwestionariuszy. Badanie jest całkowicie anonimowe, a wyniki posłużą mi wyłącznie do wyciągania naukowych wniosków. Oto link do badania:

http://moje-ankiety.pl/respond-73427.html

Z góry dziękuję za pomoc!

-- 23 lut 2015, 21:05 --

Na badanie składają się 3 kwestionariusze (4 strony), a czas wykonania to ok. 15 minut :)

przez Kati29 26 lut 2015, 14:43
Witam serdecznie,
Chciałabym zacząć od tego, że sama jestem DDA i nazywam się Kasia.
Chciałabym prosić Was o pomoc w wypełnieniu ankiety do pracy magisterskiej na temat Relacji interpersonalnych osób dotkniętych syndromem DDA.
Temat taki a nie inny bo związany z własnym życiem :) Myślę, że sporo z Was to zrozumie.

Będę strasznie wdzięczna za pomoc i jakby ktoś chciał ewentualne wyniki mogę wrzucić tutaj na forum to będziemy mogli wspólnie przedyskutować co myślicie o takich wynikach.

Pozdrawiam Was ciepło!

https://docs.google.com/forms/d/1bIOk8- ... rm?c=0&w=1

przez UPK-TD_DELTA_PHQ-9 03 mar 2015, 23:24
Dzień dobry,

Jesteśmy studentami psychologii i potrzebujemy pomocy przy tworzeniu trafnego narzędzia badającego przekonania na temat różnych obszarów życia.
Pomóc możesz poprzez wypełnienie kwestionariuszy znajdujących się pod linkiem:

http://www.ankietka.pl/ankieta/176617/u ... phq-9.html

Badanie zajmuje 10-20 minut i jest anonimowe.

Jeśli chcesz otrzymać interpretację wyników, to wpisz swój e-mail na końcu ankiety.

Za pomoc serdecznie dziękujemy.

przez SSJ 10 mar 2015, 13:37
Witam :)

Chciałam prosić Was o pomoc w wypełnieniu ankiety do pracy magisterskiej na temat "Tendencje depresyjne i strategie regulacji nastroju osób a ich perspektywa czasowa.". Ankieta składa się z trzech kwestionariuszy: "Zabiegi Regulacji Nastroju", "Kwestionariusz Postrzegania Czasu" Zimbardo oraz "Skala Depresji Becka". Będę wdzięczna za udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania, zgodnie z instrukcją. Ankieta jest całkowicie anonimowa. Jej wypełnienie zajmuje ok 10 minut.

W mojej pracy chcę zbadać zależność między depresją, tym jak regulujemy swój nastrój oraz jaką mamy perspektywę czasową (czy jesteśmy bardziej zorientowani na przeszłość, terażniejszość czy przyszłość). Więcej o perspektywie czasowej tutaj:

http://psychika.n...ktywa.html

Szczególnie potrzebuję odpowiedzi osób z depresją oraz mężczyzn, ale naprawdę każda odpowiedź jest na wagę złota.

Będę bardzo wdzięczna za pomoc z badaniach!

Link do ankiety:

https://docs.google.com/a/st.swps.edu.p ... Y/viewform

Z góry dziękuję za pomoc :)
SSJ

wypalenie zawodowe - wywiad do pracy magisterskiej

przez mrtmackowiak 16 mar 2015, 16:36
Witam,

Poszukuję osób dotkniętych chorobą wypalenia zawodowego. Celem badań jakościowych jest sporządzenie profilu osób, których dotyka ta przypadłość i wyciągnięcie wniosków dotyczących jej zasięgu, a także wskazanie skutków i możliwych rozwiązań. Konkluzje zostaną zawarte w mojej pracy magisterskiej poświęconej tematyce wypalenia zawodowego.

Gdyby ktoś był chętny pomóc (forma wywiadu) będę wdzięczna za kontakt mailowy: mrtmackowiak@gmail.com.

Pozdrawiam i z góry dziękuję,
Marta

przez Nika3 16 mar 2015, 18:20
Witam serdecznie,
w związku z ostatnim rokiem moich studiów na kierunku psychologia (Uniwersytet Szczeciński), przeprowadzam badania do pracy magisterskiej. Jej tematyka dotyczy cech osobowości u dorosłych (od 20 roku życia), którzy wychowywali się w rodzinie z problemem alkoholowym.
Jednak do wypełnienia ankiety poszukuję także dorosłych osób (od 20 roku życia), które nie wychowywały się w rodzinie alkoholowej - jest to moja grupa kontrolna niezbędna do uzyskania rzetelnych wyników.

Jednocześnie informuję, że badanie jest anonimowe oraz osoba badana w każdej chwili ma prawo do wycofania się z niego.

Jeśli ktoś z Państwa zdecyduje się mi pomóc, to wówczas proszę o wypełnienie ankiety: http://goo.gl/forms/ZAVcKgNOum

Pozdrawiam,
Beata Wiklińska

przez damian133 02 kwi 2015, 05:46
Krótka ankieta 9 pytań na temat korzystania z internetu.

http://latwy.pl/1a733

Wyniki ankiety za jakieś 2,5 tygodnia będą na stronie http://Cyber-Swiat.pl

Sortuj wg