Ankiety,badania,magisterka...wątek zbiorczy

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez studentka91psych 06 sie 2014, 21:16
Naprawdę nie ja układałam te testy i nie ode mnie zależało, że pytań w nich jest dużo :(
Nie wiem jak jest na medycynie niestety :D ja z indeksem i książkami śpię tylko w grudniu i styczniu oraz maju i czerwcu, a raczej nie śpię wtedy za bardzo :) I bardzo dziękuję za pomoc w uratowaniu drzewa, ale i tak większość rozwiązań mam w wersji papierowej.

przez Łapa 06 sie 2014, 23:35
A co jak się pracuje i studiuje, którą wtedy ankietę wypełnić?
ObrazekObrazekObrazekObrazek

przez Arasha 06 sie 2014, 23:48
Chada napisał(a):Uratowałem kolejne drzewo och ach :yeah:
Ps.Czy to prawda że studentki medycyny spią tylko ze swoim indeksem? :P

Chada, nie myl psychiatrii z psychologią

Btw A że o drzewach myślisz, to zacne z Twej strony :D
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez studentka91psych 06 sie 2014, 23:56
Łapa napisał(a):A co jak się pracuje i studiuje, którą wtedy ankietę wypełnić?

Wtedy bez różnicy. Liczba pytań jest taka sama w każdej z nich, są po prostu inaczej rozpisane, dlatego dla studentów ankieta jest na 4 stronach, a dla pracujących na 3.

przez aleksandra7 07 sie 2014, 17:44
Witaj ;)
W wolnej chwili wypełnię ankietę.
Ostatnio edytowano 07 sie 2014, 21:39 przez Artemizja, łącznie edytowano 2 razy
Powód: Usunięto link.Zakaz umieszczania spamu w postach i podpisach!!!

przez Studentpsy1 19 sie 2014, 20:19
Witam wszystkich na forum,

Jestem studentem psychologii i przeprowadzam badania do pracy magisterskiej na temat kobiet z osobowością borderline.
Proszę wszystkie Panie, z diagnozą borderline bądź bez, o wzięcie udziału w badaniu, które trwa około 10-15 minut i jest całkowicie anonimowe.
Z góry dziękuję za poświęcony czas i szczere odpowiedzi.
Poniżej znajduje się link do badania.

https://docs.google.com/a/st.swps.edu.p ... o/viewform

przez studentka91psych 02 wrz 2014, 22:44
Cześć moje badania są nadal aktualne, zmieniły się tylko linki do ankiet, które zaraz prześlę. W razie czego abyście nie musieli szukać na poprzednich stronach, przypominam jeszcze raz moją prośbę :)

Witam wszystkich serdecznie. Jestem studentką 5 roku psychologii. Prowadzę badania w ramach mojej pracy magisterskiej. Jeśli ktoś z was byłby w stanie mi pomóc i wypełnić ankietę- byłabym bardzo wdzięczna. Badanie dotyczy związku między stylami wychowania stosowanymi przez rodziców, a obecnymi umiejętnościami społecznymi, cechami charakteru. Czas badania to ok. 20 minut.
Jeśli chciał(a)byś mi pomóc oto linki do ankiet:
osoby studiujące/ uczące się: http://www.ankietka.pl/ankieta/158088/b ... logii.html
osoby pracujące/ bezrobotne: http://www.ankietka.pl/ankieta/158089/b ... logii.html

Badanie jest całkowicie anonimowe. Z góry bardzo dziękuję za pomoc!!!

przez BladzacyAniolek 18 wrz 2014, 14:28
Witam serdecznie. Bardzo proszę o pomoc. Piszę pracę licencjacką na temat depresji, i potrzebuję osób, które szczerze by wypełniły ankietę na temat depresji. To nic nie kosztuje, a możesz pomóc. O to link do ankiety: http://moje-ankiety.pl/respond-69053.html
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam Was cieplutko. :)
Ostatnio edytowano 18 wrz 2014, 20:58 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Połączono z wątkiem zbiorczym.
F34.1, F43.2, F60.3

BladzacyAniolek = pssyche

http://samotnadusza-psyche.blogspot.com/

przez panrafal 26 wrz 2014, 16:47
Byłbym wdzięczny za wypełnienie tej ankiety z jednym pytaniem: http://www.interankiety.pl/interankieta ... c3e7a01e8e. Jeśli ktoś będzie zainteresowany to wytłumaczę cel tej ankiety po zgromadzeniu dostatecznej liczby wyników.

przez Artemizja 27 wrz 2014, 12:42
Temat został wyczyszczony z niepotrzebnych przepychanek słownych. Bardzo proszę, żeby taka sytuacja się już nie powtórzyła. Zamiast wdawać się w niepotrzebne dyskusje, proszę na przyszłość od razu wysłać PW do kogoś z Ekipy.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez ola0627 13 paź 2014, 20:02
Witam, jestem studentką psychologii i piszę pracę magisterską na temat zaburzeń osobowości. Jeśli ktoś z Was chciałby dowiedzieć się czegoś więcej na swój temat proszę o wypełnienie kwestionariusza, który zamieściłam tutaj:
http://www.ankietka.pl/ankieta/155214/k ... wosci.html
Służy on do diagnozy zaburzeń osobowości według kryteriów DSM IV oraz oceny funkcjonowania rodziny pochodzenia. Kwestionariusz jest anonimowy. Odpowiedzi będą użyte wyłącznie do celów pracy magisterskiej. Chętnie udzielę wszelkich informacji zwrotnych na temat wyników kwestionariusza. Jeśli ktoś chce otrzymać wyniki wystarczy podać maila. Z góry dziękuję wszystkim, którzy zdecydują się wziąć udział w badaniu :)

przez Depakiniarz 13 paź 2014, 20:09
Podaj schemat, sam sobie sprawdze, po co się trudzić ^^

przez psycholog1234 16 lis 2014, 13:38
Szanowni Państwo,

Jestem psychologiem i prowadzę badania mające na celu usprawnienie procesu diagnozy zaburzeń osobowości. Bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która Państwu zajmie maksymalnie 10 minut, a może poprawić jakość procesu diagnostycznego.

Ankieta jest całkowicie anonimowa.

http://www.ankietaplus.pl/s/57049UVN

Dziękuję.

przez yeneferyen 17 lis 2014, 13:41
Kochane! Postanowiłam zamieścić tu swój post, ponieważ jestem studentka psychologii i chciałabym napisać pracę magisterską dotyczącą zgwałceń. Czy któraś z Was zgodziłaby się wypełnić dla mnie kilka kwestionariuszy dotyczących emocji. Być może wyniki moich badań mogłyby się przyczynić do ulepszenia metod pracy i terapii dla skrzywdzonych osób, a tym samym ułatwiły pomoc osobom takim jak Wy. Jednocześnie zapewniam, że pytania w żaden sposób nie będą skłaniały Was do powrotu do wspomnień i nie będą dotyczyły samego zdarzenia. Bardzo proszę o przemyślenie tej sprawy, dla Was to ok 15 min, a dla mnie sprawa bardzo ważna. Temat zgwałceń jest nadal tematem tabu i niestety mało kto podejmuje się badania tego obszaru, za czym idzie niewiedza na temat Waszych uczuć i potrzeb. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu jagoda.zajaczkowska1@gmail.com

Sortuj wg